PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Schnappi --> Troppe



Schnappi
17-04-18, 12:33
Vypis z konzole:


Hráč Schnappi The Unfamous
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:83323329
IP adresa 31.7.247.7
Udělen 16-04-2018 - 22:46
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 23-04-2018 - 22:46 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 10 hodin 22 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Demence, fk's, tk
BAN dal Admin Troppe (Troppe)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 5 mini
Předchozà bany 0





Poznamka:






Podle me vim o co jde a nemyslim si ze bych za to mel dostat zakaz bo ten klucina co si stezoval delal to same demenci bych si prosim odpustil beru k sobe :) predem dekuji

Troppe
17-04-18, 13:15
Čau. Hlášení mi přišlo od Angela na steam.
http://leteckaposta.cz/284985160
dmnce - úmyslné zabíjení hráčů po tom, co tě předchozí kolo zabili
dmnce1 - úmyslné zabití spoluhráče po tom, co tě zabíjel předchozí mapu coby vězeň CTčko

btw. AnGeLoFLiFe: kdyby ti šel zvuk z mikráku bys slyšel ja kmi odpovídal když jsem mu napsal "se těším na zákaz" "ale já zákaz nedostanu neboj"

Schnappi
17-04-18, 13:33
Nezabíjím Tčka zato že mě zabíjejí na to není jedinej důkaz bo takovéto hovadiny nedělám a dotýčného jsem zabil jako TK zato že zabil on mě

Jediného hráče kterého jsem kdy zabíjel co se týče FK úmyslně tak to byl Morka a ten to bral ze srandu a nehrabal se v tom takže to byla poho, žádný jiný úmyslný fk který bych následovně nenapravil VD nebo že bych vyloženě zabil někoho jelikož zabil on mě.

A jestli je to co myslím tak jsem zabil 3 hráče ano, jelikož dotyčné ct dalo MFK takže ostatní museli čekat, a nato když jsem 3 zabil aby se to urychlilo dal jsem HVD a nikdo si nestěžoval

Grakon2702
17-04-18, 15:03
Ahoj, na tom prvním demu šlo hned na začátku vidět, jak jsi jednomu hráčí opravdu dal úmyslný FK v cele (byzo). Jinak jsi pokračoval v párty módu. Pak sis však další kolo označil VDčkem hráče, který měl být zabit, kvůli tomu, že tě zabil minulé kolo. To se naštěstí neuskutečnilo, protože tě stačil zabít dřív. V druhém demu jsi toho samého hráče již zabil, ale to už byl TK.


Nemůžeš zabíjet hráče jen tak, kdy se ti zachce. Tohle je nepřípustné. Jedná se o tvůj první zákaz. Pokud se omluvíš a slíbíš, že už to nikdy neuděláš, byl bych pro UB. To už však záleží na banujícím adminovi.

Schnappi
17-04-18, 15:10
Pravdila párty módu jsou krokolomný
"Naše pravdila které jsme tam prováděli" byli řečený dříve což na demu není a nikdo nenamítal nic

Tyto "moje pravidla party módu" říkám vždy před párty módem a když nikdo nic nenamítá hrajem dál párty však když se někomu nelíbí tak se simonuje

Grakon2702
17-04-18, 15:27
Nemůžeš si vymýšlet svá vlastní pravidla. Jediná oficiální pravidla party módu najdeš zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?63115-Párty-mód).

Schnappi
17-04-18, 15:29
"Pravidla slouží jako základní pilíř při řešení problémů na serverech. Pokud se však na serveru (nejčastěji kolem půlnoci) najde parta hráčů, která se dokáže domluvit a souhlasí s tím opravdu úplně všichni, mohou si dělat na serveru, co uznají za vhodné."

Všichni až na tohoto který mě nahlásil jsme byli kamarádi včetně ctčka kterému jsem dal TK a bral to jako srandu
Taky proto mě nenahlásil, ale pak jsem tam našel onen hráč kterej však taky nic nenamítal na to co budem dělat a co ne a však když se rozhodl tyto předem dohodnutý věci porušit tak jsem ho zabil a zapnul si demo takže to vypadá jako kdybych ho zabil čistě za mstou jenže tak to není

Grakon2702
17-04-18, 15:36
Stačí, aby nesouhlasil jeden a automaticky se musíte řídit dle pravidel. To bylo i v tomhle případě.

Schnappi
17-04-18, 15:39
No nic nebudu to dále rozebírat, Omlouvám se za onen večer a slibuju že si příště dám pozor jestli se to fakt někomu nelíbí.

Koprakek
19-04-18, 16:09
Lck.