PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie Frost + silko = Smrteľná kombinácia



Kalic_Meric
24-03-12, 19:41
Čo si o tom myslíte ? Dnes sa mi to stalo , strieľam si s MG pohodká , vystrelím si s BZ , zrazu vybehne frosťák , no čo však buchne na LM , zamrazí ma , stále pohoda , no v tom prišlo šialenstvo a už som vedel že je zle , mal som v rezerve 20 bodov hovorím si to nejako ubránim , no bohužial , nemohol som sa ani pohnúť a body došli - nakazil ma. Stalo sa mi to asi druhý krát , samozrejme , nejdem sa vyhovárať na to , len chcem vedieť aj Váš názor na takúto situáciu, lebo podľa mňa ak na to prídu aj ostatný hráči, začne to byť skutočné silná zbraň. A to nehovorím o tých , ktorý nemajú VIP, tí sú radi ak nazbierajú 15 bodov a ak sa im stane toto tak nie je žiadna šanca.

zaludex
24-03-12, 20:58
No za zombie se to dává špatně uz ted, natož aby se odstranil frost při šílku tak at se rovnou odmazu LM u ct .
Taky hovadina já bych vůbec nic neměnil na zm max přidat new zm nebo nějaké ty skiny.

AresS
24-03-12, 21:12
Ked si lamak !!!!!

SliZo
24-03-12, 21:15
Si zabil teraz...a ake z toho mas pocity?:D

Kalic_Meric
25-03-12, 15:32
:D Nie veď mne to nevadí , Zm to majú ťažké veď to dobre viem, ale chcem len vedieť či ste sa už stretli s takouto situáciou , alebo či to používate :D

PRAETORIAN
02-04-12, 10:16
Daleko lepší je si vzít boomera.postavit se před laser.fofrem rozházet broučky a skočit do něj,pak začne sranda.:idea:

SliZo
03-04-12, 22:07
Daleko lepší je si vzít boomera.postavit se před laser.fofrem rozházet broučky a skočit do něj,pak začne sranda.:idea:
Tohle je dobré na tipy kempu jako kontejner skleníky atd.Např. do iglu na Anthraxu se to nehodí.