PDA

Zobrazit normální verzi : Wentik --> KajSinek



Wentik
12-05-18, 16:52
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=250517
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=250518






Poznamka:






nikdo nikomu nevyhrozoval
nebojte se mrknout na chatlog

KajSinek
12-05-18, 16:59
Ty a Pat ste ľudia, ktorý tu nemajú čo robiť.
Vyjadrenie k Patovi:
Pat aj po mute si zmenil na tento urážlivý nick:
JEBKOPISATSIMOZEMCOCHCEM
- to bola presnejšie narážka na admina Koprakek, ktorý bol v hre prítomný
Pat dostal presne za toto práva dole a toto odmietam odbanovať, keďže som sa bol poradiť na polícii a bolo mi zdelené, že sa môže jednať o priestupok, to čo písal v hre + na steame.

Vyjadrenie k tebe:
Máš cca 18 banov a dovoľuješ si takto provokovať. Menil si si meno na nick Daxer, tak vidno, že pokračuješ v jeho stopách. To, čo si napísal do chatu ako Košice-Šaca, tak k tomu sa vyjadrovať nebudem a nebudem to ani potvrdzovať a ani vyvrácať, keďže nebudem tu zdeľovať pravdu o mojom presnejšom bydlisku. Dohováral si sa s ním, že či pôjdete za mnou. To tiež odmietal odbanovať.

E: A toto všetko došlo na základe toho, že si dostal zákaz k CT. Inač by sa ani nedošlo k tej reči v chate.

DeadJoy
12-05-18, 17:20
Člověk jako Ty si ub nezaslouží. Na serverech jen bordel a naschvály, všechno Ti je u pr*ele. V chatlogu vidim přesně to, co napsal Kajsinek + něco navíc. Člověk, co má rozum, by se zachoval stejně jako Kajsinek. Jestli ses takhle změnil ve hře, když si ještě pamatuju, kdy s Tebou na server byla sranda, tak jsem zvědavej, jak to zvládáš v realu, protože takhle se zhoršit a nechat svojí úroveň spadnout dolů

E: Situaci jsem probral s Wentikem v pm, můj názor tu tudíž neberte na větší váhu

The Frisco
12-05-18, 17:27
pro okamžitý unban

Jeremy
12-05-18, 17:44
pre unban, môj názor máte v af

Wentik
12-05-18, 17:44
ok dik

Fellow
12-05-18, 17:51
Proti, človek ako Wentik si UB nezaslúži.

Mr.Blue
12-05-18, 17:53
Menil si si meno na nick Daxer, tak vidno, že pokračuješ v jeho stopách. A ?

To, čo si napísal do chatu ako Košice-Šaca, tak k tomu sa vyjadrovať nebudem a nebudem to ani potvrdzovať a ani vyvrácať, keďže nebudem tu zdeľovať pravdu o mojom presnejšom bydlisku. Všade máš napísané že bývaš v Košícách ...

Dohováral si sa s ním, že či pôjdete za mnou. To tiež odmietal odbanovať. Nikde v chl som nenašiel napísané že pôjdu za tebou. Iba debatu o tom ako je to ďaleko.


Keďže som sa bol poradiť na polícii a bolo mi zdelené, že sa môže jednať o priestupok, to čo písal v hre + na steame.
:laughing1:

bohémsky život
12-05-18, 17:56
Proti, takových tady bylo.

edt.

Tu nejde o to či si ten unban zaslúži alebo nie. Tu ide o to, že ten ban vôbec nemal dostať. V chl nenapísal vôbec nič ku kajsinkovi, že ho príde dobiť alebo niečo podobné. V podstate dostal permu za to, lebo si zmenil nick na Daxer a povedal dedinu kde býva. Nechápem kde v tomto vidíš kajsinek vyhrážanie. Ak aj vidíš, čo dosť pochybujem, nikdy sa to nebanovalo permou a ešte mu ju dať za toto... Ste už naozaj taký zasadnutý, že neviete od radosti za čo mu dáte ban a hľadáte všelijaké sprostosti aby ste ho mohli zabanovať.

Pro zkrácení banu.

Koprakek
12-05-18, 19:00
Ne, byl bych pouze pro zkrácení na pár měsíců.

Wentik
12-05-18, 19:14
raději nic, prej nemam být offensivní

Deda z Depa
12-05-18, 19:53
Ahoj, jsem pro zkrácení banu tak na týden. Myslím po tom co se mu dala perma zrušila a hned další ban. Už mi to tu přijde jak kdybychom na něj byli zasedlí. Sice ho nemám v lásce, ale tohle je fakt divný. Bud to se mu měla nechat perma a nebo nedávat tak zbytečně dlouhé bany.

Operak
12-05-18, 19:56
raději nic, prej nemam být offensivní
Už jen kvůli tomuhle komentu jsem proti unbanu. Na Kotelně děláš jen divadlo a snažíš se být jako Daxer. Perma, ale zatím není potřeba. Jsem ZA zkrácení banu na pár měsíců. Týdenní ban by pro tebe byl jako odměnou a vybojovanou trofejí po tom všem co si posledních pár dní co se řešilo AF dělal.

Mr.Blue
12-05-18, 19:58
Nechcem sa ho zastávať ale má pravdu, už nieje rok 2012, aj keď pár ľudí tu je ktorý sa zasekli v tom roku.

Wentik
12-05-18, 20:02
Už jen kvůli tomuhle komentu jsem proti unbanu. Na Kotelně děláš jen divadlo a snažíš se být jako Daxer. Perma, ale zatím není potřeba. Jsem ZA zkrácení banu na pár měsíců. Týdenní ban by pro tebe byl jako odměnou a vybojovanou trofejí po tom všem co si posledních pár dní co se řešilo AF dělal.

Něco jsem tam napsal, ale vzpomněl jsem si, že bych neměl na nikoho útočit, tak jsem to editnul

Doufám, že do odpovědi zahrnujete i paticka:) psal jsem to za nás oba, Burak mi neříkal, že by to nějak vadilo, když jsem mu to napsal

E2 k tomu co se tam řešilo se asi vyjadřovat nebudu..
raději

Grakon2702
12-05-18, 21:02
Zdravím, mohu se zeptat, co přesně předcházelo banu?

Nakladana Okurka
12-05-18, 21:23
Oba bany blbost

Wentik
12-05-18, 21:59
jo a ještě bych mohl dostat na tsku UB za to, že jsem si dal na avatara Kajsinka..

Mr.Blue
12-05-18, 22:13
Xdddddd Toto je už moc ...

Jeremy
12-05-18, 23:48
Proti, človek ako Wentik si UB nezaslúži.

Tu nejde o to či si ten unban zaslúži alebo nie. Tu ide o to, že ten ban vôbec nemal dostať. V chl nenapísal vôbec nič ku kajsinkovi, že ho príde dobiť alebo niečo podobné. V podstate dostal permu za to, lebo si zmenil nick na Daxer a povedal dedinu kde býva. Nechápem kde v tomto vidíš kajsinek vyhrážanie. Ak aj vidíš, čo dosť pochybujem, nikdy sa to nebanovalo permou a ešte mu ju dať za toto... Ste už naozaj taký zasadnutý, že neviete od radosti za čo mu dáte ban a hľadáte všelijaké sprostosti aby ste ho mohli zabanovať.

Grakon2702
12-05-18, 23:54
Pokud to je tak, jak píše Jeremy, tak je ban neoprávněný a je to spíše záležitost zneužití práv v osobním sporu.

KajSinek
13-05-18, 01:10
Takže uvediem to do čísel. Zarátavam tu aj členov z rádu spešlov, keďže je to globálne a v tomto podľa mňa majú slovo aj oni.
Ľudia za nechanie alebo maximálne skrátenie banu sú 10.
Ľudia za odstránenie banu sú 4.
Tieto počty sú zarátané aj z AF, kde som nezarátal 2 vyjadrenia a to z dôvodu pre mňa nie presne definovania záverečného rozhodnutia.
Ja si za svojim rozhodnutím stále stojím.

Poznámka:
- i keď Pat je zarátaný do tejto žiadosti o UB, tak tieto počty sú čisto vyjadrenia k banu na Wentika

Nuuu,da!!
13-05-18, 01:40
Vím že jsem jen spešl, ale upřímnost nade vše.. wentika pořádně neznám, ale aspoň to, co jsem stihl pochytit, jo občas jsem se s ním setkal na serveru, ale nikdy mi nepřišlo že by se choval nějak extra špatně. Dle mého Wentiku, jsi ten typ člověka, který si nenechá nic líbit a máš potřebu vše řešit a rozebírat a to je tvůj největší problém, všeho moc škodí a podle mého tvé rozebírání všeho je právě ten důvod proč tě někteří nemají rádi protože je to hold už nebaví. Nemyslím si že ideální je hrát tak aby jste na sebe navzájem hodili největší špínu s tím, s kým se nemusíš, ale spíš se snažit držet se od těchto hráčů dál a zbytečně nedráždit, nebýt tohoto tak se tu teď nic řešit nemusí. Nikdo není dokonalý, hlavně je to jen hra a hra je od toho aby se všichni bavili a neřešili tu s prominutím píčoviny..

Není to útok na nikoho konkrétního, jen mi přijde že je hovadina řešit zda je chyba na jedné nebo druhé straně když chyba, je vždy na obou stranách, kdo koliv z vás se mohl kdykoliv odpojit nebo přepojit na jiný server aby jste si nelezli na nervy, myslím si že serveru tu je od toho dostatek, jsem pro, říct si "sorry je to jen hra" a hodit to za hlavu. Myslím si že už se nejedná o válku na písečku kdo má hezčí bábovičku, ale mohlo by se jednat o rozumnou konverzaci mezi rozumnými lidmi, kteří jsou schopni uznat své vlastní chyby a nechat to být.

Britny
13-05-18, 04:56
Zdravím, mohu se zeptat, co přesně předcházelo banu?

Podle mě tam předcházelo to, že jako vždy porušil pravidla, které se tu zmínily. Dostal zákaz a opět a zas začal prostě provokovat admina, že z toho třeba vyplyne, že mu vyhrožují. Takže osobně bych ban změnila na provokaci, švihla mu to na měsíc, at se trošku vzpamatuje a zkusí sekat latinu, protože za poslední dobu je dostává často za porušení pravidel.

Wentiku ty si jen polož otázku, zda tu chceš, nebo nechceš hrávat, nebo je ti to jedno. Protože jsi už v té fázi, kdy tu permu dostaneš a nebude ti umožněn UB, ani zkrácení. A upozorňovat na sebe v chatboxu, jak si to v pohodě obcházíš a je ti to jedno a potom žádat o UB, taky není dobrý krok vpřed.

Wentik
13-05-18, 09:52
co přesně předcházelo banu?

Podle mě
OK

Jakuppp8
13-05-18, 11:17
Wentiku tohle už je moc... Jak říká Britny.. minimálně ten měsíc potřebuješ aby ses uklidnil.. pokud to nepomůže tak tu permu jednou dostaneš oprávněně.

Wentik
13-05-18, 11:24
Ok nechtěl jsem nic psat, ale tak už mi to nedá.
Pokud tohle berete jako výhružky a "nebezpečné vyhrožování", tak jako k tomu raději říkat ani nic nebudu. To mi neříkejte, že to někdo kromě Kajsinka bral vážně.
Vůbec banovat toto, co jsme psali? Nechápu jak někdo může být vůbec za nechání banu. Nikdo mu nenapsal, že dostane na hubu, nebo něco. Když už se mě zastal i Grakon, kterej mě nesnáší, tak na tom asi něco bude, nemyslíte?
Pat si měnil nicky na tohle protože ho Kopr mutl, jen tak bez důvodu.
e: furt si s Patem stojíme za tím, že jsme se ničeho špatného nedopustili.

KajSinek
13-05-18, 11:37
Mute ste dostali obaja za toho koňa smerované na moju osobu.

KajSinek
13-05-18, 12:37
Zdravím,
takže, keďže tu je dostatok vyjadrení a v celkom slušnom počte za nie celý 1 deň, tak sem postujem moje záverečné vyjadrenie, kde uvediem štatistiky v číslach a môj názor.

Vyjadrenia v číslach:


ľudia, ktorí hlasovali proti zrušeniu banu alebo maximálne za skrátenie: 15
z toho ľudia, ktorý sú za zanechanie pôvodnej dĺžky banu: 9


ľudia, ktorý hlasovali za zrušenie banu: 5


Názor:

Ja aj keď nechápem, že na základe čoho sa zastávate Wentíka, ale ja nedovolím to, že dostane UB, či skrátenie banu a bude to pre neho ako výherná trofej a získa niečo, čo ho ešte viac posilní. Na udelenie UB, či skrátenie banu som nepomyslel už od začiatku.

Poznámky:
- štatistiky sú uvedené zo všetkých vyjadrení, t.j. adminov i spešlov, keďže sa jedná o globálnu záležitosť a pre mňa v tom majú slovo aj spešli
- počet odhlasovaných ľudí sú brané z tejto žiadosti o UB, AF a dodatočných vyjadrení
- z vyjadrení som stále vynechal 2 vyjadrenia z dôvodu pre mňa nie presne definovaného rozhodnutia
- 1 vyjadrenie som nebral do úvahy z dôvodu, že vyjadrenie bolo pre mňa čiste za účelom troll-u / pobavenia



PROTI

- toto bolo moje záverečné vyjadrenie, ktoré nemením na základe svojho rozhodnutia už od začiatku a na základe potvrdenia od adminov a spešlov

Grakon2702
13-05-18, 12:41
Abych to tedy shrnul... Wentik dostal permu za to, že si změnil nick na Daxer a v chatu zmínil nějaké město. Nepočítaje názoru spešlů a irelevantních hlasů v af je výsledek následující. Čtyři lidi jsou pro UB, pět lidi je pro zkrácení a jeden člověk proti.

Fellow
13-05-18, 12:43
Tu nejde o to či si ten unban zaslúži alebo nie. Tu ide o to, že ten ban vôbec nemal dostať. V chl nenapísal vôbec nič ku kajsinkovi, že ho príde dobiť alebo niečo podobné. V podstate dostal permu za to, lebo si zmenil nick na Daxer a povedal dedinu kde býva. Nechápem kde v tomto vidíš kajsinek vyhrážanie. Ak aj vidíš, čo dosť pochybujem, nikdy sa to nebanovalo permou a ešte mu ju dať za toto... Ste už naozaj taký zasadnutý, že neviete od radosti za čo mu dáte ban a hľadáte všelijaké sprostosti aby ste ho mohli zabanovať.

chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!

Latins
13-05-18, 12:52
Jediný, kdo může ban zkrátit nebo ho zcela zrušit je banující admin (V tomhle případě KajSinek).
Další, kdo může s tím něco udělat je celkově vedení. (Rozhodnutí vedení musí respektovat každý admin)
Takže jedině na ně se můžeš momentálně obrátit.

E//: SeaBi, ty máš pravomoc mu zrušit ban? Či mu ho zkrátit? Jestli ano, tak se zařazuješ do kategorie vedení. Ale předpokládám, že to tak není. Proto to neovlivníme.

E2//: Probíráme cheaty? Ne a vážně, stejný princip to není. Tahle situace byla už u Daxera. Ten si taky šel postěžovat Kotlovi, že je v tom nevinně... A každý si už může doplnit, jak to dopadlo.

Já to myslím hlavně tak, když KajSinek říká, že mu ban zkracovat nebude, tak není v úvahu ani úplné zrušení. A jelikož nemáme nikoho, kdo by tuhle situaci vyřešil jedním rozhodnutím (Něco jako naše velmi oblíbené porady nebo hl. admin sekce), tak příchází na řadu vedení.

^SeaBi
13-05-18, 13:13
Jediný, kdo může ban zkrátit nebo ho zcela zrušit je banující admin (V tomhle případě KajSinek).
Další, kdo může s tím něco udělat je celkově vedení. (Rozhodnutí vedení musí respektovat každý admin)
Takže jedině na ně se můžeš momentálně obrátit.

Není pravda, na Kajsikonvi to určitě není, když se shodne většina adminů, že je ten ban neoprávněný, tak by měl dostat UB. Číst to celé nebudu, ale jestli je to tak, jak psal grakon zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?63792-Wentik-gt-KajSinek&p=492751&viewfull=1#post492751)... tak je to k smíchu. Za mě neoprávněný ban.

E: Latins, když někdo dostane permanentní ban za cheaty a při žádosti o UB bude většina za "clear" tak banující admin dá UB, nečeká, až mu napíše někdo z "vedení" nebo jak tomu říkáš... cheaty to sice nejsou ale je to stejný princip.

Bavíme se tady o permanentím banu ? Jo. Takže když bude většina adminů, že je ten ban kravina, Kajsinek by ho měl smazat, nebo to snad tady funguje po novým ?

Jeremy
13-05-18, 13:20
chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!

Aj keby nebol kamík tak sa ho zastanem. Keby je to opravnený ban nepoviem ani slovo, sám by si zaň mohol, ale toto je ban za ktorý nemôže. Tento ban je úplna blbosť. A keď tu ideš hovoriť o kamíkovaní, tak chápem že je kajsinek tvoj kamík a snažíš sa ho zastať :). Ale povedz mi rovno, keby dostal takýto ban za nič niekto iný, tak ste všetci pre unban s dôvodom aký to je prijebaný ban. Len keď je to wentík, zrazu je to opravnený ban.

Wentik
13-05-18, 13:21
chápem že je to tvoj kamík, ale pre každého platia pravidla.. ak sa dohodnú s Kajsínekom tak by som bol za skrátenie z PB na ban na pár mesiacov, ale ak spraví jeden priestupok voči AT alebo niečo podobné.. som za PB!

Napíšu stejnou sracku jako ty
Chápu, že KajSinek je tvůj kamarád, že se ho musíš zastávat, jinak by to nešlo. Nevím na čem se máme dohodnout když většina normálních adminu ti napsalo, že je to sračka
E:lol jeremy, čteš mi myšlenky :DDd

Bee
13-05-18, 14:19
Já to napíšu jednoduše a po svým. Pokud tě potkám na serveru hned ti ujebu permu a je mi úplně jedno jestli tu většina adminů bude pro unban a budou zkoušet nějaký přehlasování. Takže ať tohle dopadne jakkoliv tak permu máš jistou.čau

Wentik
13-05-18, 14:25
To si tak naštvaný, že si nezjistil kdo mi vynáší?
E: sis byl tak jistej že to víš, a ono nic nebo co?

Nakladana Okurka
13-05-18, 14:36
Tohle je proste směšný. Sorry Bee ale co to mas za radikální názory? Kromě ty vaši aferky ohledně vynášení z AF mas i jiný důvod k tomu mu dávat ban? To same Kajsinek. Vždyť si mu dal permu za vyhrožování (který ani neproběhlo), tak mi ještě řeknete, ze v tom nemáte zkreslený pohled a není v tom nic osobního.
Jestli budete dal žít klidný život pokud zůstane Wentikovi perma, tak mu aspoň změn reason na “historie”, protože tohle je úplně dementní ban.
E: jen dodatek, je mi pumpička jestli bude hrát na serveru:D

^SeaBi
13-05-18, 14:39
Osobně je mi jedno, jestli bude mít wentik permu nebo ne, ale aspoň si najděte smysluplnější důvod k banu.

btw. moc si fandíš včeličko ;-)

Deda z Depa
13-05-18, 15:14
Sorry kluci tohle jsou podle mě prostě komplexy.... A nenávist vůči hráči. To už můžeme banovat úplně všechno

The Frisco
13-05-18, 15:59
Spíš než o samostatný ban tu některým jde o zvýšení vlastního ega přes počítač.

Bee
13-05-18, 17:05
Na co bych si tu zvyšoval ego, píšu to tak jak to je, nechápu jak se ho ještě někdo může zastávat. Pokud tu chcete spravedlnost tak začněte se svým svědomím a rovnou složte práva za ty srance co tu většina z vás dělá. Pro mě je tohle (https://ctrlv.cz/shots/2018/05/13/BJdv.png) dostačující materiál pro udělení permanentního banu.

Deda z Depa
13-05-18, 17:34
Bee já to beru tak jak napsal Grakon. Dát logický ban za něco co má smysl a ne, že to admin neunese a myslí si hned, že mu vyhrožují. Banů má hromadu a to by se mělo řešit.

KajSinek
13-05-18, 17:43
Bee já to beru tak jak napsal Grakon. Dát logický ban za něco co má smysl a ne, že to admin neunese a myslí si hned, že mu vyhrožují. Banů má hromadu a to by se mělo řešit.

Vidno, že sa nečítajú moje správy tu, ani v AF. Kde som napísal, že som dal iba za to ban, že sa pripájal k Patovi? Kde som písal, že iba na základe toho obhajujem ban? Ak by toto on urobil ako hráč bez banu, tak ho ani neupozorním, ale on má neustále narážky na nejakú osobu. Neustále provokuje adminov, má množstvo banov a to sa vyriešilo aspoň pre mňa permou. Fakt ste ho asi v živote nesledovali v hre cez NS a ak áno, tak málo. Toto bolo už moje posledné vyjadrenie k žiadosti.

The Frisco
13-05-18, 17:52
Na co bych si tu zvyšoval ego, píšu to tak jak to je, nechápu jak se ho ještě někdo může zastávat. Pokud tu chcete spravedlnost tak začněte se svým svědomím a rovnou složte práva za ty srance co tu většina z vás dělá. Pro mě je tohle (https://ctrlv.cz/shots/2018/05/13/BJdv.png) dostačující materiál pro udělení permanentního banu.

Celkem ironie, vzít si do huby spravedlnost, po tom tvém prvním výstupu. Měl by sis uvědomit, že nejsi žádný nadčlověk ani alfa-admin. Máš stejná práva jako každý, kdo se tu k tomu vyjádřil, tak nevím, proč bys neměl respektovat i jiné názory.


Já to napíšu jednoduše a po svým. Pokud tě potkám na serveru hned ti ujebu permu a je mi úplně jedno jestli tu většina adminů bude pro unban a budou zkoušet nějaký přehlasování. Takže ať tohle dopadne jakkoliv tak permu máš jistou.čau

Bee
13-05-18, 17:59
Můj výstup nesahá ani z daleka po kotníky tomu co provádíš ty. Nikde jsem se za nadčlověka ani alfa-admina neoznačil, jen budu jednat po svým, tak jak to má být a nerespektovat názor dementů, co se tu zastávaj někoho takovýho.

The Frisco
13-05-18, 18:07
Můj výstup nesahá ani z daleka po kotníky tomu co provádíš ty. Nikde jsem se za nadčlověka ani alfa-admina neoznačil, jen budu jednat po svým, tak jak to má být a nerespektovat názor dementů, co se tu zastávaj někoho takovýho.

Co tady předvádím? Teda kromě jiného názoru než máš ty.

wowz0r
13-05-18, 18:16
Ty vole co to tu zas předvádíte za dickfest? Tenhle týpek měl mít permu už po pátém banu. Zase se potvrzuje, že jsou v admin týmu kuřbuřti, kteří místo ohledu na slušné hráče požužlávají pérka debílkům, kteří chodí na server jen srát lidi a provokovat adminy. Klidně bych mu dal permu už jen za to, že žije. Opět se potvrzuje, že většina JB/TTT adminů má v hlavě nasráno.

The Frisco
13-05-18, 18:19
Děkujeme za názor na úrovni správce facebookového profilu Tomia Okamury. Smazat a zabanovat.



Smazání pravdy by bylo přesně chováním správce facebookového profilu Tomia Okamury. Smazal bych tebe ze seznamu adminů :)

Pak teda díkybohu, že s tím nic nezmůžeš. To by byl pro mě konec, přijít o přístup do divadla v af.

Wentik
13-05-18, 18:27
Z wowzora zase něco chytrého vypadlo, jako vždy

wowz0r
13-05-18, 18:28
Smazání pravdy by bylo přesně chováním správce facebookového profilu Tomia Okamury. Smazal bych tebe ze seznamu adminů :)

Burak1
13-05-18, 18:48
Už se tady řeší místo banu absolutní hlouposti. Jako kompromis všech adminů jsem se rozhodl zkrátit wentikův ban na 5 měsíců a změnit reason tak, aby to brali všichni. Pat pokud bude chtít také snížit ban, má možnost si o to požádat. Protože se tady řešil jen wentik, nebyla možnost posoudit oba.

Zamyká se. Hádky můžete přesunou do AF.