PDA

Zobrazit normální verzi : Deeevoj --> Jeremy



Deeevoj
25-03-18, 15:44
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ciciak
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'random'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:161318232'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.100.190.154'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Dv_#[DV_Army]' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'random'
By admin Ciciak





Poznamka:






Dostal jsem nepravem Ban od Ciciaka, kterej vi hovno co se delo a da na nekoho, kdo rekne ze jsem dal random. Pritom jsem tam zabil zradce kterej mel knife a sundal tam nekoho a ja tam zrovna prisel tak jsem ho zabil i hrac jmenem - :( psal ze jsem zabil zradce a ze jsem nevinnej, klidne si projdete chatlog a chytrej ciciak, kterej vi hovno, kazdymu veri, sam nadrzuje nekterym hracum co si budem povidat, me bude BANovat za neco, co se vubec nestalo, proto zadam o unBAN a prezkoumani, zda-li by mel mit tento admin vubec prava, kdyz rozdava bany, jak banany v obchode. !!!!

Jeremy
25-03-18, 16:07
Jo a preto som to videl, bol som k tomu ešte aj zradca a ten :( zabil zradcu. Začal po ňom strielať, zabil ho a ty si prišiel a hneď si ho zabil.

E: prešiel som chl a
Trouble in Terrorist Town 2 25-03-2018 15:40:55 STEAM_0:0:120454353 87.244.194.138 :( ale dv army aj pred tym randomoval
Takže z toho vyplíva, že viem hovno a ty máš pravdu a ten random si mu "nedal".

Deeevoj
25-03-18, 16:18
jo aha. jasný.. nestihl jsem se ani kouknout či bol nebo ne, ale slyšl jsem prostě knife a jak ho tam týpek pak střílel toť vše. Pokud to byl random, tak né mojí vinou a ty bys k tomu měl přihlednout jako admin.. Já vím že se snažíš lézt Samcovi do pr*e proto dáváš bany ostošest, ale tohle neni dobrý. :) Stačí upozornit, že to byl třeba random, já bych si potom dal pozor a ne hned banovat jak děcko, měl by ses probrat. !

Myslím, že semnou budou všichni souhlasit, že nejde o to rozdat co nejvíc banů, ten člověk to třeba neudělá schválně ten random a ty ho hned banuješ, na prvním místě by mělo být upozornění po dalším ban. tohle teda NE .. !!

E: dobrý, jeden napíše že ciciak je teplej a je to pravda ? myslím že ne. to samý jako já můžu napsat že si randomoval. ten samý případ .. :) zamysli se. !

Jeremy
25-03-18, 16:24
Ja by som sa mal prebrať, že ťa zabanujem keď dáš random a nebol to prvý kým som tam bol, ale keď tebe dá niekto random, tak sa hneď začneš sťažovať a nadávať im že sú to takí a takí randomáci. A už zrazu nemáš pravdu, že to nebol random ? Prídeš sem, začneš tu vypisovat ako viem hovno a ty máš pravdu, pravdaže nemáš, ty to vieš a keď ti to vyvrátim, tak sa zrazu strkám do prdele samčovi a som decko. Unban nečakaj, doví.

E: Jo ale ja som tie randomy všetky videl, a sám dobre vieš, že banujem iba to čo vidím a nie podľa toho, kto čo napíše. A to že som ti dal ban je v poriadku, kedže ty si stály randomák a ako si si mohol dneska všimnúť, keď tam niekto hráva a dá random, tak sa ho najprv spýtam prečo a keď povie rozumný dôvod nechám to tak.

Deeevoj
25-03-18, 16:29
Uvidíme až se vyjádří jinej admin, kterej nemá mindrák. :)) jak říkám, banovat na počkání, neni good, to bys měl vědět, pokud jsem randomoval, chci důkaz, jinak si strč ban do ... víš kam. :) Dáváš bany jak se ti zlíbí a myslíš si že si king. ( můj názor). Tato hra není o tom kdo dá víc banů. pokud někdo dá random, upozorni ho, bud zodpovednej a jdi příkladem. !

Jeremy
25-03-18, 16:33
Dôkaz ti nemusím dať, takže si ho strčím :) a za to, ako tvoje veľké ego nevie prehltnúť, že si dal random a nie jeden není moj problém.

Deeevoj
25-03-18, 16:35
Myslím si že jo, pokud dáš ban, měl bys mít důkaz ako mi to bylo řečeno už několikrát. pokud nemáš, tak jen dáváš random ban. :)

Koprakek
25-03-18, 20:13
Na tak krátké bany se demo netočí.

Deeevoj
25-03-18, 22:59
No v pohodě, že se demo netočí, ale co když dá neprávem BAN, to mu jen tak projde ? no řešit to nebudu, tohle by měl řeřit Samco co má za pod-adminy u sebe.. lock, stejne je to o hovně, kdo je admin, má vždy pravdu. !! peac

Bee
26-03-18, 06:38
Málo kdy se stane že admin nemá pravdu, pokud si někdo myslí že pravdu nemá dojde si pro unban stejně jako ty, zde ti vysvětlíme proč měl admin pravdu, protože nezvládáš pravidla stejně jako on. Thats all, stejné egoistické podání jako od tebe, klidně přitvrdíme. Vzhledem k tvé historii banů bude příští ban na týden a více.

Deeevoj
26-03-18, 19:42
Dovol abych se zasmál. :) Nemám rád vyhrožování, tak si rozmysli co píšeš, než na to dojedeš.. Já jsem jen napsal tak jak to bylo, nic víc. To že jsem dostal ban neprávem zřejmě nikoho nezajímá. Takovéhle věci by měl řešit kompetentní admin, ne Vy " ucha" . !

Bee
26-03-18, 20:29
Přestaň tu dělat drsňáka s kecama o tom že nechceš nikomu vyhrožovat, všichni tyhle ohraný pohádky už znaj. Ban si neprávem nedostal, každou chvíli z ttt chodí hlášení že někoho randomuješ. Pokud ten mod neumíš tak ho nehraj. Kdyby jsi byl stejně dobrej jak my, tak by jsi mohl být admin taky, ale to se nikdy nestane, ňoumo.

hofy
27-03-18, 01:36
U krátkých banů pro které se nepořizují důkazy se lze bránit dodáním vlastního dema ze hry nebo HLTV. Na TTT bohužel HLTV není, takže jedinou možností pro příště je nahrávání dema po celou dobu tvého hraní.

metanol
27-03-18, 08:26
Poviem ti čo hrá proti tebe:
1) žiadosť o UB je drzá a vulgárna
2) Poznám ťa a viem že dosť randomuješ
3) dennodenné hlásenia na teba

Verím Jeremymu

Deeevoj
27-03-18, 19:44
Bee, ty by ses měl uklidnit :) Já nikomu narozdíl od tebe nevyhrožoval, naopak. A s tím že neznám pravidla jdi do hajzlu, hraju tu už nějakou dobu a pravidla znám dobře to se neboj/te. Uznávám, že pokud jsem dal random, tak to bylo buď mou vinnou, tím pádem schválně ( protože co si budem povídat, za nevinného je nuda), nebo omylem, protože hraju na ntb a máčknout na touchpad si myslím, stane každému kdo ví. Chtělo by to trošku překopat pravidla, aby ten mód byl zábavnější a Vy jste nebanovali píčoviny.. A pokud se jedná o tento random, tak to schválně nebylo a opravdu to bylo neprávem. Tímto končím tuto diskuzi, protože jste všichni zakomplexování a namachrovaný že máte právě..
PS: admin bych ani být nechtěl co si budem povídat, život není jen o hraní her, je třeba vylézt někdy ven :D ( něco k zamyšlení pro Vás.)

metanol
27-03-18, 21:07
život není jen o hraní her, je třeba vylézt někdy ven :D ( něco k zamyšlení pro Vás.)

Jooooj, toto si zabil kamarát, ty sa tu ideš hádať do krvi kvôli banu potom zadrieš toto :D bože aký si úbohý...

Burak1
27-03-18, 21:46
Žádost se zamítá.