PDA

Zobrazit normální verzi : Admini GOOD



YeezyBoi
26-03-18, 18:55
Jakože to je dobré když admini mně dají ban na den když mám dostat na 3 h .....

PERFEKT

Bugování se texturou z cely - ban 3 hodiny

Koprakek
26-03-18, 18:57
Když víš že se to trestá, proč to děláš?

Grakon2702
26-03-18, 18:58
Ahoj, je pravda, že se za tohle dávají normálně 3 hodiny, ve tvé historii banů je však již těch banů 16. S takovým počtem se nedivím, že admin sáhl po vyšším trestu. Plus zde nevidím ani žádnou omluvu.

Toy
26-03-18, 20:53
Ahoj, jedná se ban udělený mnou -> http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=247902

Grakone, děkuju za obhajobu, ale uvedu věci na pravou míru.

Ban jsem ti dal aniž bych prohlížel tvou historii (když si ji však prohlédnu, tak vidím, že jsi čistě problémový hráč, nazval jsem tě tak i na serveru a úplně právem).Já prostě budu bugování do zbrojky vždy banovat na 24 hod (jiný případ je bugování se z cel apod. )Hráč se vždy bugne do zbrojky s úmyslem porušit pravidla a narušit hru tím křivým, nefér způsobem. Už pochopte, že se banování na JB serverech nedá strikně "znormovat".

Ty si sem nakráčíš jak král zámku se slovy good admini, a zřejmě si myslíš, že si z tebe sednu na zadek. Pleteš se, doporučuju ti si zamést hlavně před svým vlastním prahem a pak se opírat o to kdo a co jakým stylem banuje. Zkrátka troška sebereflexe by ti vůbec neuškodila.

Kdo mě zná a chová se v rámci nějaké slušnosti a pravidel, tak moc dobře ví, že se se mnou dá vycházet a naopak jsem kolikrát i vstřícný. S hráči jako jsi ty však nebudu mít sebemenší slitování. Porušil jsi vědomě pravidla, tak teď za to nes zoodpovědnost.


Unban ti rozhodně nedám.

Koprakek
29-03-18, 10:08
Ban je v pořádku