PDA

Zobrazit normální verzi : Spacedomination



punishercz
26-03-12, 19:04
Tuto českou webovou hru vřele doporučuji. Je to výborná strategie, kde vítězství docílíte svou vychytralostí a strategickým umem (a ne tím kolik času u toho prosedíte a kolik do té hry vrazíte peněz). Text autora o prostředí a ději hry: ,,Děj se odehrává ve fiktivní Galaxii, která je zmítána bojem 8 znesvářených stran (hratelné jsou pouze 4). Hráči jako členové jedné z hlavních frakcí budují říši, zbrojí armády a účastní se obřích vesmírných bitev.'' Odkaz na hru http://www.spacedomination.eu a odkaz na moji upoutávku, kterou jsem před tím udělal http://www.youtube.com/watch?v=--WY2Q2vpJg


Hraje se na věky (standardně 100 dní). Pokud se do stého dne nepodaří žádné straně získat 1000 bodů do skóre a tím vyhrát věk, tak bude galaxie zamořena Scarr'Raby (brouci = galaktický mor), destrukci celého herního světa a vymazání herního Skóre - Nezvítězí tedy nikdo (i když jednomu hráči se před tím podařilo Scarr'Raby porazit (možná se to povede i tobě). Hra probíhá v přepočtech (mezi jednotlivými přepočty Vám zbyde dostatek času na hraní CSka). Armády mají omezený počet tahů, které se postupně doplňují. Cíl hry je jasný! Boje jsou zde ztvárněné animacemi. V této hře je mnoho vynálezů, artefaktů, jednotek, vesmírných objektů (bitevní stanice, minové pole atd.) a mnoho dalších věcí. Skvělá herní komunita. Zrovna probíhá fun věk, kdy proti sobě bojují dvě strany Scarr'Rabové proti Jednotné galaxii (momentálně je cíl hry zničit nepřátelskou mateřskou základnu, která je obehnaná bitevními stanicemi :D). Snažil jsem se vypsat jen to nejdůležitější, abych tady nepsal moc dlouhé slohy. :D Snad jsem Vás tímto navnadil. :thumsup4:

S pozdravem puni.

Bandita
26-03-12, 20:16
De to po netu že hrají 2 hráči spolu?

punishercz
26-03-12, 23:50
De to po netu že hrají 2 hráči spolu?

Ano. Momentálně je jeden server, na kterém je přes sto hráčů (dohodni se s kámošem, aby jste vstoupili do stejné strany a pak už jen stačí vybrat si stejnou alianci). Aliance je dobrá z toho důvodu, že si v ní můžou hráči mezi sebou uzavírat pakty, které zlepšují například produkci munice. Paktů můžete mít maximálně 5 (s jedním hráčem max. 2). Když pak máte 5 paktů na munici, tak se hned pořádně zvedne produkce. :D Pokud si tu otázku myslel tak, že by si chtěl mít s kámošem vlastní server, kde by jste hráli jen vy dva, tak to opravdu nejde.

Bandita
27-03-12, 15:56
Tak jak si to říkal sem to myslel. Tak dík já to teda zkusim. ;) Kdybys chtěl hrát se mnou tak napiš na skype: tom Zelí

punishercz
25-04-12, 10:34
Opět se spustil standardní věk, kde proti sobě bojuje 5 stran (nepřidávejte se k pirátům, protože mají slabší jednotky)! Takže ten správný čas přidat se k naší skvělé komunitě. :smart: Přestaňte hrát rádoby strategie typu travián nebo divoké kmeny a začněte hrát pořádnou komplexní strategii. Já tam hraji pod nickem Imperátor. Pokud máte rádi komplexní strategie, tak určitě nebudete litovat. ;)

MARTiii
25-04-12, 10:44
muzes trochu vic rozvinout system boje? podle videa to nevypada nejlip

punishercz
25-04-12, 10:55
muzes trochu vic rozvinout system boje? podle videa to nevypada nejlip

Co ti na to přijde špatného? Tady je odkaz do helpu na systém boje http://www.spacedomination.eu/help.php?name=souboje

punishercz
25-04-12, 11:16
Armáda se ti rozdělí při začátku boje do 7 celků (pokud máš alespoň 7 jednotek). V každém celku může být jen jeden druh jednotky. V armádě můžeš mít maximálně 4 druhy pozemních a 4 druhy vzdušných jednotek. Každá pozemní jednotka má určitou hodnotu útoku, když útočí na pěšáky a jinou zas když útočí na stroje (u štítů je to samé = proti pěchotě a nebo proti strojům). U vzdušných jednotek je to samé akorát, že jejich staty jsou buď proti stíhačkám nebo křižníkům. Hodně závisí na tom jakého máš velitele armády, protože jeho hodnost ovlivňuje maximální počet jednotek v té armádě + vlastnosti velitele ovlivňují sílu jednotek a s jakou pravděpodobností vypálí daný celek za kolo (u velitel, který nepřidává schopnost do taktiky je to 50% šance na výstřel každého bojového celku). Taky hodně záleží na výzkumu, kde si můžeš zlepšit staty jednotlivých jednotek a na síle jednotlivých bojových celků. Sílu svých bojových celků můžeš navýšit tím, že do své armády přiřadíš tzv. klamné cíle. Tím pádem, když budeš mít např. maximální počet vzdušných jednotek v armádě 200 tisíc a budeš v ní mít např. 199 997 křižníků (jednoho druhu) a 3 druhy stíhaček po jednom kusu, tak ty křižníky se rozdělí jen do 4 celků. Pak budou mít tyto celky o hodně větší sílu než bez klamných cílů. Každý celek má po celou dobu boje stejné vlastnosti dokud není vyřazen z boje. Vyšší levely velitele můžeš jednak vyzkoumat (do levelu 5 = 500 000 pozemních a 500 000 vzdušných jednotek) a nebo si můžeš zvýšit level svého velitele až do 10 úrovně tím, že ho uplatníš v boji a on tím pádem bude získávat zkušenosti. Stačí ti to? :smart:

Kotel
25-04-12, 11:55
Jako fanda scifi jsem podobnou hru jsem hledal a když jsem nenašel, začal jsem ji vyrábět, ale je to dost časově náročné, tak jsem od toho upustil (podle screenu bych delal skoro to same. Určitě si zahraju.

punishercz
25-04-12, 12:13
Jsi se Kotle přidal k bratrstvu jo? Pche. :D První přepočet bude zítra v 18:05. ;) Imperium 4ever. :devil2: