PDA

Zobrazit normální verzi : Mini servery



Nuuu,da!!
02-05-18, 13:26
Zdravím,

rád bych se tu vyjádřil k poslední admin poradě, která se konala nedávno. Jde mi konkrétně o to, že tu chcete prakticky zrušit servery typu "mini" a předělat na "medium" a to právě díky jejich slotům. Však právě mini servery jsou ty nejlepší pro zacvičení nových Simonů, lidé tam rádi hrají protože tam nemusí čekat půl mapy na nové kolo a někteří na nich i vyrůstali a vyrůstají, mají prostě takové to svoje kouzlo. To už ty mini servery můžete rovnou zrušit a nechat jen obyč, jenže to pak stejně přijdete o spoustu hráčů, protože z vlastní zkušenosti vím, že na tyto servery chodí většinou hlavně steamaci, administrátoři a spešlové a dělají tam akorát kraviny, což některé bavit nemusí (neříkám, at klidně dělají blbosti, ale tyto mini jsou právě takovým tím ideálním koutkem pro zalezení a normální poklidné hraní). Mým návrhem je, pokud trváte na zvětšení těchto serverů, udělat z nich servery např. pod názvem "medium" a nechat aspoň 2 typické mini servery na které spousta z hráčů radši zajde než na ty normal.

Je to jen můj názor, beru jakoukoliv kritiku, předem říkám že to není myšleno jako kritika na AT, jen takový návrh, který by mohl vyhovovat všem.

(Tento příspěvěk je záměrně psán sem, aby k němu měli všichni hráči přístup - rád bych měl názor ze všech stran)

Děkuji všem které tuto věc zváží a zde se vyjádří, váš Nuuu.da!!

DejwTR
02-05-18, 13:35
Souhlasím!

Aldom
02-05-18, 13:56
Cítím to naprosto stejně a jsem rád, že jsi se k tomu takto vyjádřil na fórku. Zrušit mini servery navýšením slotů na 16 je hřích. Mini servery jsou servery, kde se rodí komunita a jakýsi "in-game contact" mezi lidmi. Velké servery už dost často mají svoji komunitu a přidat se k ní není lehké. Mini servery jsou v tomto ohledu, dle mě, k nezplacení. Sám jsem na mini serverech vyrostl a byl bych rád, kdyby se zachovali. Pokud by nastalo tak velké navýšení slotů (ano, mně se to zdá dost velké navýšení slotů na to, že to je mini server) tak už bych na kotelně jailbreak osobně utnul a přestal hrát na portálu úplně, jelikož je to jediný mód, který mě tam drží.

bohémsky život
02-05-18, 14:05
16 slotů není zas takový extrém jak 30. Myslím si, že ty servery ani nebudou zaplněné, to jsou většinou servery jako je 6 a 1. 13 T na 3 CT je ještě v pořádku.

Fellow
02-05-18, 14:24
Tiež mam pocit že na Mini chodia tí menej skúsenejší hráči, alebo tam chodia skupinky kamarátov a blbnú tam. Rozšírenie by bodlo pretože veľa krát tam není miesto keďže sú väčšinou zaplnené a jediná vec ako sa tam dostať je VIP.
Tiež trvám na tom nechať aspoň jeden "mini" server.

KajSinek
02-05-18, 14:30
Ja ako aj na porade, tak som za to, aby sa všetky mini servery nechali tak ako sú a ak chcete viac slotov, tak JB4 premeniť na mini server. Stále nevidím dôvod meniť mini servery na tzv. medium.

bohémsky život
02-05-18, 14:44
Optimální by bylo, kdyby se jen pár Mini serverů zvětšilo a ostatní by se Mini by se nechaly + jb4.

Aldom
02-05-18, 14:59
Jaký je vůbec důvod rozšíření?

kacerdonaldik
02-05-18, 15:44
Myslím si, že je zbytečné rozšiřovat mini servery, raději bych na medium zmenšil servery 2,3,4.

Vachyas
02-05-18, 17:59
Též jsem proti rozšíření. :cool:

Fast212
02-05-18, 17:59
Urcite nechat tak ako to je... Ja hravam prevazne mini servery a to z dvoch hlavnych dovodov o napisal nuuda.
1: protože tam nemusí čekat půl mapy na nové kolo
2: To už ty mini servery můžete rovnou zrušit a nechat jen obyč, jenže to pak stejně přijdete o spoustu hráčů, protože z vlastní zkušenosti vím, že na tyto servery chodí většinou hlavně steamaci, administrátoři a spešlové a dělají tam akorát kraviny, což některé bavit nemusí. Tymto nechcem dat hejt ziadnym adminom ani speslom ale prave tento bod ma odradil od hrania JB6... Casto sa mi stavalo ze ked tam boli admini tak robili blbosti a hlavne z grabom... Mozno sa na tom vacsina serveru bavi ale ja patrim medzi tu mensiu skupinu ludi co to neznasa.

E: este som chcel napisat ze naco menit servery ktore su vzdy plne hracov? Casto sa nejde tim co nemaju VIPko ani pripojit a to si myslim dokazuje to ze ludia maju tie miniservery radi a preto na nich netreba nic menit... narozdiel napr. od jb3,4 co su stale locknute... Tam by sa ked tak mohol skusit otvorit jeden tento server na skusku.

Grakon2702
02-05-18, 18:21
Zdravím, tento návrh jsem na poradě podal já a většina adminů až na pár výjimek mi to odsouhlasila. Ty mini servery se mi prostě zdály až moc mini. Já osobně jsem taky přestal chodit na full slotové servery, protože mě to tam prostě v takovém počtu nebaví. Mini servery jsou fajn, ale už to zase není taková výzva. Myslel jsem si, že zvýšení slotů o čtyři by bylo nejideálnější řešení. V takovém případě by byl stav při plném zaplnění 3 CT a 13 T namísto dosavadních 2 CT a 10 T. Nezdá se mi to jako nějaká extra velká změna.

Každopádně hlas hráčů je pro mne důležitější, protože to jsou právě oni, kterým chci nejen já zpříjemnit hraní. Můžeme to opět prodiskutovat, na nápad zapomenout, popř. udělat kompromis. Zatím se ještě nic nezměnilo.

Kotel
02-05-18, 19:28
Jednou chcete servery vypnout a jednou zvětšovat sloty. Takže lepší nic nedělat.

The Frisco
02-05-18, 19:31
Taky bych nějak nevrtal do toho, co je zaběhnuté a funguje.

Fast212
02-05-18, 20:16
Jednou chcete servery vypnout a jednou zvětšovat sloty. Takže lepší nic nedělat.

Tvoja odpoved ako aj pri ostatnych velmy dobrych napadoch pri ktorych sa nenasiel nikdo kdo by bol proti a stale su neni v hre aj nieco boli uplne malickosti... Ako nic v zlom dobre si majitel ale podla mojho nazoru na portal seres... Teraz mi urcite niekdo napisete ze cs 1 6 je aj tak stara hra ktora za chvilu umre. Ale este stale zije a mohlo by to byt aj lepsie, sak kotelna ma stale dost hracov tak preco ju nespravit este lepsiu?

Folowed
02-05-18, 20:54
Tohle sem přesně čekal..
Dohodlo se to na poradě kdo tam nebyl (myslím ze spešlů/adminů) by do toho neměl mluvit.
A Kotel to by tě zabilo tam dát o 4 sloty víc ? nebo by to snad položilo server ? taky si nemyslim.
Souhlasila s tím drtivá většina tak pokud má slovo adminů ještě nějakou váhu mělo by se to navýšit.

kacerdonaldik
02-05-18, 21:07
Folowede nemusíš to brát hned ofenzivně. Hráči zde vyjadřují jen svůj názor na tento návrh. Samozřejmě, jak to ze serverama dopadne je na vás.

The Frisco
02-05-18, 21:07
Na "poradě" jsem nebyl, protože jsem přesně věděl, že se tam budou řešit takové nesmysly. Vrtá se do fungujících věcí, jen aby se něco na sílu měnilo.

Burak1
02-05-18, 21:23
A přesně pro toto jsem psal adminům, jaký byl důvod pro navýšení slotů. Udělat takovou změnu bez souhlasu hráčů je blbost a tady to sami vidíte. Jsem rád, že o tom někdo založil thread.

Mlýn
03-05-18, 16:14
Jednou chcete servery vypnout a jednou zvětšovat sloty. Takže lepší nic nedělat.

Presne tak :D
Nechať to tak :D

Pár serverov by sa navýšiť mohla (Napr. tie, na ktoré ľudia ani nechodia 2,3..)
ale mini by sa mihlo nahať tak..

Asiimovíček
04-05-18, 19:20
Co takhle místo vymýšlení dalších ptákovin (upřímnost), by se dodělalo to, co už se dáááááávno mělo udělat ?
Ne fakt... ptákovin jsem viděl už X, ale toto je jinačí káva xdd

The Frisco
04-05-18, 19:34
Co takhle místo vymýšlení dalších ptákovin (upřímnost), by se dodělalo to, co už se dáááááávno mělo udělat ?


to je co?

Asiimovíček
04-05-18, 22:23
to je co?

takhle z halvy to nevím, když jsem na mobilu, ale mohu tvrdit, že se už dávno mohla udělat ta PPčka..

The Frisco
05-05-18, 11:03
to už je, pokud vím, adminy schválený návrh (viz odkaz dole).. čeká se tedy spíše na někoho, kdo s tím může něco udělat

31-01-16, 21:56
http://csko.cz/forum/showthread.php?41401-Schv%E1len%E9-n%E1vrhy&p=387158&viewfull=1#post387158

bohémsky život
05-05-18, 16:55
Myslím si, že PP ani není důvod nějak extra upravovat. Přidala se tam brokovnice, ani nevím kdy, a myslím si že to bohatě stačí.

Asiimoicek
05-05-18, 19:23
to už je, pokud vím, adminy schválený návrh (viz odkaz dole).. čeká se tedy spíše na někoho, kdo s tím může něco udělat

31-01-16, 21:56
http://csko.cz/forum/showthread.php?41401-Schv%E1len%E9-n%E1vrhy&p=387158&viewfull=1#post387158


Sice pěkné, ale 2 roky ? Právě proto píšu, že je nejdříve udělat to, co je už schváleno ale není implementováno do hry (na server) a ne tu vymýšlet další 3 tudy věcí okolo a pak zas na to stejně čekat "100" let...

Co se týče tebe NeWbye... Nevím co ti na to psáti... Tobě to může stačit že ano... Ale myslím si, že spousta hráčů (včetně mě) by takovou změnu uvítali zcela rádi :)



(jinak nechápu.. změnil jsem prohlížeč a mam nějak divné přihlašovací údaje xddd #google_chrome...)

Vice1
05-05-18, 23:08
Sice pěkné, ale 2 roky ? Právě proto píšu, že je nejdříve udělat to, co je už schváleno ale není implementováno do hry (na server) a ne tu vymýšlet další 3 tudy věcí okolo a pak zas na to stejně čekat "100" let...

Co se týče tebe NeWbye... Nevím co ti na to psáti... Tobě to může stačit že ano... Ale myslím si, že spousta hráčů (včetně mě) by takovou změnu uvítali zcela rádi :)



(jinak nechápu.. změnil jsem prohlížeč a mam nějak divné přihlašovací údaje xddd #google_chrome...)

Nechal bych jak to je teď a přidal nové zbraně do ppčka jak píše asimovíček:)