PDA

Zobrazit normální verzi : MrtvaPrincezna --> Bee



MrtvaPrincezna
18-03-18, 15:41
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovan adminem Bee
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: ' Random'
[AMXBANS] Delka: '12 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:179239638'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.102.17.73'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'labilnà děve' byl zabanovan na '12 hodin'.
Duvod: ' Random'
By admin Bee
[VIP] juu : :D :D :D :D :D
'labiln dve' byl zabanovan na '12 hodin'.
Duvod: ' Random'
By admin Bee
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:





Zdravim,

Dnes jsem na serveru TTT dostala ban za "Random" na 12 hodin od admina Bee.

Situace na serveru byla takova, ze jsme byli posledni 4 hraci nazivu.
Ja a dalsi dva hraci jsme po mape chodili spolu. Pote jsme narazili na ctvrteho, kteremu jsem hodila nuz, ziskany od zradce. Nuz si nechal v ruce a po chvilce napsal "duel". Z toho jsem usoudila, ze je zradce a zabila jsem ho.
Zradce byl a skoncilo kolo.

Dr.dutoschwarz : duel

Podle mého názoru se nejednalo o random. Kdyby nenapsal, že chce duel, tak bych nezabíjela. Avšak mi bylo sděleno, že na tom vůbec nezáleží a o random se jednalo.

Ráda bych se dozvěděla názory ostatních adminů a zažádala Bee(ho) o UB nebo alespoň o zkrácení banu, protože si myslím, že délka banu je nepřiměřená.

Předem děkuji za vyjádření.

Nihilia
18-03-18, 16:18
4 hráči na severu --> ty, bee + 2 další. Všichni 4 neoznačení, tedy zrádce mohl byt kdokoli a že ti dva chodili s tebou více méně nic neznamená, protože mohl byt zrádce + vy 2 nevinný a netroufl si na to.

Zabit někoho na základě toho na píše "duel" je hodně zvláštní tedy.
Počkáme na vyjádření Beeho.

MrtvaPrincezna
18-03-18, 16:29
4 hráči na severu --> ty, bee + 2 další. Všichni 4 neoznačení, tedy zrádce mohl byt kdokoli a že ti dva chodili s tebou více méně nic neznamená, protože mohl byt zrádce + vy 2 nevinný a netroufl si na to.

Zabit někoho na základě toho na píše "duel" je hodně zvláštní tedy.
Počkáme na vyjádření Beeho.

Děkuju za vyjádření. Souhlasím s tebou v tom, že to mohl být jeden z nich, ale já jednala tak, jak jsem jednala. A jelikož pak napsal, že chce duel, tak to byl právě on, kdo si netroufl nás zabít a chtěl si to nějak usnadnit.

Bee
18-03-18, 17:21
Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.

MrtvaPrincezna
18-03-18, 17:26
Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.

Dobře, dík za vyjádření. Po tom, co si mi včera řekl, že jsem kráva ode mě nečekej, že budu milá. <3

LOCK

Bee
18-03-18, 18:08
Já jsem většinou na serveru z důvodu abych banoval přestupky, né abych se s někým kamarádil a byl na něj milej. To že se s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat, pokud poruší pravidla, dostane ban tak stejně jako ostatní hráči. A ještě mi pak napíšeš že "dej mi kldině ban a nebreč". Proč jsi si potom došla pro unban ?

MrtvaPrincezna
18-03-18, 18:22
Já jsem většinou na serveru z důvodu abych banoval přestupky, né abych se s někým kamarádil a byl na něj milej. To že s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat, pokud poruší pravidla, dostane ban tak stejně jako ostatní hráči. A ještě mi pak napíšeš že "dej mi kldině ban a nebreč". Proč jsi si potom došla pro unban ?

Nepamatuju si to, že bys mě zdravil.
A pro UB jsem si došla, protože dle mého názoru to nebyl random. Tys mi vysvětlil, proč to random je a dál se o tom nepotřebuji bavit. Chtěla jsem jen vědět odůvodnění z tvého pohledu. :))

Bee
18-03-18, 18:25
To že se s někým pozdravím na serveru přeci ještě neznamená že má nějakou imunitu a nebudu ho banovat

Nepamatuju si že bych mluvil konkrétně o tobě.
Pro příště aspoň budeš vědět.

MrtvaPrincezna
18-03-18, 18:34
Nepamatuju si že bych mluvil konkrétně o tobě.
Pro příště aspoň budeš vědět.

Ano pane, poučím se. :-)

metanol
18-03-18, 18:48
Bany dávám i delší, random to je i když byl zrádce, ban je za mě v pořádku + tvé provokativní řeči. Je to tak jak napsal Nihilia, nemám k tomu co víc dodat. Unban nedám.

Ak to bol zrádce, určite by som to nebanoval. Ban za zabití zrádce dávam fakt iba niekedy na začiatku kola keď je.
Vysvetlím:
Veľa krát sa stane, že vidím hráča ako zabíja, má USP alebo podobne. Zaleze do baráku, nestihnem ho, ale viem meno. Dobre, počkám si, objaví sa medzi nami a zabijem ho. Kebyže ako admin vidíš iba to ako som ho zabil, dáš mi ban? To nedáva zmysel. Preto už z tohto princípu by sa nemal banovať hráč keď zabije zradcu, inak ako na začiatku kola. Sám som dostal niekoľko banov ešte než som mal práva že za randomy, a pri tom som vedel že človek je zrádce, len admin videl iba to ako som mu dal "random"

Grakon2702
18-03-18, 18:54
Tady se princezna sama přiznala, že nevěděla stopro, zda je to zrádce, jen měla tušení. Zabít někoho pouze v rámci tušení bych považoval za random. Já bych si jako nevinný s nožem taky mohl v konkrétní situaci ze srandy napsat "duel". Nečekal bych, že by to někdo vzal vážně a zabil by mě.

MrtvaPrincezna
18-03-18, 19:45
Tady se princezna sama přiznala, že nevěděla stopro, zda je to zrádce, jen měla tušení. Zabít někoho pouze v rámci tušení bych považoval za random. Já bych si jako nevinný s nožem taky mohl v konkrétní situaci ze srandy napsat "duel". Nečekal bych, že by to někdo vzal vážně a zabil by mě.

Na 99,9% to nestačí?

Grakon2702
18-03-18, 20:36
Ne, psala jsi, že na serveru byli kromě tebe další tři hráči a o žádném jsi stopro nemohla vědět, který z nich je zrádce. Tedy pravděpodobnost, že náhodně zabiješ zrádce, byla v tomhle případě 33,333...%. Zda něco někdo napíše do chatu, nebo řekne voicem, je irelevantní. Zabila jsi dotyčného na základě domněnky. Domněnka nerovná se jistota. To se rovná random (v překladu náhoda).

MrtvaPrincezna
18-03-18, 20:53
Ne, psala jsi, že na serveru byli kromě tebe další tři hráči a o žádném jsi stopro nemohla vědět, který z nich je zrádce. Tedy pravděpodobnost, že náhodně zabiješ zrádce, byla v tomhle případě 33,333...%. Zda něco někdo napíše do chatu, nebo řekne voicem, je irelevantní. Zabila jsi dotyčného na základě domněnky. Domněnka nerovná se jistota. To se rovná random (v překladu náhoda).

mám dobrý 6. smysl že?

Jak už jsem psala, poučím se ze své chyby a příště budu čekat až se zrádce uráčí něco dělat.

svat
18-03-18, 20:53
V situaci co měla Adéla, si myslím že bych udělal stejnou věc, když by hráč napsal ''duel'' hned po tom co dostal od ní nůž.. To mi nepřijde jako fér banování.

Takhle to vidí Libor<3

MrtvaPrincezna
18-03-18, 20:55
V situaci co měla Adéla, si myslím že bych udělal stejnou věc, když by hráč napsal ''duel'' hned po tom co dostal od ní nůž.. To mi nepřijde jako fér banování.

Takhle to vidí Libor<3

Díky pane Libore :new_russian:

Bee
18-03-18, 21:39
svate
Je jedno jestli to tobě přijde fér nebo ne, kdyby jsi to udělal ty, dostaneš ban taky. Díky bohu že nemáš práva na tomto modu. To mi vyvolává v hlavě otázky jestli je tvůj příspěvek vůbec nějak přínosnej, jakožto trial aim admina, odpověď je asi jasná. Chápu že někteří jedinci se potřebují zastávat někoho už jen z principu že má někdo vagínu.

MrtvaPrincezna
18-03-18, 21:46
Proboha

Bee
18-03-18, 21:55
Proboha

pro svatovo info. když už je takovej zastánce, takto to zní když stou vagínou umíš správně manipulovat.







Co už prostě mi to nedalo :D

MrtvaPrincezna
18-03-18, 22:02
pro svatovo info. když už je takovej zastánce, takto to zní když stou vagínou umíš správně manipulovat.







Co už prostě mi to nedalo :D

To nemyslíš vážně, že ne?

svat
18-03-18, 22:16
Bee, zastávám se toho názoru protože ten ban si udělil špatně. Jako chceš mi říct že kdyby ti nějaký hrát napsal s knifem v ruce duel, tak by jsi ho nezabíjel? Já vím moje pravomoce zde jsou k ničemu, ano nemám tam práva, ale kdybych měl, aspoň by tam nelítali zbytečné bany. :)

Dobrou noc.

Zoid
18-03-18, 22:16
Kubík si zas zapomněl v 9 večer vyhonit? Takhle to pak dopadá :D

Bee
18-03-18, 22:24
Bany tam zbytečný nelítaj. Vidíš že se tu shodlo několik adminů z TTT že ban je v pořádku. Víc ti k tomu nemám co říct.

To víš Davídku, od doby co jsme se přestali scházet jsem na to už sám :(

Zoid
18-03-18, 22:25
Mě přijde, že tenhle mód je ještě větší sračka než jailbreak, ale co už :D

Kubo, a bubáky ze záchoda už chodíš vyhánět sám, nebo sis na to našel někoho jinýho?

Burak1
18-03-18, 22:54
Pokud byl ten dotyčný zrádce, nevidím na tom nic špatného. Sice to byl od ní risk, ale zabila ho správně. Navíc to byl jeden jediný kill, který vlastně ani neuškodil. A i kdyby to byl nevinný, začali by se tam střílet všichni a stejně by kolo skončilo, navíc by to pořád byl jen jeden nevinný.

Jsem pro unban, mně to přijde jako přijatelný krok.
Poprosil bych nelockovat, i když bude dán finální verdikt.

Bee
18-03-18, 22:58
Další co začal fetovat , hh

Zoid
18-03-18, 23:14
Po shlédnutí záběrů z bezpečnostích kamer u kotla v ložnici jsem dospěl k závěru, že k žádnému prohřešku nedošlo.
Nejsou tady totiž žádné záznamy o tom, že dotyčná v tu dobu hrála na serveru. Všechny důkazy o "randomu" a spolupráci s stb jsou nastrčené a jedná se podle mě o Kalouskovu lživou propagandu.

Navíc je to podle mě Bee, kdo dal random a tímhle se to jen snaží zamaskovat, pojďme tedy řešit Beeho? Kde vůbec vzal Bee práva? Ví to někdo?

Tudíž dávám unban a tenhle topic lockuju.