PDA

Zobrazit normální verzi : Karma down ?



Bee
05-03-18, 11:17
Zdar,
chtěl bych navrhnout aby se snížil zisk karmy , v momentální situaci je příliš jednoduché získat maximální karmu.
Představa by byla taková že by maximální karmu dokázal získat jen hráč co mod opravdu ovládá . Pro mě osobně není snad kolo kdy bych nezískal maximální karmu za jednu mapu . Stalo se mi že jsem hned na začátku nové mapy byl dvakrát zrádce a hned po prvních dvou kolech jsem měl 1000 karmy . Přijde mi to prostě příliš jednoduché . Snížil bych zisk karmy minimálně o 30% a zrušil +20 karmy za přežité kolo. peace hlavně mě za to nesežerte dík

e. může být jak napsal síbi

^SeaBi
05-03-18, 11:29
Prodloužit mapu o 15 minut, snížit tu karmu jak psal bee o 40 % to by bylo nejoptimálnější a těch 20 bodu za přežití nechat.

Nihilia
14-03-18, 10:34
Můj návrh zní tak, že by se možná mohla snížit karma celkově. Nebylo by maximálně 1000 karmy, ale třeba jen 800/850karmy.

Mně to s 1000karmy příjde až moc jednoduché, protože hráč s 1000karmy si může běhat po mapě a všechny během pár desítek sekund vystřílí.

Každopádně, kdyby zůstalo 1000 karmy a snížila se rychlost její získání, tak nejsem taky proti.