PDA

Zobrazit normální verzi : Deeevoj --> Bee



Deeevoj
08-03-18, 13:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Bee
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Random'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:161318232'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.100.190.154'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Dv_#[DV_Army]' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Random'
By admin Bee





Poznamka:






Taak, zdravim Vas vsechny.. Zadam o unban, kvuli demenci jak admina, tak hrace, bez urazky.. Myslim, ze ten kdo hraje na notebooku dobre vi, ze macknout na touchpad, je nekdy neprijemne a zrovna kdyz treba nekoho trefite. Me se to povedlo u Ritschiho, bohuzel tim ze je v TOP tak mu vsichni nejspis zobou z ruky a kdyz Ritschi rekne, ze jde pro admina tak ho admin Bee musi poslechnout, protoze je king. :) Nejakou dobu tu hraju a myslim si, ze udelit ban bez dukazu nejde. To ze nejaky hrac rekne, at nekdo da ban tomu a tomu, takhle to nefunguje. Admin by mel mit vlastni rozum a ne aby mu nekdo nadiktoval 10 jmen, on rozdal bany a sel do prde*e. Tohle teda ne. !

Bee
08-03-18, 13:41
Ritschi ti řekl at toho necháš a ty si ho hitoval dál , pak ho hráč ?sni_per! zabil. To že mi to nahlásil na steamu neznamená že mu zobeme z ruky jen protože je v topu, možnosti máš stejný, tvoje chyba že konáš tak jak konáš. Sám si se tu přiznal že si ho hitoval + tvá karma 430 odpovídala za vše. Zbytek banů co jsem rozdal jsem na vlastní oči viděl že to byly randomy, tak tu netvrď že mi někdo nadiktuje 10 jmén a já banuju. Historie tvých banů mluví za vše. Ban byl oprávněný. Toť vše z mé strany.

Deeevoj
08-03-18, 13:43
Dobrý, mam bany furt za to samý, ale k udělení banu musíš mít důkaz, nebo rozdáváš jen na základě toho, že ti někdo napíše ? paráda. :)

Bee
08-03-18, 13:47
Po prvé jsem dal ban na základě tvrzení někoho jiného, Ritschi je dost důvěryhodný zdroj, kdybych přišel na server a měl by si karmu přes 500, ban bych ti nedal. Zde do sebe všechno zapadalo + jsi se přiznal. Na modu jako je jb a ttt důkazy nepotřebuješ , asi tu jsi novej tak ti to jen píšu pro informaci. A omluvám se za překlik, omylem jsem ti dal ban na 8 hodin, máš ho prodlouženej na 1 den jako ostatní.

Deeevoj
08-03-18, 14:01
Tady nejde o to jestli je to důvěryhodný člověk nebo ne, je to tvrzení proti tvrzení a pro info, měl jsem kolem 480 což se dá pochopit protože byl restart. :) A to že jsem napsal, že jsem omylem máčkl na touchpad a trefil Ritschiho, to je strasný co ? to bych banoval aspon na týden Bee. !! Žádám o potrestání admina, protože takovéhle vystupování by neměl mít a když chce něco banovat, měl by to vidět on sám a ne na základě něčího tvrzení.. !!!

Koprakek
14-03-18, 14:30
Lck.