PDA

Zobrazit normální verzi : Patrik_Cze --> Fhacker



patrik_cze
04-03-18, 14:41
Dobrý den/ahoj, dnes jsem hrál na vašem serveru na jailbreaku :D a jailbreak jsem hrál po druhé a nevěděl jsem že mam dát /simon takže jsem to neudělal a měl jsem z cs klavesnici na eng klavesnici, takže jsem nevěděl jak se dáva lomeno takže jsem to nestihl a admin mě zabanoval. Nechtěl jsem to udělat. Prosím o unban :) a tím bych chtěl i podat stížnost na admina Fhacker který udělal chybu a dal mě ban a né zákaz k ct na týden. Děkuji zde je výpis konzole


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 246156)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 21 hodin, 10 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '253231'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demencia, nauc sa simonovat'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Patrik_Cze >
[AMXBANS] Tvuj nick: Patrik_Cze
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1235004372
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1235004372
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): **********
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.208.241
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fhacker >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_oasis)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

Indian0
04-03-18, 15:07
Ty píšeš že si ban dostal za to že si nestihol napísať /simon. Ban máš za demenciu, už tu mi niečo nesedí. Píšeš že JB si hral po druhýkrát, niekde v pravidlách je, že musíš mať odohraný nejaký čas za T ak chceš ísť hrať za CT. To že je problém na tvojej strane a že ty nevieš napísať /simon tak to nie je chyba admina. + tá sťažnosť na neho, celé mi to príde ako taká malá pomstička z tvojej strany. Tak tu má moje vyjadrenie ktoré si tu chcel. Najlepšie bude počkať na vyjadrenie samotného Fhackera.

patrik_cze
04-03-18, 15:22
Indian0 Žádná pomsta není takový nejsem , ale ani mi nedali šanci to napsat řekli napiš to a já jsem řekl že to nestíham a už mi dával ban a já jsem dal /simon a celkově mě to příjde divné klidně se podívejte jestli to jde tak na příkazy co jsem dával a bylo to že jsem dal /simon :) a další věc nevím proč tam napsal demence když jsem byl uplně normalní :)

Mr.Blue
04-03-18, 15:52
Ban dostal normálne na JB servery a nie iba k CT ...


e

nechapu větu :D

Ban mal byť daný ako Zákaz k CT, admin sa zrejme pomýlil a dal ti ho normálne na JB servery.

patrik_cze
04-03-18, 15:54
nechapu větu :D

Fhacker
04-03-18, 16:17
Ahoj, urobil som chybu mal to byť len zákaz k CT. Ban zmením, ale UB odomňa nedostaneš. Nešlo len o to aby si si napísal /simon o ktorého som ťa žiadal tri kolá napísať si ho. Ale išlo aj o to že pravidlá ti veľa nehovorili. Keď bol niekto simon tak si naňho nedával pozor. Nevedel si poriadne pravidlá dal si tam zopár FK. Ako si napísal hráč JB krátko a ísť hneď k CT asi nejde veľmi dokopy v tvojom prípade. Máš teraz aspoň týždeň na to aby si pochopil pravidlá a zobral si príklady od iných simonov. Myslím že akurát časovo :) toľko odomňa.

patrik_cze
04-03-18, 16:51
Nechci si dělat nepřítele na serveru :) a s tvím postupem souhlasím ALE ani jsem netušil že kde jsou pravidla a prostě s cskem jsem noob :) a já se všem omlouvám :) a vím že neznalost pravidel neomlouvá :)

Koprakek
06-03-18, 21:57
Lck.