PDA

Zobrazit normální verzi : VeftyCZ --> NarutoO



mekepos
23-03-18, 13:11
Zdravím, dostal jsem neoprávněný ban!
Výpis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 247606)
[AMXBANS] Mas 47 minut a 49 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'randomy'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < VeftyCZ >
[AMXBANS] Tvuj nick: VeftyCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:198357517
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:198357517
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.81.208.***
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.208.***
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < NarutoO >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (100rooms)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Ban byl neprávem, randomy dával druhý hráč, ale hráč si vymyslel do chatu, že jsem to byl já, a bez dokazování jsem dostal ban !
Demo, že druhý hráč randomoval: zde (http://mysharegadget.com/558429082)
Díky za rychlou podporu a potrestání admina.. :)
Odkaz na banlist: zde (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=247606)

Operak
23-03-18, 13:53
Tím způsobem jiným jsi to podal Ty, je to spíše žádost o unban než stížnost na Admina.

NarutoO
23-03-18, 13:54
Myslím, že do hodiny se na to nestihne nikdo ani kouknout, natož abys dostal UB.

Byl jsi nahlášen ostatními (minimálně dvěma) hráči jako randomák. Byl jsem ve hře a vše pozorně sledoval. Tzn. nebanoval jsem nikoho na základě stížnosti, která na tebe byla dána, ale počkal jsem na to, až uvidím sám, jak znáš pravidla.

Stál jsem na 100 rooms ve vedlejší místnosti a ty jsi začal hitovat hráče, který jsi řekl, že tě blokoval. Na 100 rooms těžko někdo někoho může blokovat, nehledě na to, že pravidlo zní tak, že by se neměl blokovat detektiv na přístupu, kam jiný přístup není.

Pokud jiný hráč, který zná pravidla, dá omylem random jinému hráčovi, nechám to být pokud se omluví,

Očividně pravidla neznáš, zabil jsi ho naschvál a neomluvil ses. Máš možnost jako jeden z mála "obyčejných hráčů" nahlédnout pod pokličku.

Tady jsou rozšířená podrobnější pravidla pro TTT, která se připravují.


Základ hry:

Na začátku je náhodně vybrána malá skupina Zrádců (Červená barva) kteří o sobě navzájem ví a několik Detektivů (Modrá barva), kteří se snaží s ostatními Nevinnými přijít na to, kdo je Zrádce. Zbytek jsou Nevinní hráči (Zelená barva). Zrádci se snaží zabít Nevinné hráče a zůstat poslední.

Obecné ovládání:
Nevinný, Zrádce:
Označení mrtvoly pro ohledání detektivem: tlačítko na baterku (F) pro vyvolání item menu a potom první položku z menu (1) pokud je mrtvola označena detektivem, tlačítkem use (E) se může podívat, z jaké byl hráč frakce

Detektiv:
Označení zda je mrtvola Zrádce/Nevinný: tlačítko use (E)
Zrádce:
Vrhnutí nože: (pokud máte nůž koupený a v ruce) levé tlačítko myši (primary fire)
Všíchni:
Léčení: (pokud je na zemi lékárna) use tlačítko (E)

Speciální výbava, ovládání:
Zrádci a Detektivové mohou kupovat speciální věci
Nákupní menu pro tyto věci otevřeš napsáním /buy nebo tlačítkem pro nákup (B)

Pro použití speciálních věcí zmáčkni tlačítko baterky (F) a pak postupuj podle menu

Obecné tipy:
Po spawnu se koukej do levého dolního rohu, kde je napsáno, ke které frakci patříš.
Pokud má někdo na zádech batůžek, neznamená to, že má bombu. Je to defuse kit koupený v předchozích kolech.
Jako Nevinný nezabíjej každého, zabíjením Nevinných se ti snižuje karma!
Jako Zrádce spolupracuj s ostatními! Nalákej Nevinné do pasti!
Jako Detektiv označuj těla tlačítkem use! Všichni Nevinní mohou vidět informace, které jsi získal. (zda byl mrtvý Zrádce nebo ne)

Karma:
Tvoje karma klesne, pokud zabiješ nebo zraníš spoluhráče !
Karma klesá pomaleji, pokud ten druhý má málo karmy.
Čím méně máš karmy, tím méně dáváš poškození.
Karmu získáš zpět, pokud za kolo nezraníš ostatní.
Kolik karmy jsi získal se ti zobrazí až na konci kola.

Pravidla:
Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče. (tzv. random)
Je PŘÍSNĚ zakázáno radit polohu a příslušnost hráče ke Zrádcům a to jak přes komunikační program, admin chat tak Steam.
Je zakázáno spamovat voice chat. (otravování)
Zrádci mají zakázáno se střílet mezi sebou, pokud nejsou předem domluveni. Počítá se i jihad bomb (random)
Je zakázáno blokovat ostatní hráče pokud existuje pouze jedna přístupová cesta. (zabití hráče který blokuje detektiva nemusí být hodnoceno jako random)
Je zakázáno zneužívat reconnect nebo příkaz /rs za účelem resetování nízké karmy

Tresty:
random kill: 30min – 3d (podle eskalace)
radění: týden – půl roku (podle závažnosti)
otravování – 30min – 1 den (podle úrovně otravnosti, eskalace)
zneužívání resetu: 1 hodina – 1 týden (podle eskalace)


Kliknutím na položku se zobrazí příslušné informace

www.csko.cz
Podrobnější návod TTT ("]Co dělat, když někdo porušuje pravidla[/url]
[url="http://csko.cz/forum/showthread.php?59781-Trouble-In-Terrorist-Town-u%9Eito%26%23269%3Bn%E9-rady-a-tipy-))
Tipy pro pokročilé hráče (http://csko.cz/forum/showthread.php?59603-Trouble-in-terrorist-town)


Demo není důkazem toho, že jsi dostal ban neprávem.

mekepos
23-03-18, 18:55
Jde to o to, že mě hitoval ten druhý týpek, ne já, on mě napadl, proto jsem ho zabil, on mě začal hitovat, očividně sis mě spletl s tím druhým...

Samco
23-03-18, 22:44
Status upravený na žiadosť o unban.

NarutoO
24-03-18, 21:52
Měl to na hodinu, ban už vypršel.

Je možno lock?

Koprakek
26-03-18, 17:58
Jo