PDA

Zobrazit normální verzi : Thradak --> Troppe



Thradak
12-03-18, 16:22
Vypis z konzole:


banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=246831





Poznamka:






Chcel by som poziadat resp skratit Ban za zakaz k CT, demence, vid prilozeny odkaz. Nakolko som zabil ako dozorca hraca, ktory sa mal nachadzat pri zadnej stene, kludne si kuknite hltv, som dostal ban na 3 dni. Ak simonovi vadilo hadzanie he na plochu, mohol ma vyzvat ako minule kolo a ja by som prestal popripade mi dat kill. No nie ban, nie som si vedomy porusenia pravidla na ban na 3 dni. Mysia MK to iste kolo zabila VD a nic, ja som zabil hraca, zhodou okolnosti banujuceho admina, ktory mal byt pri zadnej stene. Nemal som právo ho zabiť no začo sa mu ospravedlňujem ale keby počúval Simona žije. Dakujem. banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=246831
Ixper a Exoty su moji kamaráti, dúfam že to nepriťaží na dĺžke Banu. Hh

Troppe
12-03-18, 16:27
Ahoj. Hned co jsem přišel jsi vyhodil granát bez důvodu při HVD před zbrojku. Nikoho jsi nezabil, ale kill jsem ti dal okamžitě, jako upozornění.
Dále FK, který jsi dal mně. Všichni hráči měli jít do boxu k zadní stěně, kromě cely s gunou. Já byl v cele s gunou a zůstal jsem v cele. Jakmile jste mi provedli zkoušku, simon řekl "jdi do boxu", tak jsem šel a čekal v boxu u brány. Začal jsi tam házet granáty a zabil jsi mě. Blue mi pak ještě psal, že to samé jsi udělal i kolo před tím.
Proč jsi tam vůbec házel ty granáty? Z jakého důvodu? Akorát jsi tak rušil simona.
Co se týče killu na toho "Mysia MK", šlo to mimo mě, nemůžu posoudit. Zda to viděl Blue, uvidíme. Může se sem vyjádřit.

Edit: Upozornil tě už minulé kolo, že to nemáš dělat, jak sám píšeš.

Thradak
12-03-18, 16:35
Žiadam o skrátenie, nie u UB, to He pri HVD som hodil iba raz, a najprv som sa pozrel či tam niekto nie je. A hneď som dostal kill? :D mne to príde dosť nefer, celu hru som hral poctivo, potom prídu 2 CT ktoré dali asi 10 MFK a im nič. Aj tak vás mám všetkých rád :( tak či onak si mal byť pri zadnej stene, som zvedavý co povie blue keď nič aspoň mamke pomôžem umyť riad konečne počas Banu.

Mr.Blue
12-03-18, 16:40
Kolo pred tým než si dostal ban som ťa upozorňoval aby si ich nehádzal, samozrejme že si ich spokojne hádzal ďalej až pokiaľ si nevyhádzal všetky čo sú v zbrojke. Ďalšie kolo si ich znova začal bezdôvodne hádzať pričom si zabil Troppa. Celú dobu čo si bol u CT si si robil čo si chcel, nestrážil si simona, hral si sa a stále si rozprával bezdôvodne nejaké blbé kecy na mňa.

Thradak
12-03-18, 16:44
Kolo predtým som prestal ako si povedal :) strážil som Simona veď som ja dával tropovi vystrielanu gun aj dgl či nemá zbraň, na tvoj príkaz. To ze som ho zabil je smutné no nie na ban. Easy

Troppe
12-03-18, 16:46
Já nemusel být u zadní stěny, simon mi nic takového neřekl → "Všichni hráči měli jít do boxu k zadní stěně, kromě cely s gunou. Já byl v cele s gunou a zůstal jsem v cele. Jakmile jste mi provedli zkoušku, simon řekl "jdi do boxu", tak jsem šel a čekal v boxu u brány."
Přišel jsem na hlášení přes ! za no mic, žádné hlášení ohledně MFK jsem neviděl.
Je jedno, kolikrát si to hodil, nemáš to házet vůbec.
Jinak ta štiplavá poznámku po banu taky ničemu nepomohla.
Na ban to stačí, zkracovat nebudu.

Thradak
12-03-18, 16:47
Radšej napíš, či mal byť pri zadnej stene alebo nie Blue. Kebyže točím demo tiež ti vytiahnem štipľavé poznámky z voice chatu čípos maďarský sa z toho dá spraviť.

DeadJoy
12-03-18, 16:49
Ahoj, ještě předtím, když tu zmiňuješ ty hečka, tak jsem Tě jen vyzval k fair boji hečkama na velké ploše, protože jsi jen stál a házel někam granáty do rohu u dveří, což mi nepřijde jako duel ale ok. Když jsi pak byl na střeše a házel je na mě ze střechy, tak už jsem byl v pohodě, ale jakmile jsi neuspěšně slidnul (at už to byl slide nebo ne) jsi umřel, načež jsem Ti řekl nepřímo že jsi hlupák, protože nejen že nedokážeš jít se mnou duel, ale musíš se i zabít, čímž jsi mi zablokoval možnost dalších duelů.
Další kolo jsi pak zabil Troppeho granátem a když jsem se Tě zeptal proč, tak jsi řekl "Za ty nadávky" a sám jsi mi ještě v tom kole, co jsem měl pp vyhrožoval něco za nadávky nebo něco takového, nevím, nejsem si jist, ale něco tam padlo. Nechápu.

Thradak
12-03-18, 16:52
Bol som dole v podchode a išiel som hore na strechu kde som zle slajdol, aký to má súvis. Neriešme tu nadávky pls lebo vám zaťažím hlásenia za každu nadávku co poviete. :) riešim len ten ban na 3 dni za kill troppa :) je dlhý ako môj.

Troppe
12-03-18, 16:54
Ještě mi ukaž, kde jsem ti nadával prosímtě. Do voice jsem nic neříkal a oni nemůžu.
No, okey. Ban je za demenci, vysvětlení tu jsou tak počkám na vyjádření kolegů, ať se k tomu vyjádří, ovšem není o čem diskutovat.

Thradak
12-03-18, 16:56
Dobre, nehnevajte sa na seba. :) LOCK

Burak1
12-03-18, 17:20
Ban v pořádku.

Grakon2702
12-03-18, 17:24
Ahoj, pokud jsi dělal blbosti i po upozornění spešlů a admina, tak je zákaz na místě. Pořád můžeš hru hrát, ale na jako CT, tedy nemyslím si, že zákazy jsou až tak velký trest. Délka je podle mne nastavená v pořádku.

Koprakek
14-03-18, 14:29
Lck.