PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s voicem



Asiimovíček
14-04-18, 15:14
Ahoj, s tímhle si zas nevím rady já xdd, poněkud častěji se mi stává, že mě při šimonování neslyší....
Nevím čím to je a není, i když mam 7-20 ping.. ze zkoušky windows vše funguje a je mi dost slyšet... Tsko funguje, skype taky, zkoušel jsem i FB a taky fungovalo, ale jen a jen steam csko funguje na půl... heh.. už vidím ty komentáře typu: "To už asi znamená, že to už nemáš hrát :gabe: " či takové sr*** xddd

KajSinek
14-04-18, 16:47
A v nastaveniach hry sa počuješ?

Asiimovíček
14-04-18, 16:54
A v nastaveniach hry sa počuješ?

Ano, i v nastavení steamu/hry

Asiimovíček
15-04-18, 13:57
Tak jsem si tedy koupil licenci u avastu na ten jejich nový prográmek Driver Updater, a píše mi to, že mam 26 zastaralých ovladačů včetně grafické karty. Tak uvidím, jak dopadne updatování xdd
Asi tu nějakou tu hodinu potrvá :D

E: Taaak.. po dokončení instalací všech ovladačů, které mi nabízel avast!, jsem došel k závěru, že tím to taky nebude... :D, pc jsem znovu projel antivirovým programem a CCleanerem, provedl defragmentaci, opět zkontroloval ovladače zvukové karty, zkontroloval jsem i samotnou hru, jestli mikrofon vůbec snímá a pohoda, vše funguje.. Jenom, co jsem asi před 1h, než jsem šel si udělat prezentaci co mám mít do školy, jsem zpozoroval nepříjemné laggy při stabilním pingu 5-20.. Nevím čím to může být, jestli je to kvůli těm ovladačům, co jsem nainstaloval či něco jiného, každopádně už asi vím, proč mě neslyšeli..

net: PilsFree download: 30mb/s Upload: 10mb/s (Plzeň), zrovna hraji na Wi-Fi

Vachyas
15-04-18, 22:39
Mno.. nejdříve bych ti doporučil Advanced system care, je to takovej free antivir (nemusel si vyhazovat prachy za Avast). Taky bych ti doporučil ihned smazat ten drbnutej Ccleaner (dokáže udělat pěknej bordel). Bohužel s tim mikem ti asi nepomůžu..

Asiimovíček
16-04-18, 05:58
tak mi zatím nahoďte permu na vlastní žadost, ať mi to nenutí se tam furt připojovat k ct jak ko*ot
Ďk
STEAM_0:0:188870510 46.174.20.17 CZ
Sajonára xd

Grakon2702
16-04-18, 06:05
Ahoj, já mám problem s tím, že příjem mikrofónu v csku má normálně nějakou odezvu. Tzn. že když stlačím klávesu na voice a hned začnu mluvit "Kdo se pohne, zahyne...", tak ostatní slyší jen "e pohne, zahyne". Mám na to jedno velmi divné řešení. Ve Windows 10 si stačí otevřit panel nastavení Sound pod záložkou Recording viz. spoiler. Pak si to okno dám někde bokem a najednou hra příjmá můj voice bez zdržení. Zkus to taky.

https://i.imgur.com/UkTCbtL.png

Asiimovíček
16-04-18, 17:43
Ahoj, já mám problem s tím, že příjem mikrofónu v csku má normálně nějakou odezvu. Tzn. že když stlačím klávesu na voice a hned začnu mluvit "Kdo se pohne, zahyne...", tak ostatní slyší jen "e pohne, zahyne". Mám na to jedno velmi divné řešení. Ve Windows 10 si stačí otevřit panel nastavení Sound pod záložkou Recording viz. spoiler. Pak si to okno dám někde bokem a najednou hra příjmá můj voice bez zdržení. Zkus to taky.

https://i.imgur.com/UkTCbtL.png

ok.. i když nemam Windows 10 ale Windows 7 home premium, ale tak... nechápu :DDD jakože stylem jak to myslíš chápu, ale to.. že to nějak pomůže vůbec nechápu :DDD uvidím potom v pátek kdy budu mít čas :DD

Grakon2702
16-04-18, 17:51
Věř mi, že to nechápu úplně stejně. Ale funguje to. :D

Asiimovíček
20-04-18, 13:56
Věř mi, že to nechápu úplně stejně. Ale funguje to. :D

Ne... tak to nefunguje
Něco jiného ?

Asiimovíček
21-04-18, 16:05
Tak na to totálně se*u, radši se budu věnovat své přítelkyni než hře, kterou jsem si už i odinstaloval úplně, tak zdar