PDA

Zobrazit normální verzi : Jb_mapa



Vachyas
22-04-18, 19:52
Čao,
už jsem jednou psal, že na to jebu a že začnu stavět znova, ale NewBye mi poradil, abych pracoval v programu jménem "J.A.C.K." Tak jsem to vyzkoušel. Ten původní problém s "max_patches" to vyřešilo, tak jsem nadále pokračoval, ale naskytly se jiné problémy. Tudíž na to už vážně nemám nervy a s mapingem končím (nebo si dám aspoň dlouhou pauzu). Tady vám sem hodím .rmf soubor, pokud by se tady našel někdo, kdo by se s tím chtěl srát a pokusit se to dodělat nebo opravit, vše je oNULLované, takže s texturama problém mít nebudete. S mapou si můžete dělat cokoli, ale přece jenom bych byl rád, pokud by se to někomu povedlo dodělat, aby mne zmínil. A ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, co mi pomáhali a radili.

http://leteckaposta.cz/427357823

Latins
22-04-18, 21:32
V Jackhammeru nefunguje dost funkcí z klasického VHE.
Asi proto si měl problém.

bohémsky život
22-04-18, 22:52
jmf. - JACK se dá přehodit do rmf. - VHE a naopak. Pokud mi něco nefungovalo v jednom programu, tak jsem to dodělal v tom druhém. Zkus to hodit do JACKU nebo naopak, podle toho, v čem to děláš. Mé problémy to vždy vyřešilo, ale pokud se ti už do toho nechce, tak si to tady nechej a třeba se později k tomu vrátíš.

Grakon2702
23-04-18, 06:33
VHE je starý program, co má svoje mouchy, ale pořád jede tak, jak má. Jednu dobu jsem zkoušel pracovat s Jackem. Uznávám, že to má hezčí vývojové prostředí a některé věci se tam dělají snáze, ale jinak tomu chybí dost věci. Pokud možno, snažte se dělat pouze ve VHE.

bohémsky život
23-04-18, 17:57
Já jsem JACK začal používat z důvodu, že jsem měl technické problémy s VHE. Už jsem si na něj tak zvykl, že už raději dělám v JACKU a s VHE dodělám jen detaily. Každopádně, pokud máte možnost dělat s VHE, tak to je mnohem lepší.

Vachyas
13-04-19, 17:57
Locknout prosím.

Latins
13-04-19, 18:30
Okey.