PDA

Zobrazit normální verzi : Neide mi zapnut origo 1.6-ky



Jameson
10-03-18, 15:17
Zdravim dneska sa mi stala dost velka chyba že mi Csko sa zobrazilo na strede obrazovky a mi neide zapnut ukazuje mi to čienu obrazovku,a nezapne mi nič a napiše neodpoveda!!!!

darkkk
14-03-18, 17:44
Over integritu

Jameson
14-03-18, 19:15
už som to skusil nič nepomohlo

darkkk
14-03-18, 21:27
Čo máš za win. ?

Asiimovíček
17-03-18, 17:01
Ahoj, pokus se provést následující kroky:
Zapni hru a následně se zapnutou hrou se dostat do správce úloh a zkontroluj jak je na tom CPU při zapnuté hře :), pokud zjistíš, že CPU jede na plno, může to znamenat, že máš nějaký proces (např. antivirový program) který CPU hodně zatíží. (To samé zkontroluj i RAM do provádí..)
V případě, pokud tomu tak není, je možná chyba v grafické kartě.. ale s tím ti už moc asi neporadím neboť zas až taký znalec nejsem :/

Pokud se při zapnuté hře nedostaneš ani do správce úloh, tak už vůbec nevím :DD
Adios amígos čus!

Dannyko
17-03-18, 18:13
Ahoj, pokus se provést následující kroky:
Zapni hru a následně se zapnutou hrou se dostat do správce úloh a zkontroluj jak je na tom CPU při zapnuté hře :), pokud zjistíš, že CPU jede na plno, může to znamenat, že máš nějaký proces (např. antivirový program) který CPU hodně zatíží. (To samé zkontroluj i RAM do provádí..)
V případě, pokud tomu tak není, je možná chyba v grafické kartě.. ale s tím ti už moc asi neporadím neboť zas až taký znalec nejsem :/

Pokud se při zapnuté hře nedostaneš ani do správce úloh, tak už vůbec nevím :DD
Adios amígos čus!

Ctrl+Alt+Del a už je v správci úloh :D

elias2210
18-03-18, 16:42
Zdravim dneska sa mi stala dost velka chyba že mi Csko sa zobrazilo na strede obrazovky a mi neide zapnut ukazuje mi to čienu obrazovku,a nezapne mi nič a napiše neodpoveda!!!!

Vlastnosti -> Obecne -> Nastavit moznosti spusteni

rozlisenie


-w 640 -h 480



graficke nastavenie ako gl = OpenGL, d3d = Direct 3D, soft = software


-autoconfig

alebo


-gl -d3d -soft


popripade skusit


-nofbo -nomsaa

Jameson
19-03-18, 16:10
Ahoj, pokus se provést následující kroky:
Zapni hru a následně se zapnutou hrou se dostat do správce úloh a zkontroluj jak je na tom CPU při zapnuté hře :), pokud zjistíš, že CPU jede na plno, může to znamenat, že máš nějaký proces (např. antivirový program) který CPU hodně zatíží. (To samé zkontroluj i RAM do provádí..)
V případě, pokud tomu tak není, je možná chyba v grafické kartě.. ale s tím ti už moc asi neporadím neboť zas až taký znalec nejsem :/

Pokud se při zapnuté hře nedostaneš ani do správce úloh, tak už vůbec nevím :DD
Adios amígos čus!

Zdravim diky za radu ale mam CPU 100%


Vlastnosti -> Obecne -> Nastavit moznosti spusteni

rozlisenie


-w 640 -h 480



graficke nastavenie ako gl = OpenGL, d3d = Direct 3D, soft = software


-autoconfig

alebo


-gl -d3d -soft


popripade skusit


-nofbo -nomsaa

Toto som skušas s Cs 1.6 Supportom nepomohlo


Čo máš za win. ?

mam Windows Xp