PDA

Zobrazit normální verzi : D.O.K.T.O.R --> Troppe



D.O.K.T.O.R
05-03-18, 19:27
Vypis z konzole:


Hráč M.Y.S.1.A__(D.O.K.T.O.R)
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:803047692
IP adresa 95.140.241.152
Udělen 05-03-2018 - 19:19
DĂ©lka BANu 30240 minut
Vypršà 26-03-2018 - 20:19 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 23 hodin 55 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Demence, urazky
BAN dal Admin kouzelnej.mag (Troppe)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)





Poznamka:






Zadam o UB z duvodu, ze mozna jsme byli streleni, ale nikomu to nevadilo :) A normalne vsechno bylo ze srandy, nemam duvod neco delat nebo neco porusovat, jen jsme se bavili vsichni:)Vzdycky se vsechno resilo s klidem a za posledni rok co? :D

Troppe
05-03-18, 20:21
Ahoj. Ten váš rádoby klan dělá na serveru už delší dobu bordel. Neustálé stupidní kecy a urážky kohokoliv. Nedejbože, když je na serveru holka. To jsou neustálé sexistické narážky.
Poprosím o vyjádření ostatních adminů, jelikož se jedná o "porušení pravidel" přes voice.

Edit: Samozřejmě těch adminů či spešlů, kteří se pohybují na jb a sem tam je potkají.

DajMen
05-03-18, 21:33
Zatím nejsem admin ani spešl,ale znám je ze serveru a často tam spamují a podobné věci..

Deda z Depa
05-03-18, 22:07
Pridávám se ke kolegům už delší dobu tě pozoruji a kdyby ban nedal tropp tak já. A věř že na delší dobu.
Tudíž ban v pořádku
Btw: zamysli se nad tím jaké to musí být těm holkám

KajSinek
06-03-18, 00:19
Dúfam, že sa ten váš klaník po tomto bane spratá do kože a uvedomí si to chovanie už. Neustále upozorňovanie za maličkosti je ešte horšie ako jednorázovo. Keďže sa to hromadí a hromadí a vznikne z toho takýto krásny ban. Som samozrejme proti UB. Môžeš byť ešte šťastný, že ban za urážky nie je osobitne oddelený.

DeadJoy
06-03-18, 12:27
Ahoj, nějak ten Váš klan taky vidím hodně často na serverech. Zatím jsem neviděl moc nějaký závažnější problém ale poslední dobou to je buďto nadržování členům klanu nebo neustále otravné kecy.

D.O.K.T.O.R
06-03-18, 17:01
Nic proti, ale já jsem nic neřekl o holce když byla na serveru.
A jeste jsem nezaregistroval ze zrovna na ME si nekdo stezoval :)
Jinak bych zadost u UB nedaval:) Kolikrat reknu rockstarovi nebo neco at je z ticha a necha simona kdyz mluvi on:) A takhle je to i v podobných případech:)
Ja nerikam ze si "nerejpnu" Ale mozna tak do svych kolegu a kamaradu u kterych vim, ze to berou s humorem a neberou to vazne:)
Jestli jsem se někoho dotkl tak to se omlouvám, ale lidi na serveru mě znají a nemám ani potřebu se do někoho navážet. Ne každej v klanu je stejný:)

Troppe
06-03-18, 18:20
Když jsem byl na jb pod nickem "Player", hrála tam jedna z holek a v jednom kuse to byla narážka, jak bude někomu něco cucat atd.
Chodily mi na nejen na tebe hlášení na steam, že vás mám přijít zklidnit.
Zajímavý, že nejvíc jsi kecal simonovi do hry ty a měl neustálé narážky.
Jasný, je to hra, ale má to svoje meze.
Ne každý v klanu je stejný, ovšem dovolím si říct, že zrovna ty tam ze všech děláš největší nepořádek.

D.O.K.T.O.R
06-03-18, 18:28
Tak to si delas srandu ? Ja? AJO :DDDDDD

Koprakek
09-03-18, 18:32
Lck.