PDA

Zobrazit normální verzi : Mám VIP a často mi nejde padák



HaPpYk
03-03-18, 11:50
Ahoj, mám problém s použitím padáku hlavně na mapě Buzkill. Ten problém je ,že mě padák nefunguje ale ostatním hráčům s VIP ano a mě by strašně zajímalo
proč to tak je.

Pelargos
03-03-18, 12:48
Podobny problem mam aj ja, bezne hravam gg2 a tam mi padak ide, dnes som hral gg1 a tam mi padak nesiel.

HaPpYk
03-03-18, 21:16
gg1 jsem hrál před pár dny 2 mapy a na jedné mi padák šel a na druhé ne. Jsem rád že tenhle problém netrápí jen mě.

ixper
03-03-18, 23:16
Ahoj, mám problém s použitím padáku hlavně na mapě Buzkill. Ten problém je ,že mě padák nefunguje ale ostatním hráčům s VIP ano a mě by strašně zajímalo
proč to tak je.

Načo ti je na buzzkile padák ? Nauč sa surf a budeš väčší frajer

HaPpYk
04-03-18, 04:05
Ixpere nebo kdokoliv jiný ochotný pomoci prosím vás co je to surf a jak se ho mám naučit?? Koukal jsem na nějaký návody skoků ale vůbec mi to nejde. Poraď mi prosím jak na to.
Má s tím něco společného sv_airacelerate ?? Hraju chvilku takže budu rád za každou radu.

ixper
04-03-18, 13:05
Ak budeš mať čas dnes večer, tak mi napíš PM a môžem ťa to naučiť.

SomTu/sefk_O
14-02-20, 17:20
Bol som tam a ten problém s padákom stále pretrváva + pri lietaní s padákom sa nedá presne mieriť (guľky idú ako keby do strany :confused1:). Čo s tým môžme spraviť?

YenG
14-02-20, 22:59
Tento problém je tu dlhodobo, stačí pár krát reconnect a pôjde, to mierenie máš preto take, lebo to funguje ako keby si na rebríku, alebo vo výskoku. Ez