PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde otevřít steam ve hře



jayden
11-04-18, 09:05
Zdravím, od poslední aktualizace steamu mi nejde otevřít steam ve hře (přes Shift+Tab..)
Zkoušel jsem to v nastavení změnit, nic.. Zkoušel jsem i přeinstalovat steam, ale taky nic..
Nevíte někdo co s tím?
Předem děkuji za odpověď.

elias2210
11-04-18, 19:39
Zdravím, od poslední aktualizace steamu mi nejde otevřít steam ve hře (přes Shift+Tab..)
Zkoušel jsem to v nastavení změnit, nic.. Zkoušel jsem i přeinstalovat steam, ale taky nic..
Nevíte někdo co s tím?
Předem děkuji za odpověď.

Skus to na inu klavesu napr. F12, hlavne doporurujem mat odskrtnute "Povolit prekryti sluzby Steam ve hre"


http://oi65.tinypic.com/34r90y0.jpg

Ak mas spravene zmeny, tak vypni a znovu zapni steam. Samozrejme potom to skus v hre.

V pripade, ze stale nejde, tak reinstaluj steam. Mohlo dojst k chybe a tak sa sprava jak... Reinstal vzdy pomoze.

Britny
11-04-18, 22:07
To povolení je nastaveno automaticky, doporučuju si to nastavit na jedno tlačítko, já osobně to mám třeba na insertu.

Pokud provádíš reinstal, tak smazat komplet celou složku steamu co máš na disku - občas tam zůstávají drobky, které můžou dělat neplechu a potom celý steam stáhnout a instalovat znovu.

Jinak dodám také to, že některé hry nepovolují překrytí hry na steamu. Ale pokud to nefunguje na 1.6 a bude ti to nadále dělat, tak jedině se obrátit na podporu.