PDA

Zobrazit normální verzi : grinx furien



Tečka
30-03-18, 17:06
STEAM_0:0:120846775
cc zadam o nejaky delsi ban pro tohoto hrace neni mozne aby pokazde co prijde na server nasral vsechny a porad do nekoho ryl bez duvodne, bez nej v chatu obcas nejaka konverzace s nim? neustale nadavky na neci osobu proste se to neda cist, dostal uz asi 3-4 bany a bez napravy dik :)

Samco
30-03-18, 21:58
Ahoj, zatiaľ mu zvyknem dávať len mute. Na ban to dosiaľ až také vážne moc nebolo.

Tečka
31-03-18, 05:15
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban

Jakože bral bych to kdyby to bylo výjimečně, ale to je každé jeho napojení na server, každou mapu každou sekundu v kole, zkus hrát jednu mapu sním, a jo ty si ho mutneš a co my obyčejní hráči? Když /mute je nefunkční máme radši odpojit ze serveru? Plsssss

Samco
31-03-18, 10:01
Viem čo je zač, ja mu nedávam mute pre vlastnú potrebu, ale pre potreby druhých hráčov a to je rozdiel. V chatlogu zo včera som nepostrehol vážnejšie nadávky, mohol by si prosím konkrétnejšie upresniť o ktoré ide?

Tečka
02-04-18, 23:58
Dokážu to popsat vytazkem z pravidel který jsem již postl "provokace, urazky, demence" vsechny tyto aspekty tento "hrac" splnuje, proč muze dostat adminum nepohodlný hráč za toto ban a ten který jej potřebuje jako sůl viz známý furien idiot číslo jedna ne :)

Del!k98
03-04-18, 07:57
Samčo ti napísal,že to na ban není, tak to na ban není. Zažiadaj si o práva a banuj si potom koho chceš a na ako dlho chceš.

Samco
03-04-18, 21:44
Ono ide o to aby ban nevyšiel nazmar, ak sa už udelí. Mohol by prísť požiadať o unban a ban by mu bol zrušený, nakoľko by sa nepreukázali vážnejšie hanlivé slová.

Chcel som len, aby si poukázal na konkrétne nadávky, na základe ktorých sa môže posúdiť vážnosť situácie a prípadná optimálna dĺžka banu.

Britny
04-04-18, 01:19
Jestli je tam hráč, který dostává často mute, protože tak obtěžuje druhé, mohl by se mu dát i ban, aby se uvědomil. Pokud admin je ve hře at mu dá třeba na hodinu, pokud je v hlášení tak den, aby to mělo smysl. Nevadí, že si dojde pro UB, aspon se mu to vysvětlí co dělá zle. Pokud tam není admin, aby hráče zklidnil, tak jedině /mute.

Tečka
04-04-18, 06:03
/mute už nefunguje tak přibližně dva roky teda co jsem to posledně zkoušel nefungovalo takže....

Pelargos
04-04-18, 07:00
quit do konzoly stále funguje, prípadne priamo v chate /server zvykne tiež pomôcť.

Tečka
04-04-18, 07:40
Xddd že jsem sem vlastně vůbec něco napsal jedna lepší odpověď než druhá cemu se tu vlastně divím pak si tu hrajte admin vs admin když se tu člověk normální odpovědi a pomoci nedočká dík za konverzaci na úrovni loučím se :)))))

Pelargos
04-04-18, 08:19
Nemyslel som to v zlom. Pokiaľ tam niekto robí bordel stačí zavolať admina nech to vyrieši, prípadne dodať demo alebo chatlog a pokiaľ je to postačujúce, nie je problém dať ban z webu. Nejaké riešenie sa vždy nájde. Ale ide to, že pokiaľ ti niekto vadí a nie je tam v danom momente admin, tak to predsa netrpím. Ja na rozdiel od teba som admin a mám práva a tiež mi skoro každý deň lezie niekto na nervy, keby som bol hajzel, tak tam každý deň vybanujem polku servera. Ale radšej idem na iný server alebo sa odpojím a neriešim to.

Troppe
04-04-18, 09:57
Pár banů už dostal, brzo bude mít další. Pár dní o tom už uvažuji, protože to jsou neustálé narážky na kohokoliv. Na serveru si ho pohlídám, s největší pravděpodobností dnes dostane ban.

Britny
04-04-18, 16:32
Nemyslel som to v zlom. Pokiaľ tam niekto robí bordel stačí zavolať admina nech to vyrieši, prípadne dodať demo alebo chatlog a pokiaľ je to postačujúce, nie je problém dať ban z webu. Nejaké riešenie sa vždy nájde. Ale ide to, že pokiaľ ti niekto vadí a nie je tam v danom momente admin, tak to predsa netrpím. Ja na rozdiel od teba som admin a mám práva a tiež mi skoro každý deň lezie niekto na nervy, keby som bol hajzel, tak tam každý deň vybanujem polku servera. Ale radšej idem na iný server alebo sa odpojím a neriešim to.

Pokud je to pouze jen tvůj osobní problém a jsi vůči někomu zaujatý tak to chápu, ale pokud někdo vyloženě znepříjemnuje hru ostatním, tak je hloupost nereagovat a raději odejít jinam. Od toho jsi právě admin, aby si dělal pořádek na serveru. Bany jsou i v rozmezí minut, tak není problém dát někomu kratší ban a hlavně dát ten správný důvod.
+ vyvarovat se zbytečný odpovědím v hlášen, hráč se bude příště řešit banem

LOCK