PDA

Zobrazit normální verzi : O.p.I.c.K.A --> Toy



majdlox
31-03-18, 15:02
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 248202)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 49 minut a 14 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '205524'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vychladni, vulgarnosti pres voice'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < O.p.I.c.K.A >
[AMXBANS] Tvuj nick: O.p.I.c.K.A
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:381782351
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:381782351
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.112.86.123
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.112.86.123
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Toy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_arizona)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






zadam o UB jelikoz hrac tomi ktery nebral simona nemluvil nic odmital poslouchat prikazy tak jsem odmitl brat pokazde simona kdyz 2he ct je neschopne a nevi ani co ma delat a kdyz dosel admin podotykam az na dalsi mape takze nevedel co se tam delo nic dal ban a utekl pryc az mu osttani napsali v chatu ze on nebral simona a nic ze je neschopny tak dal ban po te i jemu kdyz u ct uz ani nebyl. a dat ban za neco co nevidel a nevi jak to bylo mi prijde bezduvodny a zadne nadavky do voicu jsem nerikal jestli ano chci tu zaznam z toho jako dukaz ,, ktery nema

Toy
31-03-18, 15:20
Takže

1) To, že tomi nebere simona, nemá mikrofon se řeší tak, že ho nahlasiš in game skrze !

2) To, že on nesplňuje podmínky k tomu aby hrál za dozorce ti nedává sebemenší právo ho nazývat kryplem, píčou, zkurveným děckem. Pokud se tu jdeš chvástat, že ti je 23 a jsi tu pán tvorstva tak se pleteš. Tvoje vyjadřování je horší než u kdejakého mladšího hráče.

3) Já vám tohle vaše povyšování se nad ostatní tolerovat nebudu a už vůbec ne ve spojistosti s tvým slovníkem. Vy starší hráči mate jit těm mladším spíše příkladem, ale pokud si berou příklad z lidí jako jsi ty, tak plně chapu to, proč se chovají tak, jak se chovají.

4) Unban ti nedám už z toho důvodu, s jakým nástupem jsi tu přišel. Nehledě na to, že veřejně lžeš, že si nenadával.

5) http://csko.cz/dema?UPD=b2Ufzioc

Koprakek
03-04-18, 21:57
Lck.