PDA

Zobrazit normální verzi : ToCh^ (jiny hrac) --> _:Nihilia:_



ToCh
03-03-18, 13:46
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 246039)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 3 minut a 33 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'umyslna provokace, chce to resit na foru za toho curaka mas dalsi'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ToCh^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ToCh
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1281949404
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1281949404
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.235.189.57
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.235.189.57
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (100rooms)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Adminova nevedomost = Dat ban hracovi ? :D


Branil jsem spoluhrace protoze dostal ban na 3 tydny za to ze dal kill innocentovi (Za to by ale ten ban nedostal kdyby nerekl nihiliovi ze je mala buzna)
Tak se o tom s Nihim nejak tak bavim a Nihi do me zacal hucet ze o tom hovno vim a proto jsem se ho ptal za co to dostal ty 3 tydny , kvuli tomu ze mu rekl ze je mala buzna nebo za ten kill toho innocenta , no na to Nihi neodpovidal a tak na dalsi mape pozn.(100_rooms) Jsem se s Nihim tak nejak hadal s tim ze jsem ho 1- Ani neurazel ,2-Ani ho neztrapnoval , 3- Nijak ho neposkozoval a neporusoval pravidla . No Nihilia zacal mluvit o tom ze jsem mu rekl ze ma kramy a jestli vim ze kluci jako on ve 28 letech (Chtel se asi vyzdvihnout tim ze je starsi:D) Kramy nemaji - Tak jsem mu odpovedel ze tema kramama to myslim vseobecne cituji "At to rikam holkam , klukum nebo babochlapum myslim tim zmeny nalad a kompenzovani si nejakeho problemu tim banovanim a ukazovanim moci" A ze kdyby nekdo jinej rekl nekomu jinemu mala buzna tak ban nedostane... A pak mi odvetil ze tomu se rika Bipolarni porucha a ja ho pouze a jenom opravil Ja: "BiPOLARNI PORUCHA je porucha osobnosti nebo taky jinak rozdvojena osobnost AKA schyzofrenie takze to fakt Nihilio neni to cim myslim kramy u kluku" a za tohle jsem dostal ban potom co jsem ho dostal jsem do voice chatu rekl ze je to curak :D a za to jsem dostal z puvodniho banu na 8h. ban na 1den , prijde mi to fakt jako kompenzovani neceho ... , Mam i nekolik lidi co k tomu taky neco reknou :D Je to ban jenom na den takze ten unban nejak horucavo nepotrebuju , jen bych chtel rict ostatnim at si zklidni tady pana Nihiliu a nauci ho jak vyuzivat prava i k necemu jinymu nez bany za nadavky AKA kompenzace svoji ujmy ... Diky ToCh^

Nihilia
03-03-18, 13:59
3x banovaný hráč (mimo jiného) za provokaci, kterého to stále baví, i když za to byl již několikrát trestán.

1. Je ti úplně jedno, za co někdo jiný dostal ban. Pokud s tím hráč nesouhlasí, tak si má dojít požád o UB sám.
2. Je jasně dohledatelné v logu, že jsem ti neřekl, že je ti po tom hovno, ale napsal jsem ti tohle: @ a ty jeho randomy? a co je tobe vlastne d otoho? --> Kde je prosím slovo hovno, které uvádíš výše.
Já totiž většinu těchto věcí píšu a neříkám, aby si hráčí jako ty, nemohli pak vymýšlet, že jsem řekl něco, co vlastně není vůbec pravda.

Že tam potom začneš vykládat že mám krámy a změny nálad? Takhle se bav s někým jiným. Ban se tebe vůbec netýkal, tak se do něj nemáš vůbec montovat.
A čurák mně nebudeš říkat už vůbec.

EDIT: zvaž co napíšeš, protože nejsem první admin, kterému jsi řekl že je čurák, takže ještě zvážím délku banu.

Bee
03-03-18, 14:13
Budeš rád jestli tohle skončí jen jedním dnem po tom co jsi minule předvedl a dostal si ban ode mě , historie tvých banů asi nebude náhoda ale poukazuje na to že jsi problémový hráč , jestli s tím má tvůj kámoš co dostal ban na 3 týdny problém nechť přijde požádat o unban , jistě se mu dostane správného vysvětlení . O tom za co bude ban a na jak dlouho rozhoduje admin nikoliv hráč , od toho tam přeci jsme , kdyby si hrál tak jak máš tak tady nemusíš chodit na forum řešit takový blbosti.
Proti unbanu

Grakon2702
03-03-18, 14:13
Buď rád, že to máš jen na den. Za urážku AT dávám týden a po nenucené omluvě na fóru krátím na tři dny.

ToCh
03-03-18, 14:27
Není to můj nijakej kámoš jen jsem se ptal za co 3 týdny , nevidím nijakou chybu .

Za to že jsem opravil co řekl jsem měl ban na 8 hodin a to tu řeším , neřeším to že jsem mu po tom co jsem ten ban dostal řekl " Tyvole :D to je čurák no nic :D"

Za to jsem dostal prod. na 1 Den a jak už jsem jednou řekl , neprosím o Unban , jenom informuju a chtěl jsem se o tom bavit normálně a slušně .


Buď rád, že to máš jen na den. Za urážku AT dávám týden a po nenucené omluvě na fóru krátím na tři dny.

Ale poslouchej Grakone , Já jsem se s ním chtěl bavit o tom proč jsem dostal ban na 8 hodin za opravu toho co řekl ? To že to bere Nihilia jako provokaci je zásadně jeho problém že to pobral zle :) Není nic špatného na to opravit někomu chybu a poučit ho nebo snad jo ?


Vůbec mi právě nevadí to prodloužení na 24 hrs. za to že jsem řekl " Tyvole , to je čurák :D no nic" to je v pořádku a jsem rád že je to jen na den a ne na více ... tady se zachoval správně , jde mi jenom o tom aby mi vysvětlil ten první ban za tu opravu podle Nihilii provokaci ... Jinak omlouvat se nebudu , nevidím důvod až ho uvidím omluvím se


Budeš rád jestli tohle skončí jen jedním dnem po tom co jsi minule předvedl a dostal si ban ode mě , historie tvých banů asi nebude náhoda ale poukazuje na to že jsi problémový hráč , jestli s tím má tvůj kámoš co dostal ban na 3 týdny problém nechť přijde požádat o unban , jistě se mu dostane správného vysvětlení . O tom za co bude ban a na jak dlouho rozhoduje admin nikoliv hráč , od toho tam přeci jsme , kdyby si hrál tak jak máš tak tady nemusíš chodit na forum řešit takový blbosti.
Proti unbanu

Jenže já se tu neprosím o unban jak už jsem psal v puvodní zrpávě . Chtěl jsem se bavit o tom prvním banu co jsem dostal (Opravení toho co Nih. řekl) Nejde mi vůbec o to prodloužení protože jo Řekl jsem čurák adminovi a to je proti pravidlům a vůbec prostě ... Za to si ban zasloužím o tom ani slovo .

A ani jsem nechtěl rozhodovat že by ho měl místo 3 týdnů dostat na míň , jen jsem vyzvídal proč ho dostal a že to není , ale jo jsem takovej Robin Hood na csku když pokaždá někoho bráním :D někdy se to nehodí , Prostě mi šlo o to že dostal ban za nadávku " Malá buzna" Nihiliovi nepřišlo mi správný že kdykoliv se na serveru děje random nebo neznalost tak admini přijdou přihlídnou a odejdou (ve většině případů co jsem něco hlásil já) ale jakmile se adminovi řekne něco co se mu nelíbí ban se hráči zařídí hned .

Bee
03-03-18, 16:01
Nihilia mu to hodil koukám na jeden týden , ty tu ale píše o jedné nadávce , to ano , očividně padla jen jedna nadávka na Nihiliovo adresu ale prohřešek co udělal předtím byl následek trestu. V důvodu banu je psáno že jako nevinný zabil označeného , což v pořádku není. Ze tří týdnů má tedy jeden za což může být rád. Abych ti tedy shrnul proč padly prvně tři týdny který byly na místě a v pořádku. Zde historie banů toho hráče (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=246038),random který byl úplně zbytečný a troufám si říct že úmyslný , urážka admina. Myslím si že dostačující pro 3 týdny . Toto všechno ty si asi přehlédl a přesto si se pustil do Nihilii a hustil do něj proč dostal 3 týdny přesto že jsi neznal tyto fakty. Takže si myslím že nemá cenu to více rozebírat , protože tohle je podle mého dostačující odůvodnění . PS. pokud nestojíš o unban tak jsi měl podat stížnost na admina . pac a pusu.

ToCh
04-03-18, 14:53
Asi jsi to špatně přečetl , já se na tu jeho historii banů ptal :) ale nihilia mi řekl že do toho mi nic není ...

Koprakek
06-03-18, 21:58
Lck.