PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] ok ok --> Abacus



MrCaMp3R
14-04-18, 23:26
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 249114)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Multidemencia radenie cez TS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ok ok >
[AMXBANS] Tvuj nick: ok ok
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:198403700
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:198403700
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): **************
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Abacus >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_rio)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Co to ma jako znamenat? Za co mam ban? Jake razeni na ts3? Napsal jsem hracovi, co byl asi mentalne jinde, at si dojde pokecat na Tsko. A pak dostanu ban cca po 10 min? Vazne? Tady fakt prijmete kazdeho, co ma nejakou mentalni vadu?

Indian0
14-04-18, 23:29
Demo ti dodám budúci týždeň niekedy štvrtok, teraz sa mi to časovať nechce a zajtra odchádzam preč. Škoda že nemáš ani kúsok sebareflexie.

MrCaMp3R
14-04-18, 23:30
Já mám taky demo, jakou podle tebe demenci jsme dělali :)))))))))) http://leteckaposta.cz/263414399

A demo je fakt hodně těžké poslat hned :) 1 minuta je fakt hodně. Jsi mentálně jinde :P RIP

btw, čekáme na Tsku kdyby nějakej HLSA nebo někdo takový měl čas :) chceme to řešit.

Indian0
14-04-18, 23:32
Já mám taky demo, jakou podle tebe demenci jsme dělali :)))))))))) http://leteckaposta.cz/263414399

A demo je fakt hodně těžké poslat hned :) 1 minuta je fakt hodně. Jsi mentálně jinde :P RIP

btw, čekáme na Tsku kdyby nějakej HLSA nebo někdo takový měl čas :) chceme to řešit.


Demo ti dodám budúci týždeň niekedy štvrtok, teraz sa mi to časovať nechce a zajtra odchádzam preč. Škoda že nemáš ani kúsok sebareflexie.

Dík, že si mi ušetril čas tým že si napísal že ste stále na TSku.

MrCaMp3R
14-04-18, 23:34
Dík, že si mi ušetril čas tým že si napísal že ste stále na TSku.

Nevím, co jsi tím myslel, ale na tsku csko.cz jsem asi 5 minut a ban už mám asi 20 minut. A podle tvé profilovky, tvého obličeje, jde poznat, že jsi fakt .. nebudu psát :P

A jako pokud nemáš ani čas na to poslat demo, co ti zabere 1 minutu, tak ani nemáš čas jsem něco psát, takže si lhář.


EDIT: Může to semnou řešit někdo inteligentnější prosím? :(

Indian0
14-04-18, 23:39
Nevím, co jsi tím myslel, ale na tsku csko.cz jsem asi 5 minut a ban už mám asi 20 minut. A podle tvé profilovky, tvého obličeje, jde poznat, že jsi fakt postihnutý xd

Nebudem ti tu už odpisovať. Nemám čas na takých dementov ako si ty a tvoji kolegovia. Nebudem tu podporovať zbytočný flame. Demo dodám štvrtok. Ak by s tým mal niekto problém už len za to vyjadrovanie si zaslúžia ban aspoň na týždeň.

MrCaMp3R
14-04-18, 23:42
Nebudem ti tu už odpisovať. Nemám čas na takých dementov ako si ty a tvoji kolegovia. Nebudem tu podporovať zbytočný flame. Demo dodám štvrtok. Ak by s tým mal niekto problém už len za to vyjadrovanie si zaslúžia ban aspoň na týždeň.

1) Ty jako admin, by jsi neměl urážet hráče.
2) Ty jako admin, by jsi měl dodat demo ihned! A žádné nemám čas, zabere to minutu a ty si tady odpisuješ už asi 15 minut. Takže logika RIP?
3) Dement jsi tady ty. Ty nám dáš do důvodu že jsme na tsku a ještě k tomu nemáš důkaz :P A na tsku jsme nebyli!

Indian0
15-04-18, 00:10
Nahadzujem sem DEMÁ (http://leteckaposta.cz/565958958). Adminom sa ospravedlňujem ale vyčasujem to ak bude ešte potreba najskôr v štvrtok. Demá na TTT sa točia trošku komplikovanejšie a je to časovo náročnejšie.

Na deme vidno otravovanie hráčov, spamvoice, urážky, klamanie, randomy, hitovanie, častá zmena nickov, nevhodné spraylogá, a zjavná je aj spolupráca cez komunikačný kanál medzi troma dotyčnými. Sťažnosti 2-3 hráčov na serveri, ktorí mi ich nahlásili či už cez steam alebo priamo cez hlásenie. Kto je lenivý myslím že mu stačí prečítať len tieto ich výjavy tu na fóre a hneď vie si spraviť istú predstavu.

Indian0
15-04-18, 10:10
Ešte jeden malý dodatok, ak po mne tu verejne nadávaš a ja ti nadávku opätujem a ty to potom editom zmažeš a oboduješ mi to ako by som sa ja mal správať :D CG. Už keď raz niečo napíšeš mal by si mať gule na to to tam nechať. Taktické ťahy hodné dvanásťročných detí.

Burak1
15-04-18, 11:56
Nechápu, na co mažeš IP, když je veřejně dostupná. Děláš tady moudrého a přitom uděláš toto. Na demo se rád podívám.

MrCaMp3R
15-04-18, 12:17
Ešte jeden malý dodatok, ak po mne tu verejne nadávaš a ja ti nadávku opätujem a ty to potom editom zmažeš a oboduješ mi to ako by som sa ja mal správať :D CG. Už keď raz niečo napíšeš mal by si mať gule na to to tam nechať. Taktické ťahy hodné dvanásťročných detí.

Joj, ty lhář. Jak jinak. Jestli sis nevšiml, tak když jsem to editoval, tak jsem napsal EDIT: věta... RIP

MrCaMp3R
15-04-18, 12:23
Indian0, ty jsi asi trošku padlej na hlavu? Na DEMECH nic vidět není. Zrádce zabíjel nevinný apod. Když jsme byli nevinný a někdo do nás střílel tak LOGICKY jsme stříleli do něj taky ne?
Prostě nemáš ANI DŮKAZ K TOMU, že jsme byli na Ts3. Jsi padlej na kebuli.
Prostě dal si neprávem ban.

Jeremy
15-04-18, 18:55
Tie demá som si pozrel a okrem randomov a urážania tam nebolo nič. To radenie som si nevšimol a aj keby si radili ( keď vyčasuješ pozriem pre istotu znova ak som to prehliadol ), tak to na permu není. Tiež nechápem tomu poslednému demu, čo na ňom malo byť. A nabudúce by si si mohol dávať kill na začiatku kola keď dakoho točíš.

Indian0
15-04-18, 23:03
Tie demá som si pozrel a okrem randomov a urážania tam nebolo nič. To radenie som si nevšimol a aj keby si radili ( keď vyčasuješ pozriem pre istotu znova ak som to prehliadol ), tak to na permu není. Tiež nechápem tomu poslednému demu, čo na ňom malo byť. A nabudúce by si si mohol dávať kill na začiatku kola keď dakoho točíš.

Jasné vyčasujem to, dávať si kill každé kolo na TTT je nezmysel, tam proste chýba spect. Ono aj ide o tie randomy pretože ak nevinný priamo zabije zradcu na začiatku kola s istotou tak je jasné že si radili. Ak si si všimol hru, bolo jednoznačne zjavné že spolu komunikovali a v hre či už v chate alebo cez mikrofóny okrem urážok iných hráčov nebola žiadna komunikácia medzi nimi hoci hrali zosúladnene. Tie zmeny nickom to jednoznačne dokazovali. Hlavne tá konečná keď si všetci traja dali meno ok, ok ok, okoko... Ono ak nebude podľa vás dokazateľný ten TS tak im nechám len mesiac. Ale myslím že ak si dáš všetko dokopy tak to nič iné ako komunikáciula cez TS tam ani byť nemohla.

MrCaMp3R
16-04-18, 10:32
Tie zmeny nickom to jednoznačne dokazovali. Hlavne tá konečná keď si všetci traja dali meno ok, ok ok, okoko... Ono ak nebude podľa vás dokazateľný ten TS tak im nechám len mesiac. Ale myslím že ak si dáš všetko dokopy tak to nič iné ako komunikáciula cez TS tam ani byť nemohla.

Toto si fakt dojebal kámo :D Takže když se např. skamarádí 5 týpků na serveru a jeden z nich si dá jméno kokosák1, tak druhýmu to přijde jako dobrý nápad a dá si kokosák2 a ti další zjistí, že to je gut, tak si taky dají jméno kokosák.. Takže to, co jsi napsal, je totální hovadina. A nechápu proč píšeš TS, mohla to být komunikace přes skype, discord nebo tinychat nebo jak to je.. apod.

Nihilia
16-04-18, 10:45
1) Poslední větou nepopíráš, že ta komunikace mohla byt kdekoli jinde.
2) Už v žádosti o UB napíšeš, zda příjmeme každého, kdo má "mentální vadu"? Tím pádem je tohle přímo spěřované na banujícího admina.

Divím se Indianovi, že se s tebou vůbec baví nebo spíše něco vypisuje. Pokud chceš něco řešit, tak to máš řešit jako člověk. I admin se může splést, ale pokud se tady s náma budeš bavit tímto stylem, tak neočekávej od nás nic jiného.

Napíšu ti to ještě jednou. Začni se chovat jako člověk a ne jako cigán, co mu ukradli měděný drátek a budeme se i my s tebou bavit normálně a dostaneme se k nějakému závěru.

MrCaMp3R
16-04-18, 12:37
Takže hnilobo, já se taky divím, že jsou tu admini s mentální vadou, když na serveru nadávají hráčům :) Ovšem, důkaz nemám, k čemu by mi to bylo, když stejně ten admin tady zůstane :) A admini na tomto portálu, se pletou pořád, to ti řeknu narovinu.
A jak vidím, tak asi nevíš, jak se chovájí cigáni, píšu tady pořád more, gram. chyby apod? Ne, jen jsem možná napsal pár vulgárních slov. A ty se divíš? Když tady další admin má nějakou mentální vadu. A ty asi také hnilobo. Podle toho co jsi tu napsal, tak jde vidět, že se ho zastáváš. A hlavně že v demu není vidět, jak ten admin nadává :D To je dobré. Natáčel demo, vypl, nadával, zapl :D To, kdyby měl někdo natočené, tak normálně vypadáte tady všichni jako (s prominutím) kreténi :D
Já vím, jaké je to být adminem a řešit tuhle ,,kravinu". Každý admin se zastává druhého a stojí si za svým. Já to znám. Ale, přece nemůžete zastávat nějakého admina, který je zřejmě na tom mentálně blbě?

EDIT: A hnilobo, ty si myslíš, že za to, co je v demu vidět, je permamentní ban? Pokud ano, tak modrá škola je někde jinde.
Mě to taky nebaví tohle řešit, ale portál kotelna, patří mezi mé oblíbené. Proto to tady řeším. Zombie escape máte např. dobrej, hrají vám tam lidi, tak se tam někdy stavím. TTT to samé. Ale za poslední 3 roky se tu setkávám akorát s adminama, co si dělají co chtějí (nemyšleno teď na Indiana, jinak byste si mysleli, že je to na něj :P ) a nebo jsou prostě, eh.. jiní než ostatní.
Fakt mi by bylo líto, kdyby mi zůstal ten permamentní ban, prostě za nic?

Grakon2702
16-04-18, 12:49
V zájmu kladného a seriózního řešení žádosti o UB doporučuji, abyste zanechali narážek a urážek, které stejně nikam nevedou. Hráč si podal žádost o UB, banující admin dodal důkazový materiál a nyní se čeká na verdikt ostatních adminů, kteří napíšou, zda je ban oprávněný, či nikoliv. Nic jiného se zde nemá řešit. Pokud chceš podat stížnost na admina, založ si nové vlákno v sekci stížností s potřebnými důkazovými materiály a chování admina bude nadále prověřeno. Pokud bude žadatel pokračovat v urážení, může se jeho žádost zavřít bez konečného verdiktu.

anakin_pok
16-04-18, 12:54
Bylo ti tu slušně vysvětleno, že se máš chovat jako člověk. Jenže to je pro tebe asi neřešitelné. Navrhuji tvůj ban na forum, stejně do věci nic nového nepřineseš a verdikt si tu přečteš. Přece si tu nenecháme nadávat do hnilob. To jsem zvědavý, jaké oslovení přidělíš mě.

Indian0
16-04-18, 13:38
Taký malý dodatok pre adminov. Odporúčam ešte prebehnúť chatlog z daného dňa.

drtimzmrdyjakokrystal
16-04-18, 14:05
Jedinej, kdo se tu chová jak s mentální vadou, jsi ty sám. Nicméně k věci:


A nechápu proč píšeš TS, mohla to být komunikace přes skype, discord nebo tinychat nebo jak to je.. apod.

Je úplně jedno, jestli to bylo na TS, Skype, Discordu, nebo přes prázdný kelímky na provázku. Navíc si to sám psal do hry, že na TS jste. No a jakýkoli radění, nebo sdělování polohy ostatních hráčů na TS, je bráno jako wallhack, takže permička na místě.

Nehledě na ten chatlog.

Kolem a kolem, žádná škoda. Pac a pusu.

MrCaMp3R
16-04-18, 20:25
V zájmu kladného a seriózního řešení žádosti o UB doporučuji, abyste zanechali narážek a urážek, které stejně nikam nevedou. Hráč si podal žádost o UB, banující admin dodal důkazový materiál a nyní se čeká na verdikt ostatních adminů, kteří napíšou, zda je ban oprávněný, či nikoliv. Nic jiného se zde nemá řešit. Pokud chceš podat stížnost na admina, založ si nové vlákno v sekci stížností s potřebnými důkazovými materiály a chování admina bude nadále prověřeno. Pokud bude žadatel pokračovat v urážení, může se jeho žádost zavřít bez konečného verdiktu.

Pěkně řečeno abych řekl :) Cením (y)!

MrCaMp3R
16-04-18, 20:26
Bylo ti tu slušně vysvětleno, že se máš chovat jako člověk. Jenže to je pro tebe asi neřešitelné. Navrhuji tvůj ban na forum, stejně do věci nic nového nepřineseš a verdikt si tu přečteš. Přece si tu nenecháme nadávat do hnilob. To jsem zvědavý, jaké oslovení přidělíš mě.

Dej mi pár vět, kde se nechovám jako člověk. A od kdy nemůžu dávat přezdívky lidem?


Já to řešit nebudu, jelikož jste tu všichni asi padlý na hlavu, až na Grakona, tebe si fakt cením :), tak to můžete uzavřít, nechte nám permu za údajné randomy. Random = perma dobře, měl by být tak na 4 hod ale co už. A v demech vůbec nejsem já, tak co se tu sakra řeší?

Indian0
19-04-18, 21:37
Vyčasované demá:

Demo č1. "video" pomýlil som si ho s týmto demom (http://leteckaposta.cz/645800557) (demo1).
Hneď na začiatku dema jeden z trojice už nepamätám už presne ktorý okamžite na začiatku kola zabil zradcu, hneď nato ho zabili (toho z tria). Detektív Tade potvrdil že ten prvý ktorého prezrel je nevinný (jeden z nášho tria) a potom prišiel k tomu druhému ktorého prezrel a označil ako zradcu. Teda nevinný na istotu na začiatku hneď zabil zradcu. Neskôr bolo vidno že houmles (jeden z nášho tria) bol zradca takže je jasné od koho to vedel. Tade neskôr ich nahlásil pretože si sám od seba všimol tiež spoluprácu medzi nimi.
3:38 Zabitý zradca, predtým pozoroval nevinného ktorého nezabil na to hneď zabije pravdepodobne zradcu
6:45 Tu si môžte pozrieť aký som ja klamár a ako pán cempa hovorí pravdu. (som niekde u prdele od neho "hitujem ho", ako to pokračovalo je vidno na deme(tak ako všetky ďalšie lži či už tu na fóre alebo priamo v hre na čo sa sťažovali aj ďalší hráči))
9:10 Zabitý "sem najlepsy" (jeden z tria) hitoval buď bezdôvodne detektíva alebo bol zradca, následne idk zabil random janusa

Demo "TTT"
12:24 začína hádka troubla s najlepsym pripojil sa do nej jeden z nášho tria satan (trafená hus zagágala)
15:20 oháňam jedného z tria, citujem ho "chlapci zabite ho" zabil ma idk (jeden z tria spolu s tým ktorého som oháňal)
16:13 Spomínané hlásenie od Tade
20:09 seno si všimol spoluprácu tiež, z jeho slov dostal hneď kill ako zradca od nevinného a nijako sa neprezradil (všetci hráči si všimli spoluprácu týchto troch sami od seba)

Demo "TTT2"
Hneď na začiatku kola pokračuje hádka medzi senom do ktorej sa pripoja všetci z tria, seno nikoho okrem sem najlepsy nespomenul, ozvali sa aj zvyšní dvaja a zapojili do hádky (trafené husy opäť zagágali) Celkovo na tomto deme vidno že títo traja spolupracujú, spraylogo najlepsyho (muž má hlavu v žene). Nakonci si všetci bez žiadnej dohody či slovnej alebo písomnej v hre zmenili mená rovnako na "ok okokok okok" a mne to už ako dôkaz spolupráce stačilo.

MrCaMp3R
19-04-18, 22:09
Vyčasované demá:

Demo č1. "video" pomýlil som si ho s týmto demom (http://leteckaposta.cz/645800557) (demo1).
Hneď na začiatku dema jeden z trojice už nepamätám už presne ktorý okamžite na začiatku kola zabil zradcu, hneď nato ho zabili (toho z tria). Detektív Tade potvrdil že ten prvý ktorého prezrel je nevinný (jeden z nášho tria) a potom prišiel k tomu druhému ktorého prezrel a označil ako zradcu. Teda nevinný na istotu na začiatku hneď zabil zradcu. Neskôr bolo vidno že houmles (jeden z nášho tria) bol zradca takže je jasné od koho to vedel. Tade neskôr ich nahlásil pretože si sám od seba všimol tiež spoluprácu medzi nimi.
3:38 Zabitý zradca, predtým pozoroval nevinného ktorého nezabil na to hneď zabije pravdepodobne zradcu
6:45 Tu si môžte pozrieť aký som ja klamár a ako pán cempa hovorí pravdu. (som niekde u prdele od neho "hitujem ho", ako to pokračovalo je vidno na deme(tak ako všetky ďalšie lži či už tu na fóre alebo priamo v hre na čo sa sťažovali aj ďalší hráči))
9:10 Zabitý "sem najlepsy" (jeden z tria) hitoval buď bezdôvodne detektíva alebo bol zradca, následne idk zabil random janusa

Demo "TTT"
12:24 začína hádka troubla s najlepsym pripojil sa do nej jeden z nášho tria satan (trafená hus zagágala)
15:20 oháňam jedného z tria, citujem ho "chlapci zabite ho" zabil ma idk (jeden z tria spolu s tým ktorého som oháňal)
16:13 Spomínané hlásenie od Tade
20:09 seno si všimol spoluprácu tiež, z jeho slov dostal hneď kill ako zradca od nevinného a nijako sa neprezradil (všetci hráči si všimli spoluprácu týchto troch sami od seba)

Demo "TTT2"
Hneď na začiatku kola pokračuje hádka medzi senom do ktorej sa pripoja všetci z tria, seno nikoho okrem sem najlepsy nespomenul, ozvali sa aj zvyšní dvaja a zapojili do hádky (trafené husy opäť zagágali) Celkovo na tomto deme vidno že títo traja spolupracujú, spraylogo najlepsyho (muž má hlavu v žene). Nakonci si všetci bez žiadnej dohody či slovnej alebo písomnej v hre zmenili mená rovnako na "ok okokok okok" a mne to už ako dôkaz spolupráce stačilo.

Nebudu se k tomu jak vyjadřovat, je to tvoje věc. A proč tedy já mám ban, když jsem ,,nic" neprovedl? Kde je důkaz že jsem JÁ něco udělal? Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.
+ k tomu demo1, od kdy tady admini banují hráče, kteři dávaj random na začátku? NIKDY se to neřešilo, i když jsem psal adminovi, dělal velké kulové, takže nevím, proč se to řeší u nás. To je dodatek, aby nám zůstal ban či?

Indian0
19-04-18, 22:50
Nebudu se k tomu jak vyjadřovat, je to tvoje věc. A proč tedy já mám ban, když jsem ,,nic" neprovedl? Kde je důkaz že jsem JÁ něco udělal? Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.
+ k tomu demo1, od kdy tady admini banují hráče, kteři dávaj random na začátku? NIKDY se to neřešilo, i když jsem psal adminovi, dělal velké kulové, takže nevím, proč se to řeší u nás. To je dodatek, aby nám zůstal ban či?

Bohužiaľ screenshot vašej roomky nemám. Môžeš sa kľudne vyhovoriť, že sú to obyčajné randomy, veď už ani nič iné ti neostáva. Ja nechávam na posúdení adminov či to ohodnotia na obyčajné randomy alebo cielené. Škoda že nemáš gule na to ukázať triko. Ja som len veľmi rád toho času v deme č.1 (6:45) kde sa ukázala tvoja pravda a moja lož a môžu ju vidieť všetci. Toto je môj posledný príspevok, už sa tu viac vyjadrovať k tvojim komentárom nebudem.

E: Aby som nezabudol, veď v chatlogu si sa aj tak priznal že ste na TS. A tu sa mi páči ako si si sám dal pre-hlásky do slova ,,nic", to mám brať ako ďalšie priznanie? :laughing1:

Spasitel222
19-04-18, 23:11
Súhlasím.Perma je namieste. Príliš veľa náhod nato aby ste spolu niečo nemali spoločné. (Ešte že čakáme na TS)
A to tretie demo (TTT 2) najjasnejší dôkaz vašej spolupráce

Bee
20-04-18, 07:11
Proti unbanu.

Leilloo
20-04-18, 08:18
Dneska sa na tie casy pozriem a editnem

E: Nemyslim si ze to je okej jak hovori Spasitel tych nahod tam je velmi vela + To tvoje chovanie na forku neni v celku miestne :) Predsa ked si presvedceny ze si nic nespravil tak sa nemas preco rozculovat :)

MrCaMp3R
20-04-18, 18:36
Nejsem rozčílený a sakriš, ty randomy nejsou moje! Tak co krucinál? Vy snad neumíte číst? > Maximálně jsem se hádal s tím senem nebo jak se jmenoval. Toť vše.

E: Indian, ty jsi asi jeblý na hlavu? Psal jsem větu typu: Pojď si to vyříkat na tsku.. To automaticky znamená, že jsme si radili na tsku? Ty jsi dobrý modroškolák.
A to, jak jsem napsal že čekáme na tsku, to znamenalo že jsem čekal JÁ a Cempa na toho senáče a hned za 5 min ban :P. Neboli, podle vás věta typu: Pojď si to vyříkat na tsku, čekáme na tebe, znamená, že si radíme :)
Když nemáte přímé důkazy (např adamCSzombie vůbec nebyl s náma na tsku a má taky permu :) ) tak to nebanujte..

Indian0
20-04-18, 20:35
Jake razeni na ts3? Napsal jsem hracovi, co byl asi mentalne jinde, at si dojde pokecat na Tsko.

btw, čekáme na Tsku kdyby nějakej HLSA nebo někdo takový měl čas

Prostě nemáš ANI DŮKAZ K TOMU, že jsme byli na Ts3.

Takže to, co jsi napsal, je totální hovadina. A nechápu proč píšeš TS, mohla to být komunikace přes skype, discord nebo tinychat nebo jak to je.. apod.

A to, jak jsem napsal že čekáme na tsku, to znamenalo že jsem čekal JÁ a Cempa na toho senáče a hned za 5 min ban :P. Neboli, podle vás věta typu: Pojď si to vyříkat na tsku, čekáme na tebe, znamená, že si radíme :)
Když nemáte přímé důkazy (např adamCSzombie vůbec nebyl s náma na tsku a má taky permu :)

Si sa trošku zamotal do tej pavučiny lží :slap:

Koprakek
28-04-18, 22:09
Bez aktivity.