PDA

Zobrazit normální verzi : BanaNik --> Certikcu



Playericek
09-05-18, 15:56
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovan adminem ÄŒertĂku
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Bugovani zbrani'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1828231221'
[AMXBANS] Tvoje IP: '109.230.3.13'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'*[CsvA]* Playericek' byl zabanovan na '3 dnu'.
Duvod: 'Bugovani zbrani'





Poznamka:





[indent] Nebugoval som zbrane cez gagnster mod iba tam jeden kempil tak som isiel za nim lebo po mne strielal cez sklo na aime a som ho zabil ps. ZBRANE NEVIEM BUGOVAT

Jakuppp8
09-05-18, 16:01
Bože můj.. ban nemáš...

Jakuppp8
09-05-18, 16:02
Lock prosím...

Koprakek
09-05-18, 21:14
Pokud se jedná o omylný ban, bylo by lepší zde se omluvit... je to o dost lepší než se takto vyjadřovat + požadovat okamžitý lock.

The Frisco
09-05-18, 21:43
Pokud se jedná o omylný ban, bylo by lepší zde se omluvit... je to o dost lepší než se takto vyjadřovat + požadovat okamžitý lock.

:zeman2:

zase se vezeš na nováčcích?

Jakuppp8
09-05-18, 21:45
Dobrá, omlouvám se ti. Byl jsem poněkud zaneprázdněn něčím jiným a nebyl čas to řešit nějak jinak... Hold když není čas tak co mám dělat.. Promiň.

E: Simon dal gangster a v levo nahoře vidím že někdo zabíjí hráče emkou... v tu chvílí mě nenapadlo že si v aimu.. a aby toho nebylo málo musel jsem řešit něco jiného než csko.

Folowed
09-05-18, 21:52
Když při gangstru vleze do aimu pro m4 je to bugování zbraní.

Operak
09-05-18, 21:58
Dobrá, omlouvám se ti. Byl jsem poněkud zaneprázdněn něčím jiným a nebyl čas to řešit nějak jinak... Hold když není čas tak co mám dělat.. Promiň.

E: Simon dal gangster a v levo nahoře vidím že někdo zabíjí hráče emkou... v tu chvílí mě nenapadlo že si v aimu.. a aby toho nebylo málo musel jsem řešit něco jiného než csko.

Tímpádem když si neměl čas, tak proč si to neřešil nějakým krátkým banem v řádu hodin. Dá se to řešit i jinak, ale lepší potrestat hráče alepoň nějak než vůbec a už vůbec by jsi se hráči neměl za ban, který byl dle toho co píšeš oprávněný (I když přehnaně dlouhý)

Jakuppp8
09-05-18, 22:04
Uznávám že 3 dny je fakt hodně ale jak jsem psal neměl jsem čas si zjistit přibližnou dobu. Na příště už budu vědět :)

Burak1
09-05-18, 22:13
Certikcu se to pokusí příště vyřešit trochu solidněji. Žádné zbrklé psaní typu lock prosím ještě před tím, než vůbec zjistíme, o co jde. Zároveň pokud jde o omyl, měla by přijít v první řadě omluva, ne až když tě jiný admin upozorní. Unban ale došel, žádost se vyřešila, takže až teď může dojít případný lock.

Jakuppp8
09-05-18, 22:18
Dobře, všem se chci omluvit za vzniklé problémy a příště si na to dám pozor. Teď už můžu poprosit o lock.

Koprakek
12-05-18, 21:49
Lck.