PDA

Zobrazit normální verzi : ReneParis1 --> CernaSmrt



ReneParis1
07-04-18, 11:58
Vypis z konzole:


id VALVE_0:0:932759186 ban nepravem Server Jail Break 7 min





Poznamka:






dobry den sel jsme na Jailbreak 7min a jdu do ct jsem simon byla tam jina mapa jakou jsem neznal byl tak CernaSmrt a dal mi ban [zakaz k CT] Neznalost pravidel (napis si /menu) a to umim pravidla pozdravem ReneParis1

ReneParis1
07-04-18, 11:59
Detaily banu detaily
Hráč ReneParis1
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:932759186
IP adresa 83.208.62.204
Udělen 07-04-2018 - 11:36
Délka BANu 4320 minut
Vyprší 10-04-2018 - 11:36 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 23 hodin 40 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] Neznalost pravidel (napis si /menu)
BAN dal Admin CernaSmrt (CernaSmrt)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_kizkulesi)
Předchozí bany 2

CernaSmrt
07-04-18, 12:18
Ahoj, jak jsem ti říkal za banem si stojím jelikož si neuměl dát ani první reakci s výhodou a čekali jsme v boxu cca 10 minut, poté jsem ti dal ban.

Grakon2702
07-04-18, 13:17
Mohl bych poprosit o přesný popis situace? Jestli hráč nevěděl, jak dát správně reakci a vy jste čekali kvůli něčemu v boxu deset minut, stačilo by normálně dotyčného upozornit/poučit přes voice. To by mělo pak větší smysl, než mu dát rovnou zákaz.

Britny
07-04-18, 14:44
Zákaz má pouze na 3 dny, je pravda, že stačilo upozornit a dát přesun, ale zase hráč by si měl správně přečíst pravidla, že k CT mají chodit lidi co to ovládají a už to delší dobu hrají. Pokud neovládáš pravidla za CT, tak hrej jenom za T a douč se to pořádně. Popřípadě si to můžeš s někým zkoušet na rezervačce.

Grakon2702
07-04-18, 15:03
Zákaz má pouze na 3 dny, je pravda, že stačilo upozornit a dát přesun, ale zase hráč by si měl správně přečíst pravidla, že k CT mají chodit lidi co to ovládají a už to delší dobu hrají. Pokud neovládáš pravidla za CT, tak hrej jenom za T a douč se to pořádně. Popřípadě si to můžeš s někým zkoušet na rezervačce.

Rozumím ti, ale je třeba si uvědomit, že věkový průměr na jb je čím dál tím víc menší. Nějaký třináctiletý klučina tu klidně může mít toho dostatečně nahraného, ale jakmile získá povinnost hru řídit, tak nastoupí něco jako tréma a prostě občas neví, co má dělat (zazmatkuje). Proto se při takových situacích vyplatí víc toho hráče přes voice trošku navést. Od toho tu taky jako admin jsem. Konec konců, správně by se mělo banovat pouze to, co je definováno v pravidlech. Kdo neví, má to ve spoileru.


Tresty vězňům:
1) Doplňování HP/AP při módu/počas posledního přání - ban na 3 hodiny
2) Mačkání CT tlačítek (dojde-li ke smrti jiného hráče) mimo HVD - ban 1 den
3) Prozrazování polohy spoluhráče - ban 3 hodiny
4) Bugování se texturou z cely - ban 3 hodiny

Tresty dozorcům:
1) Nemá použitelný mikrofon - zákaz 1 týden
2) Neschopnost simonovat - zákaz 1 týden
3) Nehlídání Simona / neposlouchání jeho příkazů / vyrušování Simona - zákaz 1 týden
4) Házení zbraní vězňům - zákaz 3 týdny
5) Úmyslný FK - zákaz 3 týdny
6) Zneužívání mikrofonu / vulgárnost - zákaz 1 týden
7) Přehazování zbraní - zákaz 3 dny
8) Doplňování HP/AP při módu/počas posledního přání - ban na 3 hodiny


Všechno ostatní, co není definované, řeším individuálně domluvou, či přesunem. Popř. se taktéž řídím ještě podle Kotlového doporučení zde v prvním příspěvku dole (http://csko.cz/forum/showthread.php?3851-Práva-a-povinnosti-pro-adminy-návod-jak-a-co-banovat).

Britny
07-04-18, 15:19
Tak jde zde pouze asi jenom o změnu reasonu - neschopnost/neznalost bych dala jako jedno - je tam týden, hráč dostal 3 dny. Prostě dostal méně i jak by měl dostat. Tréma být může, to nepopírám, ale pokud je už teda Smrt admin a viděl, že to je na ban, mělo by se to respektovat.

A ještě takový dodatek z pravidel "Hra za dozorce je určena pouze pro hráče mající potřebné zkušenosti"

Grakon2702
07-04-18, 15:21
Tak jde zde pouze asi jenom o změnu reasonu - neschopnost/neznalost bych dala jako jedno - je tam týden, hráč dostal 3 dny. Prostě dostal méně i jak by měl dostat. Tréma být může, to nepopírám, ale pokud je už teda Smrt admin a viděl, že to je na ban, mělo by se to respektovat.

Já to respektuji a věřím, že kolega postupoval dle svého čistého svědomí. Jenom však podle jeho vysvětlení situace se mi nezdá tento případ vhodný na ban, ale jen na vysvětlení přes voice popř. přesun. Proto jsem požádal o detailnější popis situace. Ne všechno se musí okamžitě řešit banem, od toho tam je ta možnost hráče pouze přesunout.

CernaSmrt
07-04-18, 16:40
Upozorňoval jsem ho ale on mi říkal že ho nesmím přerušovat. A ten box co dal ve 3 přitom nevěděl kde byl ten 3 to zaperlil. Jinak ostatní vězni dělali vzpoury takže se nás moc nedostalo do boxu nebo to CTčka nepřežili.

ReneParis1
07-04-18, 16:56
cernasmrt tak promin ja jsem myslel že mi chceš neco jiniho rict tak proto jmse řekl at me nepřerušuješ

CernaSmrt
07-04-18, 17:13
Rozumím ti, ale je třeba si uvědomit, že věkový průměr na jb je čím dál tím víc menší. Nějaký třináctiletý klučina tu klidně může mít toho dostatečně nahraného, ale jakmile získá povinnost hru řídit, tak nastoupí něco jako tréma a prostě občas neví, co má dělat (zazmatkuje). Proto se při takových situacích vyplatí víc toho hráče přes voice trošku navést. Od toho tu taky jako admin jsem. Konec konců, správně by se mělo banovat pouze to, co je definováno v pravidlech.
.
Grankone ano dal bych mu přesun ale to jeho simonování nebylo trémou.

ReneParis1
07-04-18, 17:16
:(:(:(

ReneParis1
08-04-18, 11:02
dobry den tak co stim dostanu unban nebo ne pozdravem Reneparis1 a je mi to lito :/ :(

Grakon2702
08-04-18, 11:26
Já osobně jsem pro UB. Stále si myslím, že bylo vhodné situaci řešit pouze přesunem. Hráč si zde navíc svoji chybu uvědomil a omluvil se. To už je však na posouzení banujícího admina.

ReneParis1
08-04-18, 11:38
dobře
ale čekam furt na jeho reakci

ReneParis1
08-04-18, 16:05
dobry den Čekam furt a furt na reakci na cernasmrt napiše dekuji

CernaSmrt
08-04-18, 18:16
Ahoj. Máš unban, upozornění pro příště. Když ti chce někdo pomoct z AT tak ho prosím tě nepřerušuj potom to dopadá takhle.

Můžete Lck

ReneParis1
08-04-18, 18:33
dekuji

Koprakek
14-04-18, 20:27
Lck.