PDA

Zobrazit normální verzi : JB - žádost o práva



Vilem
05-03-18, 22:11
Dobrý den! :hypocrite:
Chtěl by sem požádat o práva na serveru JailBreak.

Na Serveru Jailbreak hraju pravidelně a do teďka se snažím pomáhat, chtěl bych přispět svým volným časem, jelikož občas když hraju na serveru a jsou tam problémy tak se hned obrátím na dobrého admina (dle mého názoru) KajSinka na server sem měl občas neshody s nějakými hráčmi, ale nikdo není dokonalý a byl bych velice rád, kdyby jste mě přijali vy admini mezi vás. :happy:

O mně: Ahoj jmenuji se Vilda na serveru konkrétněji " AbSoLuT^ " A moje Steam id je : STEAM_0:1:147142697


je mi skoro 15 let ( 3 měsíce) Ale to si myslím, že by nebyl zas takový problém :zeman3:
Dával jsem nedávno na Střední Průmyslovou školu v České Lípě
v Dubnu jdu na přijímací řízení.

Jinak trénuji bojový sport tzv. MMA rád jezdím na freestyle koloběžce

Nechci tu hrát cíťu, ale chtěl bych vám taky sdělit něco z mého života, jelikož sem byl Průseřář, tak sem skončil ve Stredisku výchovné péče na 2 měsíce a to jsem absolvoval celkem dobře a průsery už nedělám většinou mi každý říká, že to je mými kamarádami, ale tak radši budu žít ve Virtualním světě plných hodných lidích, i když nikdy nevíte kdo za počítačem sedí, ale Mám rád moc tuhle komunitu na Cs 1.6 konkrétněji Kotelnu.


Cs 1.6 už hraji tak 5 rokem nepočítám od založení mého účtu na webu

Žádám o práva, jelikož na JailBreaku vidím skoro jen KajSinka, tak aspoň jemu bych chtěl pomoci se svým volným časem, ale i taky, protože mám rád tuhle komunitu hlavně hráče a baví mě dělat lidi štastnými.

Budu rád, když mě přijmete mezi vás, ale i když pochybuji, že mě přijmete no nic, nechám to na vás

Děkuji, přeji krasný zbytek dne.


Děkuji za každé pozitivní a negativní komentáře! :)

Vilem
08-03-18, 14:20
Budu rád, když už se ke mě někdo vyjádří. :D

Burak1
08-03-18, 14:57
Brzká historie banů, víc zkoumat není třeba, proti.

Vilem
08-03-18, 15:10
To už se řešilo :) Brácha na NS cheatoval, ale díky konečně za odpověd no.

Burak1
08-03-18, 15:15
Jde spíš o ty zákazy k ct, tu permu jsem si zjistil.

Vilem
08-03-18, 15:17
Jo jasně, ale tak to je minulost víš co docela jsem se změnil xd

Samco
30-03-18, 10:52
Nejakú zmenu som nepostrehol. Od podania žiadosti pribudli ďalšie čerstvé 3 bany.

PROTI

Latins
30-03-18, 18:36
Historie mluví za sebe.

Ne

Burak1
30-03-18, 18:59
Nejakú zmenu som nepostrehol. Od podania žiadosti pribudli ďalšie čerstvé 3 bany.

PROTI

Nulové procento k získání práv. Na základě čerstvých banů nepřichází v úvahu, abys ty práva dostal.