PDA

Zobrazit normální verzi : Honěná (hns, vlk a ovečky) / JB hra



bohémsky život
27-03-18, 19:15
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda hra "Honěná (hns, vlk a ovečky)" (popis atrakce: Simon určí jednoho hráče, který bude nahánět a zabíjet ostatní vězně. Utíkající vězni se nesmí bránit a musí pohybovat jen ve Simonem stanovené zóně, není-li stanovena, může se pohybovat po celé mapě kromě CT zóny. Vězeň nebo dozorce nesmí používat zbraně.) se nebije s pravidlem "Simon nesmí dávat reakce s výhodou, aby daný hráč vybral vězně, kteří zemřou". Prakticky za to si hráč může vybrat jednoho spoluvězně, který umře a nemůže se tomu jakkoliv ubránit. Chtěl bych se zeptat na názor, popřípadě mi to můžete objasnit, jak to je.

Díkes

Grakon2702
27-03-18, 19:38
Ahoj, při této hře si hráč nevybírá, kteří ostatní hráči zemřou. Hráč s výhodou se snaží zabít nějakého jiného hráče přičemž ten druhý hráč má pořád šanci přežít, pokud mu bude utíkat.

Jiná situace by byla, kdyby byli vězni v boxu, já bych měl výhodu a Simon by mi řekl "Grakone, teď vyber tři vězně, které zabijeme". Já bych si vybral např. tebe, KajSinka a Blua. Kdyby vás Simon zabil, dostal by přesun za demenci a neznalost pravidel.

bohémsky život
27-03-18, 19:48
V dané chvíli ale hráč, co má zabít jednoho hráče, tak se muže soustředit pouze na jednoho a tím vybere, kdo umře.

Grakon2702
27-03-18, 19:51
V dané chvíli ale hráč, co má zabít jednoho hráče, tak se muže soustředit pouze na jednoho a tím vybere, kdo umře.

Ten jeden má pořád možnost mu utéct.

bohémsky život
27-03-18, 19:53
Nemůže utíkat věčně, ale už jsem to pochopil. Díky.

Vachyas
27-03-18, 20:13
To by byla bomba. HnS JailBreak mapa. :D Myslíte, že by to prošlo ?

Vice1
31-03-18, 21:54
radši přidat zombie mod nebo furien na jb :whip: :devil2: