PDA

Zobrazit normální verzi : labilnĂ dÄ›ve --> Grakon2702



MrtvaPrincezna
24-03-18, 22:05
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 247761)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 5 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ja zadnej tvuj sulinek nejsem'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < labilnà děve >
[AMXBANS] Tvuj nick: labilnà děve
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:179239638
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:179239638
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.17.73
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.17.73
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Dobrej,
jsem tu zas:---)

Grakone? Ban na 24 hodin za slovo "sulinek"?
Ano napsala jsem to dvakrat po tom, co si me osocil, ze si se mnou nepasl ovce (HAHA). Ale nezda se mi delka banu:---)

diky za vyjadreni:)

Grakon2702
24-03-18, 22:11
Ahoj. Měli jsme duel v boxu, který jsem vyhrál. Napsala jsi do chatu slovo "sulinek" evidentně mířený na mne. Řekl jsem ve voicu, ať se se mnou takhle nebavíš, že jsem s tebou ovce nepásl. Tvoje odpověď: "sulinek, cau". Co se týče délky, použil jsem délku doporučenou Kotlem.

Toy
24-03-18, 22:15
Osobně bych tuhle situaci řešil kickem, popř. mute (mute na JB má super efekt, že je pak člověk ochuzenej o spoustu možností a kolikrát to člověk radši leftne sám od sebe)

Jak říkám, ja bych osobně tohle nebanoval. Byl bych i pro snížení, ale to je čistě jen a jen na banujícím adminovi.

Bee
24-03-18, 22:24
Na co lezeš pro unban když schválně provokuješ. Vůbec se banu nedivim ja bych ti dal klidně permu.

Grakon2702
24-03-18, 22:24
Kdyby mě tak nazvala jen jednou, tak bych to řešil právě pouze upozorněním. Tím, že mě tak nazvala ještě jednou hned po upozornění, si vysloužila trest. Nemám problém jí dát UB, pokud projeví jistý základ slušnosti, který zde nebudu zmiňovat. To by měla být automatika. Myslím si, že tolik toho nevyžaduju.

MrtvaPrincezna
24-03-18, 22:25
Ahoj. Měli jsme duel v boxu, který jsem vyhrál. Napsala jsi do chatu slovo "sulinek" evidentně mířený na mne. Řekl jsem ve voicu, ať se se mnou takhle nebavíš, že jsem s tebou ovce nepásl. Tvoje odpověď: "sulinek, cau". Co se týče délky, použil jsem délku doporučenou Kotlem.

Jo bylo to mířený na tebe :D očividně. A upřímně jsem nečekala od Tebe, že se urazíš jako ve školce nu.

Tak když je to na doporučení Kotlem, tak to potom chápu:)

MrtvaPrincezna
24-03-18, 22:28
Na co lezeš pro unban když schválně provokuješ. Vůbec se banu nedivim ja bych ti dal klidně permu.

Nikde jsem nezmínila, že žádám o UB:) Jen jsem se zeptala na vyjádření k délce banu.
Moje chyba byla urážka "šulínek" ale nesouhlasila jsem s délkou.

A nemůžu za to, že ráda provokuju:(

KajSinek
24-03-18, 22:29
Ja som za skrátenie, či zrušenie banu. Taktiež ako Toy by som to riešil kick/mute za toto.
E: ale za podmienkou ako píše Grakon.

Deda z Depa
24-03-18, 22:36
Pridavam se ke kajsinkovi ban úplně zbytečný... každý den mě někdo nazve ve hře debilem í hůř já se tomu zasmeju upozorním 2x 3x pokud stále pokračuje dám mu 3 hodiny ... sorry grakone ale za jedno slovo mi to přijde až moc ... jakoby to tvoje ego nepobralo (nic ve zlem) jsem pro UB

MrtvaPrincezna
24-03-18, 22:52
SMĚŘOVÁNO GRAKONOVI -> Velice se omlouvám za (ne)chtěnou urážku :) od této chvíle budu používat jen vlídná slova.

Grakon2702
24-03-18, 23:01
Omluva přijata. (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=223170) Pro ostatní, které tento ban zvedl ze židle: Jsem dospělý člověk, který dobrovolně hlídá servery a který si od ostatních vyžaduje jistou společenskou úctu. Chápu, že to na serveru občas někomu ujede, proto to většinou neřeším, v horším případě řeším nejdříve upozorněním. Je jedno, zda má dotyčný pipík, kolik má let, jakou má barvu kůže, jaké má náboženské vyznání, nebo třeba kolik má dětí. Já budu se všema jednat stejně. To, že se tam kolegové nechávají urážet, je spíše smutné. Ztrácíte tím svoji autoritu. Pak se nedivte, až tam po vás začnou pořvávat vulgarismy nějací dvanáctiletí smradi.

MrtvaPrincezna
24-03-18, 23:06
díky

metanol
24-03-18, 23:15
Chápem ťa Grakon, ale tu sa musí človek obrniť, nedá sa riešiť každá nadávaka / zarýpanie banom, to by som ja dal 15 banov denne iba za narážky na moju osobu. Osobne si totiž myslím že my tu nie sme na prevýchovu, to majú robiť rodičia tých deciek, my máme dávať pozor na chod serveru, a aby si každý zahral tak ako má.

Grakon2702
24-03-18, 23:38
Já snad banuju každou nadávku? Já si myslím, že ne. A taktéž si myslím, že když jednou řeknu "dost" nebo "takhle se už zde nevyjadřuj", tak to je jasný signál pro daného hráče, že je něco špatně. Pokud i přes upozornění dotyčný se svým chováním pokračuje, tak to považuji za demenci. To není o tom, že se snažím někoho převychovat. Tady jde o to, že člověk na veřejnosti přebírá veškerou zodpovědnost za své chování. A každý taky dotyčného vnímá jinak. Pokud se svými vrstevníky dotyčná baví stejně, tak ok. Je to její věc. Já bych si v životě nedovolil přijít ke starému neznámému člověku a do očí mu bez jakéhokoliv důvodu říct, že je to šulin. Někdo nad tím mávne rukou, někoho to urazí.

metanol
24-03-18, 23:40
Ja som nepovedal že to tak banuješ :) Len proste sa treba obrniť voči tomu, a mať to v <-> :P

Operak
25-03-18, 10:25
Když jde o MrtvouPrinceznu, tak je ban na místě i za takovouhle prkotinu.

anakin_pok
25-03-18, 12:01
A nemůžu za to, že ráda provokuju:(

Tak to tedy můžeš. Jestli se neumíš chovat, tak tu nemůžeš hrát. Ban bych nezkracoval, ani omylem.

MrtvaPrincezna
25-03-18, 12:17
Když jde o MrtvouPrinceznu, tak je ban na místě i za takovouhle prkotinu.

Inteligentní vyjádření.

Burak1
25-03-18, 12:45
Banující admin rozhodl o unbanu. Tím se žádost vyřešila a může se uzavřít.