PDA

Zobrazit normální verzi : AIM (Inferno) - žádost o práva



Totti
26-03-18, 17:32
Ahoj moje meno je Radoslav mám 15 rokov som veľmi komunikatívny človek ktorí rád pomáha ľudom s ich problémami. Som veľmi lojálny človek. Mám 15 rokov a mnoho rozumu :D. Na pozíciu sa hlásim pretože rád pomáham ľudom ako som už skôr spomínal, mám rád keď ľudia hrajú čisto. Vôbec nemám rád ľudí ktorí sa nejakými cheatmy zvýhodňujú. Vo svojom voľnom čase hrám csko niekedy LOL alebo WOT Blitz. Server Kotelna mám veľmi rád inde ani v podstate nehrávam. Som ochotný na serveroch stráviť (2-5) hodín.

Vlastním origínalnu hru: áno
hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu na kotelne vyrastám čiže tu hrám od svojich 10-tich rokov. Čiže tu hrám už cca.5 rokov. Cez HLTV to asi nedokážem kedže si mením meno každý týžden :D
čistý trestní rejstřík nikdy som na kotelne nedostal ban
hlášení cheaterů ešte dávnejšie som zvykol hlásiť cheaterov cez steam chorému kapitánovi (asi si na mna nebude spomínať kedže aj na Steame si mením mená ako ponožky :D). (nemal som dôvod reportovať nemám štastie na cheaterov)

Steam id: STEAM_0:1:151471995

Žiadam o práva na :
AIM
Klasické (Classic, dust2 only, inferno only, Mega pub, Oldschool, Rats maps, Vánoční)
Fun (Capture the Flag, Fun, Unreal Tournament)
Aim (Aim, AWP, Deathmatch, Fy, GunGame, Scoutzknivez)
Módy s expením (COD, Superhero, Warcraft)

Totti
26-03-18, 17:49
P.S Mal by som aj nejaké nápady v prospech serveru.

LeBaux
26-03-18, 19:26
Podla chatlogu slaba aktivita (http://csko.cz/chatlog/show?from=24-02-2018&to=26-03-2018&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A151471995&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit), comu odpoveda aj fakt, ze som sa ta nikdy na server nevidel, hlasenie si tiez nevybavujem ziadne. Za mna nie. Mozes si ma pridat na steam a hlasit mi par mesiacov ak chces aby som zmenil nazor.

Totti
26-03-18, 20:23
Ďakujem za konštruktívne hodnotenie:) .

Bee
27-03-18, 01:38
Taktéž jsem stejného názoru jako kolega. Přidej si mě na steamu.

Burak1
15-04-18, 17:07
Proti.

Důvod: Neaktivita na fóru i ve hře.

Při zvýšení aktivity máš možnost požádat si za 6 měsíců znovu.