PDA

Zobrazit normální verzi : Fake unnamed



Tr4l4l4
28-02-18, 11:51
dobrý den chtěl bych nahlásit fake unnameda screeny zde:

Ty si ale Mlejn :-) = unnamed

Důkazy: IP + SID unnameda a mlejna
unnamed: https://ctrlv.cz/hBJl
Mlejn: https://ctrlv.cz/hB8t

SamiiikSVK
28-02-18, 12:06
Dobrý Den.
Ahoj to máš pravdu že si nahlasit Hráča Ale ? Prečo by tom nemohol byt ? ako Ked ty si 38 a on je 29 ako si ma zahrať aká je výhoda o proti jemu a ešte si sa tam smal že si lepši než my vole aspon sa uvedom chlapče a to že za unnameda nemože chodit nikto tak prečo nie ? Ked Pán Henry je velice mudry a silný vole robí sa machrom tak už začal prohravat .... a nahlasil Mlejna . A teraz pro tebe Henry či teda Tr4L4L4L - A ked ty expíš na serveru od 3 rana tak to je v pohode žejo adminy to nebanuju Bol si 18 a za 2 dny za 2 dny si bol 27 tak to je velký rozdil žejo ? Tak takže tieš nevidim spravodlivosť vuči
Mlejnovi . Podla mna Mlejn si zebral len unnameda len kuli tomu aby si ten Henry nevychvaloval a nezabijal nás furt :) lebo velice pánko serveru ..
Moj názor na tento prispevok !

Tr4l4l4
28-02-18, 12:09
SamiiikSVK stačilo napsat a nechal bych vás :)

SamiiikSVK
28-02-18, 12:38
A ešte niečo chcem dodať ?
Henry a máš dukaz že ten nick patrý tebe ? [TOP16]Henry200 ? si si istý že to je tvoj nick podla mna ne dodlož dukaz že je to tvoje :)

Tr4l4l4
28-02-18, 12:44
Na screenech je vše co je potřeba :)

killer-savage
28-02-18, 15:30
Podla mna Mlejn si zebral len unnameda len kuli tomu aby si ten Henry nevychvaloval a nezabijal nás furt :)
Dovod preco si zobral unnameda nikoho nezaujima. Ten nick ma byt uz davno locknuty jak to je aj na Playerovi a ti boti. Aj ked botom by som pridal par levelov nech neni z nich mizernich 12xp a k lvl 40 potrebujes 6 milionov xp. Ked sa vsetci boti rozbehnu proti mne tak mi uberu az tolko ze som na pokraji smrti. Jako celej ten server je bugnuty ked lvl 15 da na hit lvl 40 nozom.

Samco
28-02-18, 22:48
Dobrý Den.
Ahoj to máš pravdu že si nahlasit Hráča Ale ? Prečo by tom nemohol byt ? ako Ked ty si 38 a on je 29 ako si ma zahrať aká je výhoda o proti jemu a ešte si sa tam smal že si lepši než my vole aspon sa uvedom chlapče a to že za unnameda nemože chodit nikto tak prečo nie ? Ked Pán Henry je velice mudry a silný vole robí sa machrom tak už začal prohravat .... a nahlasil Mlejna . A teraz pro tebe Henry či teda Tr4L4L4L - A ked ty expíš na serveru od 3 rana tak to je v pohode žejo adminy to nebanuju Bol si 18 a za 2 dny za 2 dny si bol 27 tak to je velký rozdil žejo ? Tak takže tieš nevidim spravodlivosť vuči
Mlejnovi . Podla mna Mlejn si zebral len unnameda len kuli tomu aby si ten Henry nevychvaloval a nezabijal nás furt :) lebo velice pánko serveru ..
Moj názor na tento prispevok !

To je neadekvátny argument. To, že má od neho niekto vyšší level a nahodí si kvôli tomu nick unnamed aby nezomieral, je dosť veľký zásah do plynulej a férovej hry tohto módu.


A ešte niečo chcem dodať ?
Henry a máš dukaz že ten nick patrý tebe ? [TOP16]Henry200 ? si si istý že to je tvoj nick podla mna ne dodlož dukaz že je to tvoje :)

Ak máš podozrenie na kopírovanie nicku, je potrebné doložiť riadne dôkazné údaje hráča, ktorému by mal ten nick patriť.