PDA

Zobrazit normální verzi : Otázka pre adminov Jailbreak.



Thradak
12-04-18, 17:44
Je v pravidlách zakázané, že nemôžem ísť na mape oasis do aimboxu? Bugovanie zbraní je jedna vec, ale dostal som znova ban proti ktorému neprodtestujem aj keď sa mi zdá neoprávnený s odpoveďou, že na aimbox nemám čo chodiť. Ak je to pravda a potvrdíte mi to viacerí, kľudne môžete tému lock. Ďakujem

Latins
12-04-18, 17:47
Jak jako, že tam nemáš co chodit?
Co to je za blbost? Nesmíš jenom bugovat zbraně. Nic víc tam zakázané není.

Thradak
12-04-18, 17:48
Keď sa tam schovám za krabice a čakám kedy vojde CT a ja ho zabijem? :) ďakujem za odpoveď latins

Latins
12-04-18, 17:50
Na tom vážně nic špatnýho nevidím.
Jsi si jistý, že máš ban zrovna za tady toto?

Tohle se mi celý nějak nezdá.

Thradak
12-04-18, 18:00
Ban je v poriadku (nie kvôli nemu tu píšem, keďže som to prvy krát spravil počas módu) skor ma zarazila odpoveď, lebo ja to tak robím často na tej mape aby som sa vyhol ďalším banom, cize som sa chcel len uistiť ci to je zakázané alebo nie, môžete lock :') a tebe latins za odpoveď

Grakon2702
12-04-18, 18:08
Ahoj, pokud tam jen vlezeš a nikoho nezabiješ, tak je to ok. Rozhodně bys neměl bugovat. A podle mne by ses ani neměl snažit zabíjet CT přes sklo nebo čekat, až se portnou do areálu. Ten mód je o tom, že všichni hrajou pouze s jednou zbraní. Za bug zbraně dávám ban instantně na jeden den. Za čekání na CT na aimu bych ti dal pouze slay.

Thradak
12-04-18, 18:11
Dobre ban už vyprší o 2 dni to vydržím, skôr ma zaujímal váš názor, keďže asi každý to hodnotí ináč :)