PDA

Zobrazit normální verzi : Folowed - žádost o práva na JB.



Folowed
31-03-18, 22:24
Zdravim, Tímto bych chtěl požádat o práva v sekci JB
Chtěl sem s žádostí ještě pár týdnů počkat ale /kick a /přesun někdy prostě nestačí.

Nick ve hře: Folowed
Občas hraju i pod jiným nickem ale to jen zřídka aby si mě nevšiml nějaký nobrain u CT.

Věk: 18
Něco o mě: Jmenuju se Vláda a jsem obyčejný primitiv z prahy.A to je asi tak všecko.
Steam : STEAM_0:1:62274518

Csko na kotelně sem začínal hrát jako uplný soplák. A včetně pauz je to už nějakých cca 7 let.
Zkušenosti s AD zatím nemám ale momentálně sem spešl + x měsíců sem spešl byl před pár lety.(pak sem měl mám pocit pauzu, takže mi byl spešl odebrán)
Na JB mám dle mého skills jako málokdo a aniž bych si chtěl honit ego hru za CT ovládám.
Hlásím hlavně na steam, přes ! jen zřídka kdy. Menší prohřešky řeším upozorněním popř. přesunem/kickem.
Podle mě sem spravedlivý a občas možná i zábavný týpek a podle mě bych byl prospěšnou posilou AD teamu.

No to je asi všechno, těším se na odpovědi. Peace :)

KajSinek
01-04-18, 00:08
Zdravím,
+ riešenie vecí chladnou hlavou
+ nahodenie aktivity
+ vek
+ pravidlá pozná a mód chápe

Zatiaľ som žiadnu špinu nenašiel :taunt:

Síce spešl sa ti nahodil výnimočne a rýchlejšie ako obvikle, ale ako som písal tam, tak píšem aj tu. Som zatiaľ PRO

Folowed
01-04-18, 00:30
Diky :D

Operak
01-04-18, 09:10
Máš týden spešla, pořádně tě ještě neznám. Já by jsem pockal ještě chvilku, jestli se u tebe neobjeví nějaká z "nemocí" práv. (Jak jsem se ale nedávno přesvědčil, tak občas bohuzel nestačí ani rok na zjištění jaký člověk bude s udělením SA) Nemám proti tobě v tuhle chvíli nic víc. Zatím ani PRO ani PROTI

Folowed
11-04-18, 23:44
Jasně chápu, díky za vyjádření. :)

Grakon2702
12-04-18, 07:09
Ahoj, mám celkem dilema. Já osobně bych taky asi ještě počkal. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, jak dlouho tady nábor probíhá, tak bych teoreticky už teď mohl dát pro. Pokud by se stalo něco vyjímečného, není problém ti tu za rok napsat proti.

V jistých věcech je tu podobnost se mnou. Hrajeme tady opravdu hodně dlouho a máme tady něco odspešlováno. Občas naše aktivita klesne, pak zase naroste. Někdo, kdo tady hraje déle, než většina dnešních SA a někteří moderátoři a někdo, kdo tu prožil celou svoji pubertu… u takového člověka prostě pochybuju, že by mu po tolika letech najednou prdlo v bedně po udělení práv.

U někoho, kdo tady dostane práva po dvou letech aktivního a bezproblémového hraní, není až takové překvapení, že ho větší pravomoce najednou zkazí. Naštěstí, o práva se stále dá přijít jednoduše.

Mr.N0b0dy
12-04-18, 16:13
Hraje tady déle jak polovina momentálně aktivních JB adminů, já jsem PRO

Má mozek a ten měl i před x lety jako "soplák", takže tady bych raději neváhal :)

Folowed
12-04-18, 22:27
Díky za super názory chlapy :)

Toy
12-04-18, 23:10
Hraje tady déle jak polovina momentálně aktivních JB adminů, já jsem PRO

Má mozek a ten měl i před x lety jako "soplák", takže tady bych raději neváhal :)


Naprosto souhlasím, dal jsem mu PRO i v náboru spešlů, dávám mu PRO i tady. Jeden ze starších, ostřílených hráčů, co mají ve hře nadhled. GL Folowede

Samco
15-04-18, 15:03
Len pred pár dňami bol udelený spešl, o právach je preto diskutovať zatiaľ predčasné. Pozor na vystupovanie v hre.