PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva - JailBreak (Soňák)



tensonny
27-03-18, 20:27
Uběhl půlrok a jsem tady s žádostí.

Nick ve hře : Soňák

Steam ID : STEAM_0:0:152492225

Něco o mně
Jmenuji se Martin. Od minulé žádosti jsem nabral nové zkušenosti, znalosti a nové se rád ještě naučím. Dokonce jsem se začal objevovat pod novou přezdívkou "Soňák".
Během půlroku jsem dostal práva na portálu , který zanikl, takže nějaké seznámení s admin postem jsem dostal. Také jsem oslavil 15. narozeniny a chystám se na střední školu. Snažil jsem se i vylepšit mé chování. Někdy vypěním,stane se málokdy, musím mít špatnou náladu, tu mám opravdu výjimečně.

Od minulé žádosti jsem nahrál i spoustu hodin na Jailbrek serverech.

Komu hlásím?

Hlášení přes vykřičník ("!") moc nevyužívám

Kdo je zrovna online na Steamu :
CernaSmrt
KajSinek
Grakon2702
*!GOOD NIGHT HUMAN PRIDE!*23*
Smooke

Burak1
30-03-18, 19:19
Může některý z výše uvedených potvrdit hlášení?

Grakon2702
30-03-18, 19:32
Ano, před nějakou dobou mi hlásil, ale teď už spíše ne.

KajSinek
30-03-18, 19:43
Posledné hlásenie na forku, ktoré som od neho zabanoval je KLIK (http://csko.cz/forum/showthread.php?62771-Bugov%E1n%ED-p%26%23345%3Bi-modu-by-tensonny-(-So%26%23328%3B%E1k-))
A cez steam posledné zabanované hlásenie z dňa cca 11.02.2018
Taktiež niečo hlásil aj predtým, ale veľa toho to nie je, takže tak podobne ako Grakon.

tensonny
30-03-18, 22:19
Na Jailbreak serverech teď toho moc k vidění není. Na Forku můžete vidět spíše upomínky z TTT.
Když už se něco najde tak je tam Toy, nebo je je někdo rychlejší než já.
Pokud něco najdu, napíšu

Děkuju za vyjádření

The Frisco
30-03-18, 22:29
Ahoj, víš, že jako s hráčem s tebou ve hře nemám problém, ale jako admina si tě momentálně nedokážu představit. Moc se mi nelíbí, že jsi po minulé neúspěšné žádosti ihned zažádal také na konkurenčním portálu, kde jsi byl taky zamítnut. Není to nic, co by se nedalo přehlédnout, ale měl bys vědět, kam patříš a kde chceš jednou adminovat. Druhá věc je ta, že ti je 15 let -ještě bych s právy počkal.

tensonny
30-03-18, 22:38
Ahoj, víš, že jako s hráčem s tebou ve hře nemám problém, ale jako admina si tě momentálně nedokážu představit. Moc se mi nelíbí, že jsi po minulé neúspěšné žádosti ihned zažádal také na konkurenčním portálu, kde jsi byl taky zamítnut. Není to nic, co by se nedalo přehlédnout, ale měl bys vědět, kam patříš a kde chceš jednou adminovat. Druhá věc je ta, že ti je 15 let -ještě bych s právy počkal.


Na GameSitu jsme to zkoušeli ještě jedním hráčem ze srandy, měl jsem dohromady nahráno cca 20minut

Jen tak bych z Kotelny neodešel, GameSite moc nechápu.

Je mi 15 let a nějaký ten rok tady už hraju , mám něco nahrané, proč to nezkusit?


Děkuji za vyjádření Frisco

Bee
31-03-18, 06:37
Ahoj na serveru jsem ho párkrát zahlédl, od přidání na steamu jsem neobdržel žádné hlášení, taktéž jsem si nevšiml žádného ve hře. Jak píše Frisco, momentálně si tě nedovedu představit jako admina.

tensonny
31-03-18, 10:08
Ahoj na serveru jsem ho párkrát zahlédl, od přidání na steamu jsem neobdržel žádné hlášení, taktéž jsem si nevšiml žádného ve hře. Jak píše Frisco, momentálně si tě nedovedu představit jako admina.

Jak jsem psal, hlasím ČernéSmrti, ... Tobě jsem zatím nehlásil, když tě uvidím na steamu online a bude problém , napíšu

Děkuju Bee za vyjádření

Operak
01-04-18, 09:15
Nemám proti tobě jakožto hráči absolutně nic. Nejsi jeden z lidí co by přišlo na server a lezlo by adminum do zadku, mod ovládáš celkem dobře... Nicméně zatím si tě nedovedu představit jako admina. PROTI

tensonny
01-04-18, 13:07
Nemám proti tobě jakožto hráči absolutně nic. Nejsi jeden z lidí co by přišlo na server a lezlo by adminum do zadku, mod ovládáš celkem dobře... Nicméně zatím si tě nedovedu představit jako admina. PROTI

Zkusím za rok

Děkuji Operáku za vyjádření

Toy
01-04-18, 15:54
Jak píšou kolegové, dal bych tomu ještě nějaký čas. Ale potenciál tam je :happy:

tensonny
01-04-18, 17:27
Jak píšou kolegové, dal bych tomu ještě nějaký čas. Ale potenciál tam je :happy:


Děkuju Toyi za vyjádření

Snad se poštěstí v příštím roce

Můžete lock

Samco
01-04-18, 18:09
Lock na vlastnú žiadosť.