PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na JB nebo DR



*NPSM*P!!!!n3r
28-03-12, 22:53
Jméno: Filip
Věk :14
Nick:*NPSM*P!!!!n3r
Steam ID :STEAM_0:0:50233943 0 00:15 7 0

Proč já ?...

Kolikrát se stává, že je tam prostě děcko, které ani nemá mic a dává nesmyslné FK někdy až MFK a pokud už to teda mikrák má, tak to nezná vůbec pravidla..A když tam není admin který by to napravil tak co mám dělat ? :)
Já hraji JB zhruba 2 měsíce a DR asi 1 měsíc.. V pravidlech se vyznám, mikrák mám myslím dost slušný. Steam mám krátkou dobu, ale za NS mám vlastně nahráno skoro celý rok.Csko hraji vlastně každý den zhruba 2-3 hodiny, někdy i více.Rád hraji za CT, ale někdy i za T :)Musím se přiznat, že když mě vytočí někdo, kdo nemá např.: mikrák, uráží mě a jiné hráče a nebo třeba nezná pravidla, tak mi to slovíčko občas ujede, ale nebudeme si nalhávat, nebyl bych první ani poslední mezi admini komu to občas trochu ujede :).díky za kadžou odpověď, rád si vyslechnu váš názor :)

:D Dal Ta Bhoper:D
28-03-12, 23:19
No na JB dlho nehráš (čo si aj spomenul).Vek no jak tak a na fórku si iba 16 dní.V banliste som nič nenašiel ale asi skôr zatiaľ NE neskôr by som ti dal aj svoje áno.

*NPSM*P!!!!n3r
28-03-12, 23:41
jo, ale tenhle účet tu mám těch pár dní, jinak mám starej účet a tam jsem zaregistrovanej myslím od září..
EDIT: a JB hraju dost dloouho, ale měl jsem takový to období, že sem si furt chtěl měnit nick...

apach29
28-03-12, 23:46
Podle mne jeste neprisel tvuj cas, nejsi na to vyzralej, nevidim tu nikde, ze jsi uz adminoval a vubec tak nejak NE

Flopsaid
29-03-12, 15:13
Jméno: Filip
Věk :14
Nick:*NPSM*P!!!!n3r
Steam ID :STEAM_0:0:50233943 0 00:15 7 0

Proč já ?...

Kolikrát se stává, že je tam prostě děcko, které ani nemá mic a dává nesmyslné FK někdy až MFK a pokud už to teda mikrák má, tak to nezná vůbec pravidla..A když tam není admin který by to napravil tak co mám dělat ? :)
Já hraji JB zhruba 2 měsíce a DR asi 1 měsíc.. V pravidlech se vyznám, mikrák mám myslím dost slušný. Steam mám krátkou dobu, ale za NS mám vlastně nahráno skoro celý rok.Csko hraji vlastně každý den zhruba 2-3 hodiny, někdy i více.Rád hraji za CT, ale někdy i za T :)Musím se přiznat, že když mě vytočí někdo, kdo nemá např.: mikrák, uráží mě a jiné hráče a nebo třeba nezná pravidla, tak mi to slovíčko občas ujede, ale nebudeme si nalhávat, nebyl bych první ani poslední mezi admini komu to občas trochu ujede :).díky za kadžou odpověď, rád si vyslechnu váš názor :)

moment ty už jsi ve 14 dospělý ?

*NPSM*P!!!!n3r
29-03-12, 16:05
nechápeš co jsem tím chtěl naznačit ? nebo ti to mám vysvětlit jako dítěti ve školce ? přesně o tomhle mluvím...

apach29
29-03-12, 17:15
nechápeš co jsem tím chtěl naznačit ? nebo ti to mám vysvětlit jako dítěti ve školce ? přesně o tomhle mluvím...

Ano prosim, vysvetli mi to.

Karl0s
29-03-12, 19:49
dětský nick
málo let
zkušenost s tard servery pouze

-> nein

*NPSM*P!!!!n3r
29-03-12, 19:52
dětský nick.. aha.. zbytek souhlasím...

ZombieBot
29-03-12, 20:08
Arogantní odpovědi, ve 14 letech si moc vyskakuješ, nevíš ani co je to steamid. Rozhodně NE.

Charon35
29-03-12, 21:57
http://csko.cz/forum/showthread.php?6298-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-JB
Ešte nie je zatvorená jedna žiadosť a ty už píšeš druhú?

apach29
29-03-12, 22:11
http://csko.cz/forum/showthread.php?6298-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-JB
Ešte nie je zatvorená jedna žiadosť a ty už píšeš druhú?

Je fakt, ze uz nevidim IPiny uzivatelu, ale aspon podle nicku jsou to dvalidi z jednoho klanu Charonko :)

Charon35
29-03-12, 22:14
Je fakt, ze uz nevidim IPiny uzivatelu, ale aspon podle nicku jsou to dvalidi z jednoho klanu Charonko :)
Jejda. Som prišiel z hokeja, tak nejak slabo vidím:-X Ma poplietli tie n!!!!!!!!!cky. :slap:

Flopsaid
30-03-12, 09:26
Hm tak tady má někdo velké sebevědomí.mohl bych se snížit a rozebrat tě tady na kousilínky ale s děckem já se hádat nebudu ;)...možná by jsis měl uvědomit s kým tady mluvíš.

Charon35
30-03-12, 19:59
Jméno: Filip
Věk :14
Nick:*NPSM*P!!!!n3r
Steam ID :STEAM_0:0:50233943 0 00:15 7 0

Proč já ?...

Kolikrát se stává, že je tam prostě děcko, které ani nemá mic a dává nesmyslné FK někdy až MFK a pokud už to teda mikrák má, tak to nezná vůbec pravidla..A když tam není admin který by to napravil tak co mám dělat ? :)
Já hraji JB zhruba 2 měsíce a DR asi 1 měsíc.. V pravidlech se vyznám, mikrák mám myslím dost slušný. Steam mám krátkou dobu, ale za NS mám vlastně nahráno skoro celý rok.Csko hraji vlastně každý den zhruba 2-3 hodiny, někdy i více.Rád hraji za CT, ale někdy i za T :)Musím se přiznat, že když mě vytočí někdo, kdo nemá např.: mikrák, uráží mě a jiné hráče a nebo třeba nezná pravidla, tak mi to slovíčko občas ujede, ale nebudeme si nalhávat, nebyl bych první ani poslední mezi admini komu to občas trochu ujede :).díky za kadžou odpověď, rád si vyslechnu váš názor :)
1. Adminov tam je niekedy viac ako CT.
2. Ako dlho hráš na Kotelni?
3. Napíš sem tvoje steamID. Nie to čo si napísal v 1. poste.

*NPSM*P!!!!n3r
30-03-12, 20:20
Souhlasím, ale je pravda, že jenom "NĚKDY"
Na kotelně hraji od července minulého roku...
STEAM_0:0:50233943

ZombieBot
30-03-12, 21:58
Souhlasím, ale je pravda, že jenom "NĚKDY"
Na kotelně hraji od července minulého roku...
STEAM_0:0:50233943

A ty tam jsi nonstop?

*NPSM*P!!!!n3r
30-03-12, 22:11
nonstop ne, ale dost často například do 3. do rána a pak se stává, že mi někdo zkopíruje nick a já další den dostanu PERMA ban za SH :)

Charon35
30-03-12, 22:13
nonstop ne, ale dost často například do 3. do rána a pak se stává, že mi někdo zkopíruje nick a já další den dostanu PERMA ban za SH :)

Odkedy sa dáva ban na nick?

*NPSM*P!!!!n3r
30-03-12, 22:20
je to těžší na vysvětlování, ale zkusím to :D ... prostě bylo tam pár hráčů a nějakej hacker s SH si změnil nick na můj... JEJACZ ho natočil a dal to sem na forum.. ten hráč dostal ban a já když jsem se další den přihlásil tak jsem dostal perma ban za obcházení nicku od Air Jordan... tak jsem napsal sem na forum a hned jsem dostal UB..

Charon35
30-03-12, 22:23
je to těžší na vysvětlování, ale zkusím to :D ... prostě bylo tam pár hráčů a nějakej hacker s SH si změnil nick na můj... JEJACZ ho natočil a dal to sem na forum.. ten hráč dostal ban a já když jsem se další den přihlásil tak jsem dostal perma ban za obcházení nicku od Air Jordan... tak jsem napsal sem na forum a hned jsem dostal UB..

... banu ...

OK.

*NPSM*P!!!!n3r
30-03-12, 22:24
aj sorry.. překlep :) furt jsem myslel na ten nick až mě to spletlo :D
EDIT : ... takže to s tou mojí žádostí nevypadá moc růžově že ? :)

Charon35
03-04-12, 17:44
aj sorry.. překlep :) furt jsem myslel na ten nick až mě to spletlo :D
EDIT : ... takže to s tou mojí žádostí nevypadá moc růžově že ? :)


Zdravím, já vím, že tenhle thread sem moc nepatří, ale nevím si rady x).Dělám admina na jiném herním portálu..Je tam hráč, který ode mě už dostal perma ban i obyčejný ban.. prostě vše jsem zkusil.. a ten hráč si jen tak přijde a hraje dál... když ho zabanuju tk mi to napíše. "tenhle hráč je již zabanován" a když jsem v tom amxmodmenu a chci mu dát ban.. tak mi vedle jeho jména píše HLTV... nevíte co s tím ? díky za každou radu :)
Ani nie.

*NPSM*P!!!!n3r
04-04-12, 17:29
ok díky za vyjádření

ZombieBot
04-04-12, 17:36
Taky, když jsem zjistil, že děláš admina jinde, tak ti dávám NE. (Další důvod je ten klan - nevadil by mi ve hře, ale dávat si to na forum? No fuj)

*NPSM*P!!!!n3r
04-04-12, 20:29
tak mě takhle všichni znaj :)

Daemon
05-04-12, 08:54
Nepříliš nahráno na kotelně => málo zkušeností; adminuješ už jinde, za mě NE

Charon35
08-05-12, 10:37
To isté ako Lynvi.
JB. Hlasovanie o spešl. Píšte ano/nie.

Charon35
09-05-12, 00:03
Takže musím napísať nový post, lebo to nejak padlo skoro na koniec stránky.

JB. Hlasovanie o spešl. Píšte ano/nie. (palce hore/dole)

*NPSM*P!!!!n3r
10-05-12, 14:51
? :-)) Tak já už radši nepočítám ani se spešl.. Sám jsem si to posral na forum, ve hře problémy nejsou, ale forum je forum :-))

Facened
10-05-12, 15:36
ne.

Si tip taký že keď ti niekde nevinde žiadosť o práva tak hneď píšeš inde??!! http://www.cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=37 Ty proste práva musíš mať však??

ZEUS
10-05-12, 15:54
http://cs-site.cz/forum/member.php?action=profile&uid=74

Tohle bude asi Jur0b... to teda musí bejt pěknej portálek...

Facened
10-05-12, 15:58
http://cs-site.cz/forum/member.php?action=profile&uid=74

Tohle bude asi Jur0b... to teda musí bejt pěknej portálek...

Ano je a velmi pekny ;-))

*NPSM*P!!!!n3r
10-05-12, 18:05
ne.

Si tip taký že keď ti niekde nevinde žiadosť o práva tak hneď píšeš inde??!! http://www.cs-site.cz/forum/showthread.php?tid=37 Ty proste práva musíš mať však??

???? Tak jsem si tam podal žádost no a ? Je to měsíc starý...Nevím co sem sereš jinej portál.Ve hře mě nevidíš, pravidla troufnu si říct, že neznáš, protože jsem tě tam nikdy neviděl...Navíc, tvůj hlas je tu asi platnej tak stejně jako můj... Nevím od koho jsem to četl ale "neser se do všeho a drž jazyk za zuby"
E: a sám tam děláš admina a do mě se navážíš.. no tak to ne.

Karl0s
10-05-12, 18:13
http://cs-site.cz/forum/member.php?action=profile&uid=74

Tohle bude asi Jur0b... to teda musí bejt pěknej portálek...

radsi nepis kdyz vis picu

AnnoyingGreg
10-05-12, 18:27
http://cs-site.cz/forum/member.php?action=profile&uid=74

Tohle bude asi Jur0b... to teda musí bejt pěknej portálek...

Ano, je to Mour0b a nemá na foru jedinej příspěvek a ani aktivovanej účet. Až najdeš na facebooku juraje, tak taky proneseš: To musí bejt teda socialní síť?

Pěknej portálek to je, tak si ho neber do huby/klávesnice atd.
Děkuju

Co se týká žádosti, tak má logicky NE. Do jedoucího vlaku se vždycky snadno nastupuje. Něco udělat pro to aby jel ale neumíš.

*NPSM*P!!!!n3r
10-05-12, 18:54
Prosím LOCK.. Vytáčí mě tu kecy tipu "ty musíš být prostě admin, ať je to kdekoliv že ?" apod.

Bezdak
10-05-12, 18:54
Dobře teda.