PDA

Zobrazit normální verzi : Bana[N] --> Smooke



V.o.P.e.R
02-04-18, 19:00
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 248370)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bana[N] >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bana[N]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1652775082
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1652775082
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.138.9
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.138.9
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Smooke >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Zdravim... Dnes som dostal Ban neviem preco urcite som nemal tie cheaty. Pametam si ze som som zautocil na ct ale ja som ho stale videl lebo aj on aj ja som vykukal a som ho zabil a dostal som ban.(už veľa rokov hram csko 1.6 a ešte som nedostal ban za cheaty lebo ich nemam!!!)

medvidekteddy
03-04-18, 15:49
Čau,

přeposílám zde důkaz co po mne chtěl Mlýn.

http://csko.cz/dema?UPD=sip1uhCH
27:40 -> Uteká, zobere brokovnicu, vracia sa a pozará sa cez stenu do boxu, kde je CT
29:05 -> Počkal pri muriku s MP5 kým simon zajde aby ho nevidel (Je vidieť otvorené dvere pri fotbale)
29:20 -> Simon bere Tčka niekam okolo Fotbalu, na to on reaguje a pozerá do steny.
43:50 -> Cela s gunou, schová sa za múr a čaká kym príde CT. CT skočilo na postel on hneď vybehol a strielal (Samozrejme znova pozeral do steny) Hneď na to, pozerá do steny a striela do CT.

Grakon2702
03-04-18, 16:05
wh

Troppe
03-04-18, 17:04
Zapat1.

V.o.P.e.R
03-04-18, 18:15
jaj tak mi toto riešime :D možno to znie čudne ale hral so mnou brat na druhom PC a mi radil ... toto je moj prvi ban za cheaty ktore nemam tak poprosim o unban a možem ti dať dvokaz že budem hrať ja a brat a uvidiš ako to bolo diky....

Burak1
03-04-18, 18:33
Jaký nick má bratr? Poprosil bych o nějaké objasnění časů od tebe.

Smooke
03-04-18, 19:29
Demo (https://uloz.to/!AuETatcwT7DJ/jb6-banan-wh-dem)

Tak to jste borci, když ti tvůj bratr radil. WH zcela jasné. Na bratra to nijak neuhraješ.

Samco
03-04-18, 21:10
Ahoj, WH.

Burak1
03-04-18, 21:37
Poprosil bych nelockovat a počkat, až se žadatel vyjádří k mému postu.

Smooke
04-04-18, 16:33
Buraku ... mno myslím si, že už se nevyjádří, když zjistil, že to na bratra neuhraje :happy:

V.o.P.e.R
04-04-18, 17:28
smooke brat ma nick xXx.[P]atriK-sk,Genius,Citru[S]

Burak1
04-04-18, 17:47
Vy hrajete na stejném pc?

V.o.P.e.R
04-04-18, 18:07
ano ale aj na notebooku

Burak1
04-04-18, 18:08
Protože se v ten den hrálo jen na jednom pc. Dám ti ještě šanci obhájit nějak normálně ty časy, co sem byly hozeny.

V.o.P.e.R
04-04-18, 19:57
prepač zanedorozumenie ..... ale už neviem ako sa mam obhájiť nebudeš mi aj tak veriť že som nemal cheaty ani demo nemam :/

Burak1
04-04-18, 20:07
Čau,

přeposílám zde důkaz co po mne chtěl Mlýn.

http://csko.cz/dema?UPD=sip1uhCH
27:40 -> Uteká, zobere brokovnicu, vracia sa a pozará sa cez stenu do boxu, kde je CT
29:05 -> Počkal pri muriku s MP5 kým simon zajde aby ho nevidel (Je vidieť otvorené dvere pri fotbale)
29:20 -> Simon bere Tčka niekam okolo Fotbalu, na to on reaguje a pozerá do steny.
43:50 -> Cela s gunou, schová sa za múr a čaká kym príde CT. CT skočilo na postel on hneď vybehol a strielal (Samozrejme znova pozeral do steny) Hneď na to, pozerá do steny a striela do CT.

Objasni logicky tyto časy.

V.o.P.e.R
05-04-18, 18:49
to že kukam do steny a kempim to ešte nič neznamena a keď mam radar tak vídim kde sa pohybuju a keď že mam repraky (občas aj sluchatka) tak počujem kde sa pohynuje na ktoru stranu ... a to že som v zbrojke a čakam kedy pride ct tak aj to počujem a ešte aj keď sa otvoria dvere tak aj to je pocut a este aj ked ide ct po rebriku tak aj to je pocut

Burak1
05-04-18, 19:17
Právě proto jsem tě žádal o vysvětlení uvedených časů. Něco vypadá jako wh, něco bych dokázal vysvětlit. To znamená, že popiš situace a řekni, proč jsi se při nich zachoval tak, jak zachoval.

Britny
07-04-18, 14:58
Tady není co obhajovat, časy perfektně sedí na WH. u Smookyho ten poslední kill - jak věděl přesně kde stojí obě ct, když byl v cele a zbylé časy také. Nemohl tušit, že Simon bude v boxu s něma, mohl být kdekoliv, ale už si předměřuje. Za mě je to 100% WH a nemusí ani nic obhajovat, protože to ani nejde a dále bych to neprodlužovala, at si zakoupí originální hru přes steam a hrá čistě bez cheatů.

Latins
07-04-18, 16:23
To by si musel mít boží informace o tom, kde se které CTčko.

Osobně se mi líbí poslední čas.
Simon vchází do cely s gunou (Ano, byl dostatečně slyšet, jak střílí a jde). Krásný prefire, ale ne na obvyklé místo, kde by každý to CT čekal. Tohle si musel vědět jenom díky WH.
Vzal sis M4A1 a hned si věděl, kde je to poslední CTčko. Neváhal si. Nemohl být třeba na boxu nebo u zbrojky.

Za mě tedy WH.

Burak1
07-04-18, 19:31
Je tam pouze 1 čas, který nelze odvodit nijak logicky, proto jsem po něm chtěl, aby se pokusil všechno nějak vysvětlit. To je ale jedno, protože o vysvětlení časů očividně žadatel nemá zájem. Neřekl jsem, že tam wh není, řekl jsem že JÁ bych časy dokázal objasnit a mezitím bych využil pravidla, že na zabanování wh musí být alespoň 3 jasné časy.

Uzamyká se tedy jako wh, je už jen žadatelova smůla, že nespolupracoval.


..