PDA

Zobrazit normální verzi : *420 Lagger (jiny hrac) --> Latins.



dom5l
01-03-18, 17:45
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 245868)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '252540'
[AMXBANS] Duvod banu: 'ABhop'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *420 Lagger >
[AMXBANS] Tvuj nick: Lagger
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1757484905
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1757484905
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.19.1.58
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.19.1.58
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Latins. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop (bkz_goldbhop_v2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Dobry den dostal jsem perma ban za abbhop pritom umim strilet (hraval jsem csgo)a umim bunnyhop z csgo takze chi unban a klidne si necham prohledat pc

Latins
01-03-18, 20:18
Tady máš důkaz (http://csko.cz/dema?UPD=pwK5uyDb). (http://csko.cz/dema?UPD=pwK5uyDb)

medvidekteddy
01-03-18, 20:37
Čau,

ban je oprávněný, hráč použil program na lepší Bhop.

Unnmend
01-03-18, 20:41
cs,
zapat1

dom5l
01-03-18, 21:21
Latins kdyz jste shopen skratit tak vas prosim o skraceni treba na 2 tydni kdyz dostanu zas report tak me muzete dat trvali ban berete ?

medvidekteddy
01-03-18, 22:02
Takže se doznáváš k tomu, že jsi použil program na AutoBunnyHop?

dom5l
01-03-18, 22:04
kdyz me date unban dosvetsim ze jsem mel ultimate bunnyhop.exe .
stacil by me docasni ban

medvidekteddy
01-03-18, 22:52
No už jsi se přiznal hochu, tady není co řešit.

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

KajSinek
01-03-18, 22:53
kdyz me date unban dosvetsim ze jsem mel ultimate bunnyhop.exe .
stacil by me docasni ban

Fúha...za posledný mesiac na forku tu už veľa za znelo, ale toto ešte nie :wat::wat::wat:

dom5l
01-03-18, 23:05
jako vazne rok za to ze jsem mel jenom script kterej sem si udelal sam to jako za tohle za bhop nemuzete davat jen mesicne bany to musi byt rok na kazdem serveru kdej sem dostal ban za bhop jsem dostal jen na den az 2 tydni ane vy musite davat na rok protoze se bojite ze tam prijdem s ab wh a s speed hackem a zhodim vam server.(priznat jsem se chtel)

KajSinek
01-03-18, 23:13
Ty si sa už priznal :D A rok je tu skoro za každý cheaty, či script. Máš rok na to, aby si si uvedomil, že čo si spravil. Na druhých serveroch aspoň vidno, že si sa z týchto banov nepoučil, tak si pokračoval aj tu.

dom5l
01-03-18, 23:20
ale ja vedel ze to je den az 2 tydni to my bilo jedno ale rok vy ste skoro stejni jako v csgo tak za kazdou kravinu davate ban (proste vam vadi ze jsou lidi lepsi nez ostatni) co kdybych real nic nemel treba nekdo rando umelby hrat lepe nez cheater a dostal by ban tak by prisel sem zazadal o unban a oni mu ho nedaji protoze budou myslet(myslet znamena hov** vedet) ze mel chaty pritom nemnel

Operak
02-03-18, 08:40
kdyz me date unban dosvetsim ze jsem mel ultimate bunnyhop.exe .
stacil by me docasni ban
Už jsem myslel, že jsem viděl všechno... Ale tohle? :wall:

Koprakek
05-03-18, 19:30
Lck.