PDA

Zobrazit normální verzi : ToCh^ --> Troppe



ToCh
07-03-18, 10:31
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 246382)
[AMXBANS] Mas 21 hodin, 8 minut a 51 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita, provokace'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ToCh^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ToCh^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1281949404
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1281949404
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.235.189.57
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.235.189.57
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Muzu vedet za co to je ? :D rano vstanu , jdu si zahrat a mam ban ? wut

Troppe
07-03-18, 11:34
Zdar, přišlo mi hlášení na steamu, že jsi tam nadával a něco psal i konkrétně na mě. Bohužel, chatlog (http://www.csko.cz/chatlog/show?from=12-02-2018&to=07-03-2018&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A1281949404+&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit)se neukazuje celý, ovšem dá se to z něj vyčíst.

ToCh
07-03-18, 11:55
Ahuj , určitě asi myslíš to ve 12 večer snad , Jak se tam dělaly píčoviny a střílelo newtonama po všech :D , byl jsem dead a Wentík napsal někomu že to řekne Troppovi a že dostanete všichni ban (V tu chvíli tam každej trolil takže nemůžeš vědět co se myslí vážně a co je sranda) a já jsem napsal "Troppe je píšuč" Aby to vypadalo jako nadávka ale nic špatný v tom nebylo . Nemám dneska v plánu hrát , možná až večer :D No jestli ten ban myslíš vážně nevadí , Omlouvám se jestli tě to nějak urazilo nebo tak ... nebylo to myšlený nějak zle nebo abych tě urazil . Užívej den a zatím zdarec :D

Troppe
07-03-18, 12:08
Nevím co se tam dělo, přišlo mi to v takové formě.
Nadávek tam bylo víc, ale nebylo to zas tak extrémní. Nějak mě to neurazí, většinou se to snažím neřešit, ale když mě na to někdo upozorní, mrknu se na chatlog.
Ban ti zkrátím, hlavně za tu omluvu.

ToCh
07-03-18, 19:33
V pohodě kejmo :D Jako to myslíš asi ty nadávky na toho zmetka co mě zabil když se otočil a já byl zrovna traitor :D mě traitor padá fakt zřídka a když mi padnul poprvé za dvě mapy a on mě zabil z blízka jen tak tak jsem byl fakt nervní :D Jsem rád že to bereš v pohodě jsi týpek , zní to trochu vlezdoprdelkovsky .D btw. díky :happy:

Koprakek
09-03-18, 18:30
Lck.