PDA

Zobrazit normální verzi : mmmmmmm --> hanba mi



mmmmmmm
27-04-18, 23:02
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem hanba mi
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'stacilo (spam hlaseni)'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:362304798'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.177.61.82'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'stacilo (spam





Poznamka:






zdravim vas panove,

tohle uz je celkem moc, nemyslite? Napsal jsem do konzole /cheater, abyhc nahlasil cheatera, protoze jsem si myslel, ze tne rhac ma WH. Ale asi nemel. Takze jsem se spletl. A co ted, sakra? Dostanu ban, co? Vazne pekne. Obcas se clovek myli, a ja jsem se zmylil, takze cekam na unban jeste dneska.

Dekuji za unban ;)

hanba mi
27-04-18, 23:15
UB nebude, bez rozmyslu hlasis kazdeho, kto ta dal (nic nepoviem, keby sedis aspon jedno, dve kola v specte a presvedcis sa, ze tvoje hlasenia su k niecomu, ale nie, ty si proste praskol kazdeho a hotovo) a aj napriek mojmu upozorneniu si v tom pokracoval. Tot vsjo z mojej strany...

Grakon2702
27-04-18, 23:16
Ahoj, nemůžeš takhle spamovat hlášení. Takhle by nam mohlo uniknout něco důležitějšího, kde by byl nahlášený opravdový cheater.

mmmmmmm
27-04-18, 23:30
jEDINEJ, KDO TAM K VÁM CHODÍ PRAVIDELNĚ S WH AB A SH JE týpek co se jmenuje nějak player...A opakovaně mu nemůžete dát ban. Ale mě dáte, co? Fakt díky.

hanba mi
27-04-18, 23:50
Chod uz spat radsej pls, uz je aj tak neskoro, rano vstanes a mozes hrat opat...

Koprakek
29-04-18, 11:15
Lck.