PDA

Zobrazit normální verzi : Jb dj



Wentik
21-04-18, 16:12
čus dneska okolo oběda jsem si hrál v klídečku na jb, zvuky na minimum s hudbičkou pohoda znáte no a hraju si skočil jsem na auto no a stál jsem na něm a šel jsem si odskočit protože jsem fakt musel na záchod, ale to auto jsem ani nenastartoval prostě jsem si jen tak stál a někdo skočil na to auto nastartoval ho a přejel někoho co jsem se tak díval na to demo v rychlovce no a víte co DJ si mě přesunul a když jsem se ho zeptal proč to udělal až jsem přišel, tak mi řekl, že jsem dělal celou mapu blbosti a tak prej, no mam k tomu demo že jo. demo je docela dlouhé no.. tak kdyby si k tomu mohl někdo třeba u večeře sednout a mrknout na to v klidu, tak by to bylo super..
ja bych to ani nijak neřešil, kdyby si dj nestál za svým i když jsem mu řekl, že točím od začátku mapy, že je to vidět na tom demu.. on si i tak stál za svým a nic nepřiznal tak jako to mě docela zamrzelo no.. tak říkal že to mam klidně dát na forko tak jsem si řekl ok, když to chceš tak to udělam no tak to tu máte
říkám, jen tak sedět u toho je o ničem, třeba u večeře nebo tak by si k tomu mohl někdo sednout víte co no..
http://leteckaposta.cz/802113343

The Frisco
21-04-18, 16:59
nikdy

Folowed
21-04-18, 17:16
1) Demo neobsahuje tvůj voice chat.
2) I bez toho abys tam mluvil je krásně vidět jak tam děláš chujoviny.
3)Všichni moc dobře víme jak je to s tebou narušováním simonů a přejížděním na autech.
4)Tam je více důvodu k přesunu např hraní si a nehlídání simona.
5)Na tom autíčku si byl a najednou když se rozjelo a zajelo hráče si z ničeho nic "afk"
(ale ano z dema to vypadá že to byl nejspíš to byl ten 2)

Sem si vícnež jistej že přes voice si tam říkal klasicky kraviny, znám tě ze serveru a už sem tě myslím taky přesouval nebo sem k tomu měl hodně blízko.
Takže příště než začneš točit demo se zamysli nad tím jak působíš ve/na hru ty sám. A pak házej vinu na ostatní.
Protože kdyby někdo natočil tebe když perlíš už máš dávno zákaz.(a pokud sem si všiml přesunul vás oba což je spravedlivé k okolnostem, takže si nemáš na co stěžovat)
Dovidenia.

Wentik
21-04-18, 17:31
voice tam není? divný, no co k tomu říct, jen to že jsem neříkal snad vůbec nic..
dema netočím proto abych hlásil hráče :D:D:D:D to bych měl hlášení jak najebanych hele.. to je mi nějak fuk, točím je, aby se mi nestalo něco podobného jako třeba s Lofou nedávno
já naskočil na auto no ale nenastartoval jsem ho a nic, prostě jsem naskočil a šel jsem do pc

Folowed
21-04-18, 17:49
Jestlis nerikal ani slovo je tam další důvod k přesunu(neohlášený mod) :D ale podle mého tam prostě není jelikož si to točil ty.
Víc se ti k tomu nevyjádřím.

Operak
21-04-18, 18:58
Na demo se nemá cenu koukat, protože ani po shlednutí dema se nic pořádně nedozvíme. Neni tam slyšet tvuj voice, takže v tomto případě se demem moc hájit nemůžeš. Co tě tak znám, tak děláš blbosti celkem často nedivil by jsem se kdyby tomu tak bylo i teď. Viz. Folowed

Wentik
21-04-18, 19:06
Proč bych se nemohl hájit demem, pokud tam není slyšet můj voice? Můžete mrknout nanchatlog dj prof mě přesunul, možná na konci demq to tam napsal, teď nevím

Operak
21-04-18, 19:35
Proč bych se nemohl hájit demem, pokud tam není slyšet můj voice? Můžete mrknout nanchatlog dj prof mě přesunul, možná na konci demq to tam napsal, teď nevím

Nemůžeme řešit chatlog DJ-e, když nevíme co se dělo z tvojí strany hlavně ve voice chatu.

// Napíšu DJ-ovi na FB ať se vyjádří.

Wentik
21-04-18, 20:14
Snad poví pravdu:)

Bee
21-04-18, 23:52
Dal bych ti zaracha na počítač

Wentik
22-04-18, 09:48
Už jsem dostal, prej si mam svoje pubertální naladicky vybijet jinde než na fóru..

Grakon2702
22-04-18, 11:00
Zdravím, u každého dema nejde slyšet hlas těch, co ho točí. Zrovna u tebe Wentiku jsou celkem časté problémy spojené s autíčkem. Doporučuji se mu vyhýbat. Ke hlídání Simona auto nepotřebuješ.

Wentik
22-04-18, 11:28
Jo jako když to vidíš takhle tak ho nepotřebuji, ale co když máš na útěku fetaka? Toho prostě nedozenes ať se snažíš sebe víc, tak prostě nasednes na tu káru co máš u sebe a jedeš za ním víš co.. A když na tom jezdíš pořád tak ji máš hned u sebe a fetaka doženeš hned, takže víš co, hodí se to na hlídání Simona

Grakon2702
22-04-18, 11:38
Pokud CT hlídají Simona a vězně dobře, tak jim nestačí uniknout ani ten feťák. JB je fun mód a normálně bych takové věci neřešil. Ty máš však s tím autem spojené problémy s přejížděním vězňů i dozorců. Věřím, že pokud si na to začneš opravdu dávat pozor, tak to pak ostatní nebudou řešit. Momentálně jsi však v pozici, kdy tě za jakékoliv narušení hry pomocí auta čeká instantní přesun a je jedno, jaké v tom hrály okolnosti. Prostě zase to bylo spojené s tebou a autem. Já za to banovat nebudu, ostatní kolegové to tak však řešit mohou. Prostě si na to začni dávat bacha. A pokud si neumíš své auto uhlídat, tak na něj ani nelez.

Wentik
22-04-18, 11:57
Ty auta na které sedam jsou docela divoké no.. Ale ja to dokážu zkrotit, jen to stojí často někoho život, což mě samozřejmě mrzí..

DeadJoy
22-04-18, 12:26
Ahoj, omlouvám se, že se vyjadřuji tak pozdě.
K Wentikovi. První věc. Na demo se momentálně kouknout nemohu, max. večer, tudíž řeknu mojí vypověd jak jsem to viděl já. Ano, několikrát jsem Tě přesunul z těchto důvodů:
1. Už za mě tam máš jeden ban od Kajsinka za přejíždění CT, takže Ti to je docela blízké.
2. Na oasis, dal Simon strafy a Ti, co přežijí ať vylezou ven. Pan Wentik se rozhodl tam dát autíčko, čímž nám zamezil vylézt ven. Poté jsem řekl, ať to autíčko dají pryč, tak jsem trošku šel dolů po žebříku, načemž mě i tak ctčko zabilo autíčkem. Když jsem se zeptal Wentika, proč tam to autíčko dal, tak jsi mi neodpověděl ani prd. 3x jsem se Tě ptal, proč jsi to udělal. Neřekl jsi nic. Sám jsi ještě psal smajlíky do chatu, jak Ti to přišlo vtipný takže jsem Tě kvůli tomu přesunul. A to nechci zmiňovat Tvůj chatlog, kde bylo např: kkt dj, kár dj a další věci. :P
3. Ńevim jestli je na demu i to, jak já dávám fotbal a hádej kdo tam přijede a hodí mi autíčko na fotbal.
4. Nahitování Benny + dá Spartu, další příznak demence.
5. Co se týče Tebe a Eidama na tom autíčko. Mám 4 vězně a 2 ctčka za sebou. Oba dva na autíčko. Na chvilku se otočim a vidim jen 3 vězně a co dělá Wentik a Eidam ? Na autíčku. Poté to jen dovršilo tím, že jeden z Vás přejel vězně u trampolíny. Dobře, tam jsem pochybil s tím, že jsi to nebyl Ty.

Celkově jsi přesuny dostal 2-3 z těchto důvodů. Znám Tě už dlouho, že děláš tyhle blbosti, obzvláště s těma autíčkama. Nebylo kolo, kdy Ty jsi nebyl na autíčku.

Operak
22-04-18, 12:32
Podle toho co píše DeadJoy, tak Wentík jde po stopách Daxera..

Wentik
22-04-18, 12:33
Jooo přečti si moji první větu co jsem napsal na začátku, neslyšel jsem tě, že jsi něco říkal. S tím autem na fotbalu to tam je, to uvidíš neboj, k té benny, bslo to ze srandy, brečela snad, že chce abych byl presunutej nebo něco takového? Ví že je to jen ze srandy :D, no ty '' nadávky '' na tebe byla jen čistá provokace, po tom co si zavolal grakona, když jsem nic špatného neudělal, to tam v chatlogu bude asi taky, že je to jen čistá provokace, ale nejsem si jisty
E: daxer ie legenda a můj vzor

Operak
22-04-18, 12:35
Jooo přečti si moji první větu co jsem napsal na začátku, neslyšel jsem tě, že jsi něco říkal. S tím autem na fotbalu to tam je, to uvidíš neboj, k té benny, bslo to ze srandy, brečela snad, že chce abych byl presunutej nebo něco takového? Ví že je to jen ze srandy :D, no ty '' nadávky '' na tebe byla jen čistá provokace, po tom co si zavolal grakona, když jsem nic špatného neudělal, to tam v chatlogu bude asi taky, že je to jen čistá provokace, ale nejsem si jisty
E: daxer ie legenda a můj vzor

Takže podle tebe a toho co píšeš je naprosto v pořádku Simonovi zkazit atrakci, znemožnit hráčům vyjít ze strafu atp?

Wentik
22-04-18, 12:37
Počkat počkat, kde jsem to napsal, že je to normální, nebo že jsem to udělal?

DeadJoy
22-04-18, 13:00
Říkám, demo uvidím až večer ale ty přesuny sis zasloužil už jen z výše uvedených důvodů. Podle mě jak vidím, tak jsi teď docela hodně lidem známý, co děláš rád na autíčkách apd.

Wentik
22-04-18, 13:12
Říkám, demo uvidím až večer ale ty přesuny sis zasloužil už jen z výše uvedených důvodů. Podle mě jak vidím, tak jsi teď docela hodně lidem známý, co děláš rád na autíčkách apd.

Máš pravdu, užívám si ubližovani lidem s autíčkem, ohh uspokojuje mě to

DeadJoy
22-04-18, 22:31
No tak jsem shlédl to demo a potvrdilo se to, že jsi nehlídal simona (mě) a jezdil si s autíčkem kolem věznice + jsi málem nějaký přejel. S tím autem tam pak zajel Eidam, přiznávám.. i tak stejně..oba dva jste si zasloužili v tu chvíli přesun, když to tak teď vidím, takže nemusíš mít špatné svědomí z toho, že jsi Ty ten ublížený, v té situaci, co se tam odehrála. Nicméně jak tak vidím, tak to nehlídání simona bylo ve velké míře tak i tak dostatečné na přesun. Jelikož jste oba s Eidamem dělali chujoviny s těma autíčkama na assis, tak přesun Vás obou byl právoplatný. Ty Wentiku, jsi byl přesunutý ještě i na oasis a to Ty víš proč. Tož to je vše co ode mě uslyšíš Wentíku. Nevím, co by jsi chtěl slyšet dalšího. Sám na demu ukazuješ, co děláš za blbosti a pak přijdeš s demem na mě hledat špínu.

Wentik
23-04-18, 06:10
Wtf jak dostatečný na přesun, jezdím kolem věznice abych našel nejakeho uprchleho vězně ne? Co kdyby stal za rohem a čihal na tebe s puškou? Já ho jen hledal

DeadJoy
23-04-18, 12:53
Stejně, jako jsi hledal na oasis u strafů ? Nevím vlastně, co chceš stížností na mě řešit.

Wentik
23-04-18, 14:12
Počkaaaat, ja myslel, že se řeší toto demo a tato mapa a tvůj bezdůvodnej přesun ne? Neřešíme tu nějaký Oasis. Víš co ja bych to měl i piči, kdyby sis na serveru nejel svoje, že jsem ja ten curak, co tam dělal vše špatně celou mapu

DeadJoy
23-04-18, 14:34
Dobře Wentiku. Když se zaměřím na tohle demo, co Ty chceš řešit, dobře. Za co ten přesun jsi na Assis dostal ? Dostal jsi ho zároveň s Eidamem. Oba dva jste nehlídali simona.. sám při cestě na trampolínu jste si tam hráli a přitom mi utekl vězeň protože Vy dva jste si tam něco dělali + sám jsi mi tam málem vězně přejel, když jsi slyšel, že jdu s vězněma na fotbal. Sám víš, že s autíčkama máš problémy. Přesunul jsem Vás oba právoplatně a s plnou zodpovědností. Nemysli si, že přesunuju jen tak bezmyšlenkovitě..vím co dělám, jen Tobě to přišlo docela neférový a štvalo Tě to.

Wentik
23-04-18, 14:37
Jo přišlo mi to nefér, ale ja nikomu na životě neublížil, hledal jsem na autě uprchle vězně, jen tobě to vadí, když mi záleží na tvém životě a nechci aby tě náhodou zabil, tak jsem jezdil po mapě a hledal ho

DeadJoy
23-04-18, 14:45
Shrnutě Wente: Oba dva jsem Vás přesunul, protože už mě nebavilo, jak vidim jednoho nebo druhýho na autíčku, každý kolo. Do tý situace, kdy mi utekl vězeň, protože jsem tam sám zmínil, že si ctčka zase hrajou a pak jsem viděl následně jak jeden z Vás někoho přejel (zajímavý, že v tu chvíli jsi byl afk).. tak jsem Vás přesunul oba. + To nahitování Benny beru jako demenci, takže to byl další důvod k přesunu Tebe a je mi jedno, jestli ji to vadilo nebo ne.

Nemusíš se cítit provinila na této mapě. :) Nedostal jsi přesun jen Ty. U CTček můžeš nadále hrát, pokud se tedy neproviníš něčím, co bude stát za zákaz. Já si za svým Wentiku budu v tomhle případě stát pořád. Nejsem člověk, co musí mít za každou cenu pravdu, já si svoji chybu dokážu přiznat, viz. tento starší post. http://csko.cz/forum/showthread.php?58146-Jail&highlight=DeadJoy). Ale pokud už něco dělám, dělám to právoplatně na svoji vlastní zodpovědnost. Sice tu mluvíme teď o demu na Assis, ale sám víš, co jsi prováděl na předešlé mapě. Jestli je ještě něco, co by jsi ještě chtěl vysvětlit, pošli mi soukromou zprávu.

Wentik
23-04-18, 15:12
To s tim afkovanim na autě.. Ja šel na záchod a řekl jsem eidamovi že jdu afk a on mi řekl, že mam jit na auto, že mě prej někam doveze, tak si říkám, nebude to přece hajzl, že by udělal něco zlého, nebo proti pravidlům, takový eidam přece není ne? No a vracím se k PC a vidím že jsem nějakéj škaredej vězeň a nemůžu si už nic kompenzovat komandovanim děti, tak jsem byl docela smutný

DeadJoy
23-04-18, 19:40
V týhle situaci jsem si myslel, že jsi to byl Ty, protože nejvíce jsi tam na autíčku jezdil Ty. Nechci z Tebe dělat někoho špatnýho a nechci k Tobě být neférový, ale oba jste si ten přesun zasloužili tak i tak. Jak nehlídání simona, tak pro Tebe to nahitování Benny. Byla to situace na přesun Vás obou, protože jsem Vás viděl OBA dva dělat něco jiného, než co jste měli.. Neboj se, nejsem jako učitel, co si zasedne na žáka. :D

E: Můžeme se tu Wentíku hádat do aleluja. :D

Wentik
23-04-18, 19:43
Já se nepřišel hádat ale vyřešit tento problém z útěk_z_vězení jako normální lide samozřejmě, pokud mě teda chápeš jo. Mohl by k tomu ještě někdo chytrý něco napsat? Najde se tu mezi váma hodně takových.

Burak1
23-04-18, 19:49
Zamyká se.