PDA

Zobrazit normální verzi : mozzarella --> Grakon2702



mozzarella
05-04-18, 08:50
Vypis z konzole:


Hráč Mozzarella
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:305354423
IP adresa 80.242.33.212
Udělen 04-04-2018 - 13:31
DĂ©lka BANu 30240 minut
Vypršà 25-04-2018 - 13:31 (0 mÄ›sĂcĹŻ 2 tĂ˝dny 6 dnĂ 4 hodiny 48 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
Důvod [zakaz k CT] Úmyslné FK (hlasil Mr.Blue)
BAN dal Admin Grakon2702 (Grakon2702)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6
Předchozà bany 0






Poznamka:






Absolutne nechapem, preco nahlasoval Blue takuto kravinu.

Jednoducho "simon" povedal ze na ciare maju pustit klavesnicu, bohuzial dany hrac na ciare nebol tak som ho zabil. A za to ze nesplnil prikaz tak som dostal ban ? trosku hlupost nie ?

Samozrejme po kile sa ma blu spital, preco som ho zabil tak som mu po vysvelil. Povedal mi nech to nefragujem a nech mu dam VD.

Grakon2702
05-04-18, 10:26
Ahoj, banoval jsem na základě hlášení Blua, kdy si prý dala jednomu vězni úmyslný FK přejetím autíčkem na strafech. Pak si ho prý zabila tak samo v boxu. Kontaktuji Blua s tím, ať zde podrobně popíše situaci, která nastala. Mezitím máš zde možnost své chování obhájit.

mozzarella
05-04-18, 10:43
Vlastne áno, na autíčko som úplne zabudol. A prečo by som mu mal dať úmyselné kill, jednoducho nesplnil príkaz. Nech mi pošle prosím demo.

Mr.Blue
05-04-18, 10:47
Počas toho ako si simonoval sa hráči sťažovali že dávaš FK's moc som ťa nesledoval.
Ďalšie kolo keď som bol simon ja tak ten hráč bol na čiare kde aj mal byť, ty si tvrdil že nebol, keď som ti povedal že je tam nato pravidlo 19 tak si povedal že sa ti nepáčil tak preto si ho zabil. Potom som išiel s ostatnými na strafy kde si prišiel s autíčkom a úmyselne si ho dal do stráf pričom si zabil ďalšieho hráča, potom si sa začal smiať a nato som ťa presunul.

e
Keď som ti aj povedal aby si mu dal VD tak si odrečil že nedáš.

mozzarella
05-04-18, 14:28
Počúvaj ma, nechcem robiť nejaké hádky ... Ale načo sa tu hráš ? Nikdy v živote som FK nedal. :D a nič také som nevidel že by písali A ideš tvrdiť že bol na čiare ? Prečo by som ho potom asi zabil... Len tak bez dôvodne ? A áno priznávam že som ho skútrom zabil, neviem či práve jeho, ale prečo si tvrdil že na čiare bol ked nebol, a to VD ? - Bol som si vedomý toho že to VD mať nebude, pretože nesplnil simonov príkaz. Preto som ti vravel že to VD mu nedám. A ak idete banovať zato že som ho prešiel skútrom Asi1x v živote :D Tak good luck

A vytrpím si na tom, aby som dostal ban za takú kravinu, myslím že sa tam deju horšie veci. A zao že som ho prešiel autičkom. Stačilo ma upozorniť, nato máš ten mikrofon myslím a nie hned nahlasovať

Mr.Blue
05-04-18, 14:36
Tvrď si čo chceš ja si stojím za svojím čo som videl. Zabil si ho úmyselne, pretože potom ako som ti vysvetlil že pravidlo 19 ti zakazuje zbytočne fragovať si povedal, že si ho zabil zato že sa ti nepáčil viď #4 (http://csko.cz/forum/showthread.php?63364-mozzarella&p=488926&viewfull=1#post488926)

mozzarella
05-04-18, 14:41
Bezdôvodne nezabíjam, nerobím problémi, a bordel na servery ako niektorý. Že sa mi nepáčil ? To ty sa mi nepáčiš, ako reaguješ. Zato že si spešl tak čo, si myslíš že ten mikrofon máš len pre zábavu s adminmi a konrolovanie mikrofonov ? Vidím že nahlasujete len to čo vám vyhovuje. Serem nato locknite mi to

Mr.Blue
05-04-18, 14:43
Keď som bol celú dobu CT s tebou tak asi hej. Na to aby si si dával pozor čo zabíjaš som ťa upozorňoval, to že ty si to nezoberieš vážne a zasmeješ sa je tvoje problém.

Jednoducho sa priznaj ako chlap aby si tu nemusel zbytočne hrať divadielko.

Serem nato locknite mi to

mozzarella
05-04-18, 14:47
A čo som zabíjal kačky ? Však nesplnil prikaz tak som ho zabil. A smial som sa na tom ako sme sa hadali že to VD mu nedám pretože nesplnil prikaz. Neodpisuj račej nato, všetko čo napíšeš ma neskutočne vytáča, A stať si za sojím už asi aj musíš ked si ma nahlasil :) pretože BOLO aj BUDE som malý pan na to aby som sa obhájil. Ja sa priznávam že som na skútri niekoho prešiel, Ale to že som mu dal FK v boxe neuznávam, Pretože som pri tej stene bol
A ak sa ide banovať že na strafoch prejdem jedno T, Ktoremu by som to VD dal, tak nech sa páči.

Mr.Blue
05-04-18, 14:59
Prečítaj si prosím ťa ešte raz a poriadne štvrtý príspevok. Pretože tu stále splietaš jedno cez deviate.

mozzarella
05-04-18, 15:05
Tlieskam :) :)

Mr.Blue
05-04-18, 15:26
Napíšem ti to znova pretože si to nedokázal pochopiť ako som to napísal.

Si simon, zabiješ dvoch hráčov ktorý splnili atrakciu ktorú si im dal, no aj napriek tomu si ich zabil. Keď som povedal že VD im dám ja tak si na to reagoval že ty si simon ďalšie kolo že im nič nedáš.

Neskôr keď som bol simon ja, zabiješ hráča ktorý bol na určenom mieste s tým že mi povieš ako dôvod zabitia "Nepáčil sa mi."
Pritom som ťa upozorňoval aj spomenutím pravidla č. 19. Po tomto incidente som išiel so zbývajúcimi dvoma hráčmi na strafy kde si prišiel s autíčkom a úmyselne si prešiel s ním dalšieho hráča s tým že si sa potom zasmial.


Neodpisuj račej nato, všetko čo napíšeš ma neskutočne vytáča
Chyba nastala u teba keď nedokážeš priznať chybu a vytáčaš sa nad pravdou. :)



Demo sa bohužiaľ točiť nedá vždy, lebo nedokážem predvídať takúto situáciu.

Latins
05-04-18, 15:39
Ty ani nejsi povinný mu dodat jakýkoliv důkaz Blue. Jelikož se na Jailbreaku banuje v rámci nějakého časového pásma (minuty až ve výjimečných případech měsíce, ale většinou dny) nepotřebuješ k banu důkaz.

Server admin > Trial Admin > Speciální Dozorce > Hráč

Bohužel Mr.Blue je nad tebou. Jakožto Spešl má už nějaké povinnosti a musí se řídit dle pravidel.
Pokud nejsi spokojený s chováním či odbornosti Spešla Mr.Blua, nahraj demo a podej stížnost s důkazem.

Grakon2702
05-04-18, 16:22
Pardon, že jsem neodepsal dřív, měl jsem nějaké povinnosti a dostal jsem se tu až teď.

Konečné slovo mám tady já a já taktéž rozhodnu, jak naložím s tímto banem. Většinou se snažím vyřešit problémy v klidu a pokud se tak opravdu stane, končí to většinou zkrácením, či unbanem. Důležité je, aby se hráč poučil. Kromě tohoto jednoho banu máš čistý banlist, což znamená, že zatím nejsi problémový hráč, který by se po několika banech neuklidnil.

Co jsem z toho všeho pochopil, je to, že Mozzarella dal v boxe kill hráči, který nesplnil Simonovy příkazy. Blue ho správně odkázal na pravidlo 19, což je samozřejmě v pořádku, ale pořád se nejednalo o FK. Byl to pouze zbytečný frag, což znamená, že dotyčný na VD nárok neměl. Můžu se tě Mozzarello zeptat, proč si autíčkem najel do strafů, přičemž si zabil jednoho z vězňů?

Mr.Blue
05-04-18, 16:28
To v boxe bol taktiež FK keďže dotyčný hráč bol na čiare kde aj mal byť, to či už stál o kúsok v pred/za než ostatný hráči mu stále nedáva dôvod aby ho zabil s tým že potom povie že ho zabil zato že sa mu nepáčil.

Grakon2702
05-04-18, 16:49
Aha. Takže, abych to shrnul. Nejdříve zabil Mozzarella jako Simon dva hráče, i přesto, že prý splnili jeho atrakci. Mohl bych dostat vysvětlení, proč Mozzarella ty dva hráče zabil? Zabitý vezeň má nárok na to mít vysvětleno, proč byl zabit. Potom Mozzarella zabil třetího hráče v boxu nejdříve pod důvodem, že nesplnil Simonovy příkazy a pak pod důvodem, že se mu hráč nelíbí. Tohle není validní důvod a navíc Blue tvrdí, že hráč stál celou dobu v klidu na čáře. Pak nastala situace s autíčkem, kdy byl zabit čtvrtý hráč, načež se viník začal smát. Mohl bych k tomu všemu dostat nějaké validní, normální a hlavně smysluplné vysvětlení?

Koprakek
14-04-18, 20:26
Lck.