PDA

Zobrazit normální verzi : JB FK na zamyslenie :)



Fast212
14-03-18, 21:23
Ahojte mam tu jeden kill o ktorom som si bol isty ze to bol FK aj ked ctcko bolo na 100 percent presvedcene ze to FK nebol. :)

http://leteckaposta.cz/492278548

Kto bude mat cas a chut nech sa na to jukne a mozte sam davat svoje nazory :) demo si pozrite od 24:00 dovtedy nic zaujimave :yay:

Potom tam je dalsie kolo kde sme na seba hadzali argumenty :D to VD som nedostal ale v podstate mi to bolo jedno mne ide o princip :)

A to je vse pratele :)

KajSinek
14-03-18, 21:37
Pozrel som si iba situáciu ako si mal štít a on ťa vtedy zabil pri spolupráci. Áno, správne by si mal dostať VD, keďže povedal pustená klávesnica a aj si tak učinil. On síce povedal tesne za tým, že nech idete do boxu, ale ako to dopovedal už si bol dead. Nemal si šancu ako ísť do boxu a taktiež on bol nový simon, čiže boli aj nové príkazy a zákazy. Nemal právo ťa zabiť.

Fast212
14-03-18, 21:40
a presne to som mu hovoril aj to kolo za tymto incidentom :D nedal si povedat mlel si svoje :)

bohémsky život
14-03-18, 21:44
Úplně jednoduché, při zabití Simona nebyla žádné příkazy, takže jsi se v tu danou chvíli mohl nacházet kdekoliv a dělat cokoliv. Jak řekl ať jdete do boxu, tak jsi ani nedostal šanci na ten příkaz nějak zareagovat. Jasný FK.

Toy
14-03-18, 22:49
Úplně jednoduché, při zabití Simona nebyla žádné příkazy, takže jsi se v tu danou chvíli mohl nacházet kdekoliv a dělat cokoliv. Jak řekl ať jdete do boxu, tak jsi ani nedostal šanci na ten příkaz nějak zareagovat. Jasný FK.

OT:

Tobě by taky nezaškodilo si prostudovat pravidla. Dneska si mě na serveru úplně dojmul, když si mi tvrdil se 101% jistotou, že můžeš zapnout box i přesto, že ti v boxu chybí Tčka.

Je to zabraňování ve vzpouře. Pokud je zaplej box a tečko si vezme gun, nemůže si ho switchnout, tudíž mu bráníš ve vzpouře. Snad už si to na po třetí pochopil.

PS : no offence :sad:

bohémsky život
14-03-18, 23:03
Popletl jsem si jednu věc a už si mám studovat pravidla? :D Já to pochopil už dávno, jen ty to řešíš celou dobu..

Tady se řeší něco jiného, když už, tak to pošli do zpráv.