PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na mód: predator



tyger103
26-03-12, 15:34
Zdravím,chtěl bych se zeptat,jaký názor máte na tenhle mod predator.Našel jsem i video,ale snad to už někdo odsud hrál. http://www.youtube.com/watch?v=YYFEO7-wqYU&feature=related

Mytrim
26-03-12, 16:23
Jó ten jsem už hrál ale nwm jestli by to lidi moc bavilo

marsoun
26-03-12, 23:18
Mi to přijde jak furien, akorát s wolwerinovými drápy modrým nočním viděním a plasma shoty.

yadort
27-03-12, 14:07
to je něco jak avatar batle ne ? :)

tyger103
27-03-12, 14:46
Vlastně na začátku je to jako úplný classic,kdo dá x killů(ty killy se dají myslím nastavit) a má x peněz (taky se dá nastavit),např když máš 8 killů a 8000 dolarů,objeví se ti pred menu a ty si můžeš vybrat predatora,liší se jen barvou,zbytek je na videu,máš 3 plazmy menší gravitaci a vyšší rychlost,s ubýváním HP se stáváš čím dál víc viditelný.Nevýhodou je,že se dá "bugovat" plazma,tím,že si někdo pošetří plazmu a vyšle je na úplnym konci na spawn a může se trefit do hráčů těsně v novým kole,to se samo banuje :) a taky je nevýhoda,když je to např 5 on 5 a v jednom teamu mají 3 z 5 lidí preda a druhej team ho nemá,tak si prakticky nezahrajou.

Larodar56
27-03-12, 16:17
Tenhle mod už tu byl několikrát navržen a navíc tohle je nejhorší mod na predatora. Lepší je, když je jen jeden predator a ten se snaží lovit lidi. To video co si sem dal je o ničem.

tyger103
27-03-12, 16:47
Já vím,bylo to první video,co jsem našel.Mělo jen za úkol,aby si podle toho videa lidé vybavili ten mod,protože pred modů je víc.