PDA

Zobrazit normální verzi : Kejtynka --> drtimzmrdyjakokrystal



Kejtynka
09-03-18, 13:48
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 246522)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < (zla) Kejtynka* >
[AMXBANS] Tvuj nick: (zla) Kejtynka*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:219490855
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:219490855
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.9.107.213
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.9.107.213
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < drtimzmrdyjakokrystal >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

To, že mi cuká myš neznamená, že to je AB...nemôžete mi dať ban založený na tom, že mi neustále cuká myš, keď strieľam.
aneb/ poprosím si tu všetky demá, ktoré vraj máte v AF.

Ďakujem.

drtimzmrdyjakokrystal
09-03-18, 13:59
Já ti pro mě za mě můžu dát ban třeba za to, že máš hranatou hlavu (nevím jestli máš, příklad), když budu chtít.

Nicméně k věci, předpokládám, že máš od některýho z adminů, kterým lezeš do anusu (nebo oni tobě, whatever) info, co se v AF řešilo, když to tak pěkně víš. Takže jistě víš, že se na tom banu shodlo více lidí. Dema a časy ať jsem hodí ti, kdo vynáší z admin fora.

Kejtynka
09-03-18, 14:03
Ty si ten, kto mi ten ban dal (nemám síce páru ani kto si). A keď si mi ten ban dal, tak mi tu hoď aj tie demá prosím.

Burak1
09-03-18, 14:06
http://leteckaposta.cz/833743281 - demo kejt3 - čas 9:50
http://leteckaposta.cz/521127853 - časy 13:00 (první ab reaguje na hráče, poté jak zaleze, začne střílet normálně), 15:00
http://csko.cz/dema?UPD=a2GKbLOg - čas 9:38 a čas, který nemůže vyvrátit nikdo.. je to přesně to, co chtěl vidět lebaux, střelba po jednom, cuknutí na druhého, hh - 15:34

Mě zajímá hlavně tady toto.

Samco
09-03-18, 14:07
Ahoj, mňa by veľmi zaujímalo kto z AT bol taký "aktívny" a informoval ťa o tom.

E: Prípadne mi podrobnosti môžeš napísať kľudne aj do PM.

Indian0
09-03-18, 14:19
Za mňa to čisté nie je.

Koprakek
09-03-18, 15:12
Za mě to čistý není.

Chemo
09-03-18, 15:40
http://leteckaposta.cz/833743281 - demo kejt3 - čas 9:50

+9:30 keď si všimneš, vôbec na neho nemieri a zrazu ho hitne, jednoducho cela jej hra je takým AB štýlom.
Pozrel som všetky 3 dema a zhodujem sa so všetkými časmi, čo napísal Burak, je to podľa mňa AB.

Potvrdzujem Aimbot.

DajMen
09-03-18, 16:27
Čiste to není

Troppe
09-03-18, 17:49
Dle příspěvku #4, zapat4.

Nihilia
09-03-18, 18:32
1) Tobě necuká myš když střílíš. Tobě se tam myš neustále točí kolem hráče a mimo to, ti navíc přeskakuje i na jiné hráče --> AB nebo nějaký jiný externí program
2) To, že jsi tam doposud hrála, je více méně boží dar, protože tvůj slovník je na úrovni...vlastně ani nevím, jestli bych takhle mohl urazit nějaké kopáče, zedníky nebo někoho podobného, protože ti se snad vyjadřují slušnějí než ty.

Jinak ti nebylo divné, že jsi za to tvoje vyjadřování a celkové chování ještě nedostala ban? Ale asi nebylo, když jsi v tom pokračovalá dál a přes veškeré moje připomínky.

Ban naprosto na místě a jelikož ti tvůj "admin kamarád" vynesl, že se tady už dosti dlouhou dobu řešíš, tak se tady netvař moc udiveně. Že dostaneš ban bylo jen otázkou posledních dní.
Natočených dem je na tebe dostatek, takže tady ani velice nezkoušej nějak polemizovat o tom, jestli jsi něco měla nebo neměla.

Bee
09-03-18, 18:46
Očekávám nějakou obhajobu,vysvětlení,přiznání či omluvu.

Kejtynka
09-03-18, 19:30
Vidím, že som práve veľmi "populárna". Pre začiatok, nehlásila som nie preto, že som bola zaplá a nechcela som, aby to bolo vidieť z mojich vlastných dém. Bolo to proste z dôvodu toho, že ma to už nebaví...viac ma uspokojilo, keď som to dala niekomu vyžrať priamo v hre a daný random alebo iné mu vrátila. :happy:
A teraz k veci...nie nevedela som o tom, čo sa deje. Nikomu neleziem do riti a nik nelezie do riti mne (pre tých čo to nevedia pochopiť), veď predsa už len podľa vaších komentárov nie som obľúbená, tak aj tak k ničomu by to nebolo prospešné. O všetkom som sa dozvedela až dnes. Takže názory typu vedela si tak preto...haha...

Nihíčka, áno priznávam. Môj slovník je asi najhorší zo všetkých hráčov na kotelne...nie asi ale URČITE. Som si toho plne vedomá a áno, permu som mohla dostať už len preto. Snažila som sa krotiť, aj keď nie vždy to šlo podľa mojich predstáv.


Priznávať sa nebudem, pretože nie je k čomu. Jediné, čo práve v danej chvíli môžem urobiť je, že Vás poprosím o strpenie a o nechanie mojej žiadosti v stave, v akom je a aby ste ju nelockli. Na dôkaze mojej neviny pracujem...a verím, že bude dostačujúci a otvorí Vám oči.

Hezkej den, neprajníci. :mml:

svat
09-03-18, 22:45
Čisté to nebude.

metanol
13-03-18, 22:58
Noo, niečo nepovolené tam proste je, to ako ti to cuká je absolútne neprirodzené.

Bee
14-03-18, 00:11
No ještě počkejme s čím přijde, třeba nás opravdu překvapí , žádné vysvětlení si ale pro toto představit nedokážu, tak stejně tahle žádost nemůže být otevřena věčně, takže pokud nás chceš něčím opravdu překvapit je na čase konat.

Britny
14-03-18, 00:53
Napsala si to sama hned ve výpise "at ti dodáme dema, která máme prej v AF" tudíž už si musela vědět delší dobu od někoho, co se děje a že se tam řešíš a navíc reason banu je AB, tak co ten dodatek o cukání myší? To opravdu se psalo jen tam, kam ty nevidíš, tudíž ses nějak zamotala sama do té pavučiny :). Nemyslím si, že po tak dlouhé době se tu najde větší % adminů, kteří se shodnou na tvém UB. Ono ve finále je i tak jedno kdo ti co vynesl, protože ban si dostala za cheaty a jako dodatek podle jiných za své chování. Dost si toho nahlásila, což je tvoje + ale i ty sama si pravidla porušovala.

wowz0r
14-03-18, 09:26
Já furt čekám na důkaz neviny a pořád ho tu nevidím :-(

Kejtynka
14-03-18, 19:29
Čawte všetci. Áno viem, ste netrpezlivý. A chápem to. Keď chcete LOCK. Keď tak si neskôr otvorím novú.
Predsa mám svoje roky a nežijem iba "vo svete CS". Mám prácu a UB sa venujem iba počas voľna, preto to trvá dlhšie. :hypocrite:

Burak1
14-03-18, 19:30
Počkáme, lockovat se nic nebude.

Britny
15-03-18, 01:37
hele růžová princezno kdyby si četla všechny příspěvky tak si všimneš v admin foru že přesně nad tvým příspěvkem tam jeden trial napsal jak došlo k prozrazení , takže huntit příspěvky nesmyslama je sám nesmysl

Tam to sice napsal, ale já vycházím z toho co napsala ona a ona napsala, že se k ní nic nedoneslo, že až tímto Benem se vše dozvěděla. Ty modrý princi, který má snad víc hunt postu smazaných než já :)) pac a pusu

Eust.
15-03-18, 03:13
Nevím, nad čím se tak dlouho dohadujete. Každý admin, co aspoň trochu ovládá aim a zná csko, tak mu musí být jasné, že takhle prostě čistý hráč nehraje. Mám dost odherané na to, abych poznal, co tady na nás "hraješ" a co ne. Vůbec tě neznám, ale musím říct, že jsi docela dost průhledná, už jen tím gameplayem. Takže tu na nás nemusíš hrát žádnou komedii. ;) A teď jen taková mešní poznámka k zamyšlení (takovej výkřik do tmy). Víš Bee, jsi v AT dost dlouho na to, abys chápal všechny principy a fungování AT, ale když se snažíš házet jakoukoliv špínu na ostaní nebo je jen trošičku urazit, tak je lepší jim to napsat osobně do chatu, než abychom vzájemně na sebe házeli špínu veřejně. Ono to úplně nedělá dobrý dojem na celý AT a vypadá to, že nejsme vůbec soudržní. Poprosil bych Tě, aby sis příště takové poznámky na veřejnosti odpustil a zkusil takové věci řešit jiným způsobem, nejlépe v AF. Já jsem jeden z mála, kterej opravdu ví, jaké to je ublížit jinému adminovi veřejně a moc dobře vím, jaké to pak má následky, takže se se mnou nemusíš pokoušet hádat. :) Možná někomu přijdou Tvé poznámky vtipné, ale ve skutečnosti to jen shazuje úroveń AT v očích ostaních lidí, kteří AT respektují. Nejsi úplně v pozici, kdy by sis mohl vyskakovat na ostaní, na to jsi až moc malej pán. :)

wowz0r
15-03-18, 20:07
Hele, dostalo se mi do ruky nějak čtvrthodinový video, kde jsem viděl akorát notebook z doby bronzové, paži o průměru mého stehna a sušák s kalhotkami pro hrocha. To je ta obhajoba nebo mě někdo trolí?

Indian0
15-03-18, 22:31
Hele, dostalo se mi do ruky nějak čtvrthodinový video, kde jsem viděl akorát notebook z doby bronzové, paži o průměru mého stehna a sušák s kalhotkami pro hrocha. To je ta obhajoba nebo mě někdo trolí?

Nebuď sebec a sa s ním podeľ...

Kejtynka
16-03-18, 02:41
LOCK. Nemá zmysel s vami nič riešiť. Hrajete sa tu na "čo som to som" a jediné čo dokážete, je sa vysmievať.
(Pre tých, čo to videli.) Človek sa snaží niečo rozumne poriešiť, pretože to AB vážne nemám! ALE ako vidím to vaše správanie, poznámky resp. dementné narážky...pozrite sa do zrkadla najprv...propagujete tu, že človek sa ma slušne správať a pritom sa ani vy samy tak nesprávate...

:thumbdown:

Grakon2702
16-03-18, 07:43
Sory, ale video, kde je nějaká holka (pravděpodobně ty), co hraje na noťasu csko, nám má říct co? Já si taky mohu po banu odinstalovat cheaty a poslat to samé video jako důkaz, že jsem čistý. Tohle jako obhajoba fakt nestačí. A žádná obhajoba už ani nepomůže. Několik aim adminů se zde shodlo na tom, že to čisté není. Normálně by se žádost s takovým skóre po pár chvílích lockla.

Indian0
16-03-18, 09:27
DEMO SMAZANE

Dobre, po tomto sa to môže locknúť.
K tebe Kejtyna, ono nevadí že si jednoduchšia baba, tu skôr lezie na nervy každému tvoje arogantné správanie a celkovo správanie na úrovni 13 ročnej vlhkej pubertiačky. Je jasné že my admini sa nesprávame vždy tak ako by sme mali, ale urážať na serveri každého kto sa na teba krivo pozrie, to nerobíme. No a ono je to aj o tom, že to čo rozsievaš sa ti aj vráti. A o tom zle nastavenom ABčku nemôže byť ani reči. Najlepšie pre teba by bolo vyjsť s celou pravdou von, aby si si tu ako tak napravila reputáciu. Ale to je už na tebe.
Prajem všetko dobré ��

drtimzmrdyjakokrystal
16-03-18, 09:38
propagujete tu, že človek sa ma slušne správať a pritom sa ani vy samy tak nesprávate...

:thumbdown:

No ono, co čekáš, jak se máme chovat k někomu, kdo se tu dlouhodobě na serverech chová jako uplná žumpa?

Nicméně k videu - jako promiň, ale nečekala jsi snad, že takový video poslouží jako nějaká důvěryhodná obhajoba, že ne? Steam už zapnutý, CSko zapnuté - minimalizované, pozorovací úhel tragický, buhvíjaký server... to je prostě k pohonění málo no.

Samco
17-03-18, 19:45
Zdravím, na základe čoho sa usúdilo, že na tom videu naozaj hrá ona? Žiadateľka zatiaľ neuviedla, či je to jej video. Ak áno, môžem niekoho poprosiť o upresnenie? Zaujima ma to len z čisto globálneho hľadiska, aby bolo všetko na poriadku.

Nechcem, aby bol človek odsudzovaný na základe videa, pri ktorom ani nevieme či je naozaj na ňom dotyčný človek. Ak to je ona, niektoré narážky na jej adresu sa mi absolútne neľúbia. Predsa len slušnejšie jednanie zo strany AT by malo byť samozrejmosťou v každom prípade, aj keď to nemusí byť vždy jednoduché (a aj napriek tomu, že bola problémová).

Od žiadateľky by ma naďalej zaujímalo ako sa k nej dostali dôležité informácie z AF.

metanol
17-03-18, 19:50
Pozrel si niekto z Vás to video? kde je vidieť ako hrá?... Alebo ste to vypli a znížili sa na urážky iba? Je trošku rozdiel keď ona bola vulgárna a tu urážať vzhľad. Doslova ubohé.

hanba mi
17-03-18, 19:59
15 minut hrania, par fragov, ale nic, co by potvrdzovalo alebo vyvracalo ban. Banovana na zaklade viecerych dem (boli postnute aj v ziadosti), takze pre mna nedostatocne na akukolvek "obhajobu" (za predpokladu, ze je to ziadatelka).
A pridavam sa k Samikovi, mame "reprezentovat", argumentovat, dodavat dokazy a nie prirovnavat...

Britny
17-03-18, 20:39
Zdravím, na základe čoho sa usúdilo, že na tom videu naozaj hrá ona? Žiadateľka zatiaľ neuviedla, či je to jej video. Ak áno, môžem niekoho poprosiť o upresnenie? Zaujima ma to len z čisto globálneho hľadiska, aby bolo všetko na poriadku.

Nechcem, aby bol človek odsudzovaný na základe videa, pri ktorom ani nevieme či je naozaj na ňom dotyčný človek. Ak to je ona, niektoré narážky na jej adresu sa mi absolútne neľúbia. Predsa len slušnejšie jednanie zo strany AT by malo byť samozrejmosťou v každom prípade, aj keď to nemusí byť vždy jednoduché (a aj napriek tomu, že bola problémová).

Od žiadateľky by ma naďalej zaujímalo ako sa k nej dostali dôležité informácie z AF.

Nevím, zda se to týkalo její slova přesně 100% toho videa, ale psala "Pre tých, čo to videli" tudíž s de dá předpokládat, že narážela na dané video. A k tomu se mohla sama vyjádřit, že to není ona, ale neudělala tak. Další věc, i když není vidět přesně celý obličej, tak z profilu, brýle, hlas, chování jí odpovídá.

Avšak na základě toho videa se stejně nedá dát UB, nebo vůbec o tom přemýšlet... Hráč si může nahrát sám cokoliv co chce a občas si to rukou zaklepat.

Grakon2702
17-03-18, 21:06
Doporučuji tuto žádost ukončit s klasickým vygenerovaným textem pro cheatery, aby se tu nadále nevytvářel další zbytečný shitstorm. Ačkoliv se Kejtyna řešila v AF víc jak měsíc, pořád je to v tomhle ohledu stejný hráč, jako stovky dalších, kteří tu měli potvrzený cheating od menšího počtu aim adminů a jejich žádost byla jednoduše uzavřena a přesunuta do Archivu. Stejně se tu už nic důležitého neřeší.

Koprakek
21-03-18, 15:35
Můžeš se připojit až za rok od udělení banu, popř. za 10 měsíců můžeš zkusit požádat o UB, víc k tomu není co dodat.
Link na video jsem ti smazal, přeci jen zde nebyl postnut z tvé strany.