PDA

Zobrazit normální verzi : Class Demolition.



WhiteWolf
25-02-18, 18:12
Ahoj, tak si pár měsícu hraju demolitiona a pak jen tak ze srandy napíšu /classinfo a všimnu si, že demo oproti rambovi je strašně nevyvážený, dává si mě lvl 20 když mám lvl 57, i když si dávám levely občas o 50% větší snadno a to každé kolo.



Nešel by demolitions nějak boostnout? Ač to hp za kill, lepší státy od začátku, nebo ignorování protivníkova defense při dmg?



Rambo: Famas, pistolku nevím, 20 HP za kill+doplni zasobnik, dvojskok, dmg ignoruje obranu, dmg +int/6

Staty:

Inteligence: 0
Zdraví: 10
Obrana: 20
Kondice: 30

Demo: Aug, P228. granáty, dynamit, damage 100 + int x 1,5
Héčka ubírají minimum, smoke je useless jen laguje, flashe občas ujdou.

Staty:

Inteligence: 0
Zdraví: 10
Obrana: 20
Kondice: 40

E: Jde o to, že více než 50% hráčů hraje právě tuto classu a první lvl 150 byl právě rambo..

SpLaXS
25-02-18, 18:32
A jak by sis konkrétně představoval demolitiona? Už ten dynamit bere strašný HP i když je na základ. int.. HEčka jsou v pohodě, jestli chceš lepší, sežeň si item GENERÁLŮV TAJEMNÍK.. Smoke nepoužívej, stejně je na CODu k ničemu a flashe jsou v cajku. max. co bych k tomu dal je 25 obrana a 10 int a ubral kondici na 35/30, ať to není až tak OP v těch statech

WhiteWolf
25-02-18, 18:34
Doporučuju si za něho párkrát zahrát, pak uvidíš, co přesněji cítím, s těmi státy co jsi napsal souhlasím. Dynamit zase tak moc op není, ubirá max 70hp, když má někdo full obranu tak to jen škrábne.

SpLaXS
25-02-18, 18:36
Nebere jen 70.. osobně mi bere něco přes 100
A dema jsem hrál a není to classa na rushování.. Kdyby jo, má těch dynamitů více, stačí vědět, jak se ta classa hraje

WhiteWolf
26-02-18, 11:42
Podle mě je to právě ta nejlepší classa na rushování, full speed a int a frag je jistý každé kolo. Stačí k němu přibehnout, běhat kolem něho jako osel, párkrát ho trefit, zmáčknout 2x Ečko a týpek si nezahraje :-D

JoK123
04-03-18, 17:37
Demo je podľa mňa dobrá class mám 36 a dávam si aj ramba lvl 1oo ide o to ako dáš staty aj to pomôže v malom lvly a hlavne aké itemy zvoliť (ja si itemy vyberám podľa hráčov a mapy). Len tak WhiteWholf prvá 15o bola class FS

Shakespeare
11-03-18, 11:28
dynamit a max 70 HP ? :-D mam snipera lvl 74 a dynamit je insta pro mě.. demo mi příjde spíš až moc op na to jak si tu stěžuješ :-D

SpLaXS
11-03-18, 13:01
Kdo řekl, že dynamit s full int? :D