PDA

Zobrazit normální verzi : jarus ---> Burak



jarus
20-03-18, 17:23
Hráč
M.Y.S.1.A.___ ( SHEGY )


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1190680710


IP adresa
185.32.182.5


Udělen
20-03-2018 - 17:03


Délka BANu
180 minut


Vyprší
20-03-2018 - 20:03 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 19 minut ještě zbývá )


Důvod
Prozrazovani polohy spoluhrace


BAN dal Admin
Burak (Burak1)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)



Ahoj dnes mi dal ban admin Burak na 3h. nechápu důvod prý jsem měl údajně prozrazovat polohu spoluhráče. Ok tak abych vysvětlil jak to vlastně bylo byl jsem Vd, a byl hledaní, byl schovaní kousek odemě a já že jsem boxoval směr na nej tak jsem ho jako prozradil ??? to mu jse jako říka prozrazovaní polohy?? do četu jsem nic nepsal ani jsem ho neblokoval nic takového jako já jsi myslím že jsem dostal ban nevině. stal jsem na místě a boxoval sem na místě a ne že bych chodil za hledaným a boxoval do něj prosím o vysvětlení díky s pozdravem SHEGY

Burak1
20-03-18, 17:36
Ctčka ho hledaly, tys začal boxovat na místo, kde byl schovaný. Původně jsem ti chtěl dat 8 hodin, normálně za to i 8 hodin dávám, ale měl jsi štěstí, že jsem se překlikl. Bylo to úmyslné, schválně jsi chtěl uškodit, za toto je klasicky ban.

jarus
20-03-18, 17:43
co že???, já jsem tam byl celou dobu z dalším vdčkem a hledaný tam pak přišej a to že boxuju na místě to není prozrazování polohy a navíc to nebyl mod že bych radil do četu kde je ???, to jako vd jsi snad mužu dělat co chci 2,5 min a to že boxuju tam kde je hledaní to je jeho problém že tam byl tady to dělá deně na JB 100 lidí a nemají za to ban to same jako když mě vyzve SIMON Že mu mám najít posledního to by teda mel být taky ban ??, ne snad ?? a to není hledaní to jsem mu já snad zabránil spouře zato má být ban a ne za boxováni tím smerem kde je

Burak1
20-03-18, 17:54
Kdyby ti to řekl simon, tak plníš jeho příkaz. Je sice pěkné, že jsi vd, ale na rozdíl od tebe se někdo jiný pokoušel o vzpouru, která je prioritní na jb a tys mu to úmyslně šel kazit. VD, neVD, prozrazovat nemáš nikdy.

jarus
20-03-18, 18:01
si děláš srandu tet ne?? on se oni nepokoušel on byl hledaní já si budu boxovat do vzduchu a na veži bude hledaní a dostanu ban hahaha ok nebudu to řešit ale admini mají banovat takové případy co jsou duležitějsi a ne box na místě ok dik mějse

Burak1
20-03-18, 18:07
Nedělej tady ublíženého. Tys nestál na místě, ukazoval jsi na CT a utíkal a boxoval směrem k hledanému. Vůbec nechápu o co se snažíš. Ještě tady lžeš. Normálně i lituji toho, že jsem ti to nedal na těch 8 hodin za ty blbosti, co tady třepeš.

Bee
20-03-18, 19:37
Já byl to druhé vd co u toho bylo, běhal si za hledaným a boxoval jeho směrem. Ban je v pořádku.

Koprakek
22-03-18, 21:44
Lck.