PDA

Zobrazit normální verzi : Aktivita adminů



ax1
21-03-18, 18:50
Ahoj všem,

POZOR !!!!
Toto není psané ve zlém.

Jen jsem se chtěl zeptat jakým způsobem je rozdělena aktivita adminů ( jen admini na only dust2).
Zdá se mi, že na server dochází jen par adminů, ale nemají časový harmonogram.
Někdy se sejdou na serveru 2 a někdy půl dne nepřijde nikdo.
Máte nějaký časový harmonogram, nebo docházíte individuálně ?

Mr.Blue
21-03-18, 19:04
Individuálne, väčšinou admini chodia na servery vo voľnom čase keďže každý má osobný život kvôli ktorému sa nie vždy dá venovať hrám.
Časový harmonogram mi príde ako vtip, ten by určite v takýchto prípadoch nefungoval kvôli veciam ktoré sa nedajú predvídať.

Samco
21-03-18, 19:33
Časový harmonogram by mal opodstatnenie len v tom prípade, ak by sa za administrátorčenie poberala mzda.

LeBaux
21-03-18, 22:43
Pridaj si ma na steam (+ dalsich adminov ak chces) a napis ked budes mat problem.

Madunax
22-03-18, 00:43
Tak jako celkově na těch dustech je tak 5-6 aktivních adminů, což je dost málo na to, že na serverech hraje cca 80 lidi najednou a každý z adminu má osobní zivot, takze u hry stráví tak hodinu denně.

SuperMario
22-03-18, 07:22
Já nevím, jestli mám takové štěstí nebo co... Když potkám cheatera, tak ve většině případů mám na steamu online admina, který nemá problém dojít.

Petr Staniševský
22-03-18, 07:28
Buď a nebo hrají raději na jiným serveru.. Když na to nemají čas ať se těch práv vzdají a nechají to těm co žádají např.. Furt dokolečka jak admini mají svůj osobní život :gg: když vím že na to nebudu mít čas tak se k těm právum neseru ne.. :doge:


Tak jako celkově na těch dustech je tak 5-6 aktivních adminů, což je dost málo na to, že na serverech hraje cca 80 lidi najednou a každý z adminu má osobní zivot, takze u hry stráví tak hodinu denně.

Zaooo
22-03-18, 09:19
Admini sou online celej den. Staci jen chtit si ho najit. Web,steam

Petr Staniševský
22-03-18, 09:23
To máš pravdu ale otázka je jestli ten „admin“ ochotně pak dojde na to hlášení.. :doge:

SuperMario
22-03-18, 10:10
Minimálně aim admini dojdou:gabe:

Grakon2702
22-03-18, 10:26
Aim admini jsou potřeba jako sůl. Je smutné sledovat stížnosti, kde se drobné jb přestupky vyřeší do pár hodin a hlášení cheaterů tam někdy leží klidně i několik dní. Po jistých zkušenostech si radši jasné cheatery zabanuji sám.

Petr Staniševský
22-03-18, 10:33
Konečně to někdo vzpomenul na to jsem už nadával tolikrát a vždy reakce se mi dostalo nebreč furt a nestěžuj si.. :doge:

ax1
22-03-18, 10:56
Díky všem za vyjádření a hlavně adminům, kteří zde přispěli svým názorem.
Je vidět, že i některý hráči s tím maji problém a že nejsem sám, každopadně některé adminy si hodím do frendů.
Co se týče harmonogramu, tak je přeci vše jen o domluvě mezi adminama ( ja mam cas od-do Ty zase od-do ).
Nebudu zde znevažovat vaší práci...

Madunax
22-03-18, 11:52
Buď a nebo hrají raději na jiným serveru.. Když na to nemají čas ať se těch práv vzdají a nechají to těm co žádají např.. Furt dokolečka jak admini mají svůj osobní život :gg: když vím že na to nebudu mít čas tak se k těm právum neseru ne.. :doge:

Tak jako pokud nejsi úplně dítě, tak máš nějaké povinnosti...ať už je to škola nebo práce, takže se u té hry nedá sedět furt.
Z mého pohledu je problém v nabíraní adminů.( ne jenom proto, že jsem si o práva požádal :laughing1:) Když koukneš do žádostí, tak to trvá přehnaně dlouho, což absolutně nechápu. Pokud je vhodný kandidát, tak nevidím problém žádost vyřešit do pár týdnu max. do měsíce. První by se měl udělat systém v tomhle, protože tohle je dlouhodobý problém a ne řešit, že hodinu na serveru není admin a je tam bordel.


Díky všem za vyjádření a hlavně adminům, kteří zde přispěli svým názorem.
Je vidět, že i některý hráči s tím maji problém a že nejsem sám, každopadně některé adminy si hodím do frendů.
Co se týče harmonogramu, tak je přeci vše jen o domluvě mezi adminama ( ja mam cas od-do Ty zase od-do ).
Nebudu zde znevažovat vaší práci...
Jak psal Samco, tohle by bylo reálné jen kdyby za to brali nějakou mzdu. Nikdo ti nebude dodržovat nějakou ,,pracovní dobu", když z toho nic nemáš. Kdyby ti kámoš řekl ať jdeš na pivo, tak mu taky neřekneš, že ne...teď mám dvě hodinky huntění cheaterů v cs 1.6. :taunt:

Petr Staniševský
22-03-18, 12:24
To ano ten nábor by se mohl nějak udělat líp ale to by na to Kotel nesměl srát a udělat s tím něco když Mr. Saintpepo to má na háku no.. Ale jak všichni víme tak každý post který se daným adminum/modum nebude líbit bude smazán/ohodnocený bodíky či daný člověk zabanovaný ještě max a vše půjde tradičně do ztracena jako za poslední roky co se tu na to poukazuje neustále a nic s tím nedělá furt.


Tak jako pokud nejsi úplně dítě, tak máš nějaké povinnosti...ať už je to škola nebo práce, takže se u té hry nedá sedět furt.
Z mého pohledu je problém v nabíraní adminů.( ne jenom proto, že jsem si o práva požádal :laughing1:) Když koukneš do žádostí, tak to trvá přehnaně dlouho, což absolutně nechápu. Pokud je vhodný kandidát, tak nevidím problém žádost vyřešit do pár týdnu max. do měsíce. První by se měl udělat systém v tomhle, protože tohle je dlouhodobý problém a ne řešit, že hodinu na serveru není admin a je tam bordel.

ax1
22-03-18, 12:35
Nemohu s Tebou souhlasit !!

Pokud jsi admin, to znamená, že přijímáš určité povinnosti Tobě svěřené.
Je absurdní, psát, že za to nemaš peníze, tak to dělat nebudeš na 100%.
Proto jsem se i ptal jak je to s casem, protože pokud by byl casový rozvrh, tak prostě na to pivo nepujdeš, protože tu maš povinnost.
Pokud by jsi nasel za sebe náhradu je to jiné.
Tohle bych řekl, že je velký nešvár dnešních hráčů ( adminu) ríci si o práva a pak se vymlouvat, že za to nemam peníze.
Za mích herních let to byla pocta, dělat admina, a dělali jsme to s respektem a nikdo ani nepomyslel na peníze, ale to byla jiná doba.
Každej dnes už ví, kolik toho casu má, jestli má něco naplánováno, nebo má volno, nemělo by být tak těžký si ten harmonogram zavést.
Byla by to úleva i pro adminy, protože může v klidu hrát na serveru a nemusí sedět ve spektátu a sledovat nějakého hráče na kterého byla
stížnost.

Latins
22-03-18, 12:38
Ty si vážně vtipnej :happy:

Madunax
22-03-18, 12:54
Nemohu s Tebou souhlasit !!

Pokud jsi admin, to znamená, že přijímáš určité povinnosti Tobě svěřené.
Je absurdní, psát, že za to nemaš peníze, tak to dělat nebudeš na 100%.
Proto jsem se i ptal jak je to s casem, protože pokud by byl casový rozvrh, tak prostě na to pivo nepujdeš, protože tu maš povinnost.
Pokud by jsi nasel za sebe náhradu je to jiné.
Tohle bych řekl, že je velký nešvár dnešních hráčů ( adminu) ríci si o práva a pak se vymlouvat, že za to nemam peníze.
Za mích herních let to byla pocta, dělat admina, a dělali jsme to s respektem a nikdo ani nepomyslel na peníze, ale to byla jiná doba.
Každej dnes už ví, kolik toho casu má, jestli má něco naplánováno, nebo má volno, nemělo by být tak těžký si ten harmonogram zavést.
Byla by to úleva i pro adminy, protože může v klidu hrát na serveru a nemusí sedět ve spektátu a sledovat nějakého hráče na kterého byla
stížnost.

Bereš to nějak moc vážně.
Když dostaneš práva, tak se nic nemění...neznamená to, že denně budeš muset tvrdnout u počítače, aby jsi mohl dávat bany. Prostě hraješ pořád stejně, jen s tím, že se s tím cheaterem můžeš vypořádat sám a nepotřebuješ k tomu někoho jiného.
Náhrada se tady hledá těžce, když 90% hráčů brečí při fragu přes zeď, že ten druhý má WH.

Grakon2702
22-03-18, 14:27
Hráči si jaksik neuvědomuji rozdíl mezi jimi a adminy. Je v zájmu celé komunity serveru, aby na něm nebyly elementy narušujíci herní zážitek. Proto by i hráči měli přispívat svými hlášeními. Status admina tu je proto, protože ne všichni mohou mít na serveru práva. Admin je stejný jako hráč, má však jisté pravomoce navíc, neboť je označen za důvěryhodného člověka, který ty pravomoce nezneužije. Rozhodně to není člověk, který by měl většinu svého volného času zasvětit do hlídání serveru. Tady by se hezky hodila citace od samotného kotla ze sekce žádostí o práva. Mezi adminem a hráčem je tenká čára.

Operak
22-03-18, 15:47
To vidíte jak hurvínek válku...

Petr Staniševský
22-03-18, 17:55
Zase blbosti je vás tolik že kdyby i většina neměla čas vždy se najde nějaká osoba co ten čas bude mít.. někdy jste někteří i trošku líní a popíraní to jenom utvrdí třeba si přiznat že vás to vždy nebere chodit na ty hlašení že..


Rozhodně to není člověk, který by měl většinu svého volného času zasvětit do hlídání serveru.

Bastien
22-03-18, 18:21
Aim admini jsou potřeba jako sůl.
A oni pak jsou ex-adminy nebo stalý členi nebo banned. :cray:

Grakon2702
22-03-18, 18:23
Dobře, tak napíšu to ještě jinak, aby tomu bylo porozuměno. Jsme normální hráči, kteří si mohou chodit na servery a hlášení, kdy se jim zachce. Díky tomu, že jsme aktivní pravidelně a projevili jsme to, že je na nás spoleh a že máme nějaký smysl pro zodpovědnost, jsme získali práva a ve svém volném čase se věnujeme řešením problémů in-game a na fóru.

Adminů je možná hodně, ale ne na těch serverech, kde je to nejvíc potřeba. Jailbreak serverů tu je celkem osm a na tak malý počet serverů je celkem velký počet lidí, co na nich mají práva (napočítal jsem cca 80 lidí). Proto jsou i mnohem lépe hlídané. Aim sekce má těch serverů mnohem víc a adminů tam je míň. To je špatně. Mělo by se nabrat alespoň pět dalších lidí do aim sekce, aby se dobře hlídala i ona. V sekci žádostí o práva je myslím dostatek vhodných kandidátů. To, co se tedy musí změnit, je styl náboru.

SEDA EMINENCE
22-03-18, 18:44
:D Tak co, už jste si vybrali všichni, kdy budete hlídat na serveru? :D

Grakon2702
22-03-18, 18:46
Beru si ranní směny. Pod 20 000 kč čistého měsíčně však nejdu.

SEDA EMINENCE
22-03-18, 19:08
Beru si ranní směny. Pod 20 000 kč čistého měsíčně však nejdu.

Za 20k bych dělala jen 4h směny.

Grakon2702
22-03-18, 19:21
Za 20k bych dělala jen 4h směny.

Kdo psal, že ta ranní směna bude mít 8 hodin? :D

Indian0
22-03-18, 20:08
Nemohu s Tebou souhlasit !!

Pokud jsi admin, to znamená, že přijímáš určité povinnosti Tobě svěřené.
Je absurdní, psát, že za to nemaš peníze, tak to dělat nebudeš na 100%.
Proto jsem se i ptal jak je to s casem, protože pokud by byl casový rozvrh, tak prostě na to pivo nepujdeš, protože tu maš povinnost.
Pokud by jsi nasel za sebe náhradu je to jiné.
Tohle bych řekl, že je velký nešvár dnešních hráčů ( adminu) ríci si o práva a pak se vymlouvat, že za to nemam peníze.
Za mích herních let to byla pocta, dělat admina, a dělali jsme to s respektem a nikdo ani nepomyslel na peníze, ale to byla jiná doba.
Každej dnes už ví, kolik toho casu má, jestli má něco naplánováno, nebo má volno, nemělo by být tak těžký si ten harmonogram zavést.
Byla by to úleva i pro adminy, protože může v klidu hrát na serveru a nemusí sedět ve spektátu a sledovat nějakého hráče na kterého byla
stížnost.

Pozerám, že už nám tu chcú zakázať chodiť aj na pivec. :laughing1: Máme oveľa dôležitejšie povinnosti ako dohliadať na serveri plné premúdrených pubertiakov. Toto by som povedal že už je len taká čerešnička na torte povinností. Nie všetci tu totiž bývame u mamky.

Burak1
22-03-18, 20:20
Žádost se zamítá, lock.