PDA

Zobrazit normální verzi : [ čakanie na admina / situácia k posúdeniu ] Staznost na admina lebaux



Petronella
28-02-18, 21:07
Staznost na admina lebaux_______________________1.
Dal mi bezdovodne slay na zaciatku dalsieho kola.
Prehravali sme a ja som bola pred katami smerom na Bčko.
Nakolko som mala AWP a nebolo mozne to rushovat sama tak som sa vracala cez T spawn aby som pokracovala z druhej strany.
bol cas 15 sekund do konca. Potom ma admin slayol na zaciatku dalsieho kola, a prisla som o AWP.
Asi to urobil aby mal jeho kamarat AWP.
Chcem poziadat admina aby sa mi ospravedlnil :blink:

LeBaux
28-02-18, 21:28
Len pre poriadok, nebol som to ja a neviem kto to bol (no snitch).
Kazdopadne myslim, odhadujem, ze ten slay bol za to, ze nechodis pre bombu.

hanba mi
28-02-18, 21:48
Samozrejme sa ospravedlnujem, ale urcite nie tebe, ale ostatnym hracom za to, ze nevieme vyriesit permanent obchadzacov ako si ty. Dnes si stihla toho viac ako dost (http://csko.cz/forum/showthread.php?62718-Petronella), tak skor cakam ospravedlnenie od teba za absolutnu demenciu a despekt voci ostatnym hracom za to, ze vobec nerespektujes pravidla, si zapata a este sa stazujes...

LeBaux
28-02-18, 21:51
To bol zase hentamten? Som ani nepostrehol, si furt meni nicky/ip/id.
Kvalita mojeho zivota je doslova o 0.001% horsia tym, ze ti davam bany, tak dufam ze ti to stoji za to :)

Petronella
28-02-18, 22:03
ja som si nic nemenila. Mam 26 pocitacov a 26 pripojeni na internet. Teraz som to uz vycerpala a chcem unban

LeBaux
28-02-18, 22:14
Je ale pravda, ze ti zavidim 26 pocitacov a 26 pripojeni. To nemam.

Samco
28-02-18, 22:16
Sťažnosť je nepodstatná, vzhľadom k nadmernému obdržaniu permanentných banov (aj za cheating).