PDA

Zobrazit normální verzi : Nesmyslné bany?!



LordStar
11-03-18, 17:05
Vážení,

v poslední době si všímám něčeho co mě trošku znepokojuje, ale vztahuje se to na jednoho jediného admina jménem Kajsinek. Všichni varují a nebo dávají aspoň menší čas banu :sad: On příjde, dá ban na nesmyslný čas a ten ban je za nic :) Prosím o vyřešení nebo domluvení děkuji :)

Grakon2702
11-03-18, 17:17
Ahoj, bez důkazů se nikam nepohneme. Dokázal bys sem dodat alespoň jeden příklad?

LordStar
11-03-18, 17:34
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=220070 :)

KajSinek
11-03-18, 17:44
Nejaký bližší popis? Riešiš tu ban za niekoho iného? Why? Ak mu to prišlo nespravodlivé, tak prečo neprišiel sám? Je to ban z 16.2, takže si nepamätám, že čo presne sa stalo. Iba viem, že nebolo to vôbec vhodné, aby bol u CT. V ten deň som dal 12 banov, takže bližšie info z takej doby ti nepoviem.

LordStar
11-03-18, 17:47
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=246349 Týpek to točil ve 3 ráno kdy chtěl každý párty mod :), nechci nějak ochranovat kundera, ale toto trošku nesmysl

KajSinek
11-03-18, 17:49
Kunder to mal vysvetlené v PM. Party mód neexistuje a ak si jeden hráč chce zahrať, tak by mu mal simon vyhovieť. Btw to nebolo ani v 3 ráno, keďže to hlásil tu ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?62836-Dostav%E1n%ED-p%E1r-FK-a-kazen%ED-hry-hr%E1%26%23269%3Bovy&highlight=Kunder . Hráč v ten daný čas to nemusel ani točiť.

LordStar
11-03-18, 18:00
Hráč to točil v daném čase o pul třetí :)

Grakon2702
11-03-18, 18:02
Jen dodám, že čas natočení dem nehraje absolutně žádnou roli. Pravidla platí vždy.

LordStar
11-03-18, 18:07
To sice ne :) Ale jde o princip Grakone ... Btw

Operak
11-03-18, 18:34
Kunder to mal vysvetlené v PM. Party mód neexistuje a ak si jeden hráč chce zahrať, tak by mu mal simon vyhovieť. Btw to nebolo ani v 3 ráno, keďže to hlásil tu ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?62836-Dostav%E1n%ED-p%E1r-FK-a-kazen%ED-hry-hr%E1%26%23269%3Bovy&highlight=Kunder . Hráč v ten daný čas to nemusel ani točiť.

Party mode sice neexistuje, ale server tvoří hlavně hráči. Jestliže drtivá většina serveru chce mít pohodu a nesimonvat si, tak není důvod jim "party" zatrhnout. Když by chtělo víc lidí simonovat, tak je to o něčem jiném. To potom jde vyřešit jednoduchou anketou.

LordStar
11-03-18, 18:41
Party mode sice neexistuje, ale server tvoří hlavně hráči. Jestliže drtivá většina serveru chce mít pohodu a nesimonvat si, tak není důvod jim "party" zatrhnout. Když by chtělo víc lidí simonovat, tak je to o něčem jiném. To potom jde vyřešit jednoduchou anketou.

A tam to hráli všichni akorát kunder jednoho zabil a ten to natočil :) ale na to se Kajsinek už neptá :) však víme, už tu ale psát nic nebudu protože ještě od něho dostanu zas ban :)

KajSinek
11-03-18, 18:48
Operak, už sa tu viackrát riešilo, že aj keď jeden nechce, ta sa má simonovať a nie ho zabíjať každé kolo.
LordStar, ban si dostal právom, ale ani ospravedlniť si sa neprišiel a až po skončení banu, keď si sa dozvedel, že dôkaz mám, tak si začal robiť haló, čiže som si ťa radšej blockol na steame. Aspoň vidím, že to všetko je iba vďaka tomuto.

LordStar
11-03-18, 19:13
Operak, už sa tu viackrát riešilo, že aj keď jeden nechce, ta sa má simonovať a nie ho zabíjať každé kolo.
LordStar, ban si dostal právom, ale ani ospravedlniť si sa neprišiel a až po skončení banu, keď si sa dozvedel, že dôkaz mám, tak si začal robiť haló, čiže som si ťa radšej blockol na steame. Aspoň vidím, že to všetko je iba vďaka tomuto.

Není to díky tomu všiml jsem si toho od té doby co si mi dal ban :) že dáváš nesmysl bany :)

Grakon2702
11-03-18, 19:25
Simon dává party mód na vlastní zodpovědnost. Tedy musí se smířit s tím, že ho může kdykoliv kdokoliv zabít. Dávání úmyslného FK za trest je v tomto případě nemyslitelné! To znamená, že Simon si může dát party mod, kdy se mu zachce, ikdyž se to třeba jednomu nelíbí. Ten jeden se samozřejmě může na protest pokusit Simona zabít. To může. Nemůže si však zavolat admina, nebo podat stížnost na to, že Simon dával party mod, když on ho nechtěl. A CT ho na druhou stranu nesmí za trest v dalším kole zabít. Prostě pravidla platí furt a pro všechny.

LordStar
11-03-18, 19:32
Rád bych prosil o vyjádření více adminů k tomuto příspěvku

CernaSmrt
11-03-18, 20:22
Simon dává party mód na vlastní zodpovědnost. Tedy musí se smířit s tím, že ho může kdykoliv kdokoliv zabít. Dávání úmyslného FK za trest je v tomto případě nemyslitelné! To znamená, že Simon si může dát party mod, kdy se mu zachce, ikdyž se to třeba jednomu nelíbí. Ten jeden se samozřejmě může na protest pokusit Simona zabít. To může. Nemůže si však zavolat admina, nebo podat stížnost na to, že Simon dával party mod, když on ho nechtěl. A CT ho na druhou stranu nesmí za trest v dalším kole zabít. Prostě pravidla platí furt a pro všechny.

Asi tak.

Operak
11-03-18, 20:32
Operak, už sa tu viackrát riešilo, že aj keď jeden nechce, ta sa má simonovať a nie ho zabíjať každé kolo.
LordStar, ban si dostal právom, ale ani ospravedlniť si sa neprišiel a až po skončení banu, keď si sa dozvedel, že dôkaz mám, tak si začal robiť haló, čiže som si ťa radšej blockol na steame. Aspoň vidím, že to všetko je iba vďaka tomuto.

Jak píše Grakon..

Deda z Depa
11-03-18, 21:29
Nic proti tobě kajsi ale dávej nějaké normální důvody ... krom obchazecu tam se to dá pochopit ... A 12 banu na den je fakt dost... to já mám tak za 3 dny pokud nejde jen o no mik ... k party módu viz Grakon

KajSinek
11-03-18, 22:31
Nic proti tobě kajsi ale dávej nějaké normální důvody ... krom obchazecu tam se to dá pochopit ... A 12 banu na den je fakt dost... to já mám tak za 3 dny pokud nejde jen o no mik ... k party módu viz Grakon

V mojich banoch je z 99% normálny dôvod. 12 banov, tam som sa prepočítal a je to 10, keďže 2 bany som nechtiac pripočítal z 16.12, keďže som to na rýchlo pozrel. Áno aj 10 banov je dosť, ale ak robím niečo iného od čoho sa môžem odtrhnúť, tak na to hlásenie dôjdem. Mám denne cca 3 - 10 hlásení, ak som v online stave + moja aktivita na serveroch v niektorých dňoch prejde aj 6 hodín, ak mám voľno.

LordStar
12-03-18, 16:33
99% ? hahahhahah

Giussepe
12-03-18, 16:55
ban za party mod? mame tu druheho becausa? hehe

Můj názor je takový, že pokud se baví většina hráčů na serveru, tak by admin do průběhu hry neměl zasahovat. A ten dotyčný, co se nebaví, se vždy může sbalit a jít na jiný server, kde se sajmonuje.

Právě kvůli těmhle banům za úplný hovadiny jsem navrhoval server JB Anarchy (http://csko.cz/forum/showthread.php?45621-Jb-anarchy), kde by jak průběh hry, tak i samotnou justici organizovali sami hráči. Bohužel to opět, jako všechno, vyšumělo do ztracena.

KajSinek
12-03-18, 18:28
Zdravím,

ak ten ban, ktorý som udelil na základe hlásenia na webe dňa 06.03.2018 je na základe môjhoho vlastného pochybenia nespravodlivý som ochotný ban skrátiť alebo ho úplne stiahnúť z platnosti + sa tomu hráčovi ospravedlniť, ale keďže tu súhlasíte s Grakonom, ktorý tiež nesúhlasí s trestaním hráča, ktorý chce simonovanie spôsobom takým, že ho simon úmyselne zabije na začiatku kola a poruší tým pravidlo, že sa nesmie úmyselne zabíjať väzňov na začiatku kola ako aj Simon nesmie zabiť CT-čko na začiatku kola, ak neporušil simonove príkazy / zákazy / pravidlá z aktuálneho kola. V tomto prípade vyčkám na ďalšie vyjadrenie.

2 vety o ktorých tu píšem z vysvetlenia Grakona sú tieto:

Simon dává party mód na vlastní zodpovědnost. Tedy musí se smířit s tím, že ho může kdykoliv kdokoliv zabít. Dávání úmyslného FK za trest je v tomto případě nemyslitelné!

Na základe tohoto som taktiež aj ten ban udelil, čiže ako je aj v dôvode banu, tak dôvodom nie je "párty mód" ale úmyselné FKs hráčovi na začiatku kola odôvodnené hráčom tým, že ho zabil minulé kolo počas párty módu, tak zabil aj on jeho na druhé kolo.

Grakon2702
12-03-18, 19:16
Pokud byl dán hráčovi zákaz k CT za úmyslný FK na začátku kola kvůli věcem, co se děly v kole minulém, byl dán oprávněně.

Latins
12-03-18, 19:25
Souhlasím s Operákem a taky s Grakonem, kteří to správně napsali.
Ať se nám tady doopravdy nezrodí druhý bEcause. Takové debilní bany bych ani nedával už jenom z principu...

For Giusseppe: Neboj, na Jailbreak ANARCHY nebylo opomenuto. Snažím se to protlačit, aby se to sepsalo. Ale je to komplikovanejší, než se zdá.

Grakon2702
12-03-18, 19:36
Mně to přijde spravedlivé. Pořád to není klasický ban, ale jenom zákaz. Hráč může na jb hrát jako vězeň a na ostatních serverech bez omezení. Já si stojím za tím, že zákaz k CT je slabá forma trestu, ale zároveň ta nejlepší. Navíc tři týdny jsou maximálně stanovená délka, admin může zhodnotit situaci a dát zákaz na méně času.

E: To byla odpověď na příspěvek, který byl smazán :(

KajSinek
12-03-18, 19:41
Ja radšej ustúpim a nebudem sa hádať. Týždeň ubehol a udeľujem UB.

Burak1
12-03-18, 19:45
Vyřešeno, lock. Více o "párty módu" v AF.