PDA

Zobrazit normální verzi : JB-spešl CT



Bandita
30-03-12, 10:23
Zdravím
Chtěl bych se zeptat, jestli by nešlo změnit spešl CT.(Třeba budou mít více HP nebo jiné výhody) Ale mě už sere, že můžou vyhodit jiného hráče od CT! Se pak nikdo nedostane k CT. Já se k CT dostávam tak 2 krát deně, ale většinou mě kickne spešl CT. Proto žádám, aby spešl CT měli jiné výhody nebo byli zrušeny. :fyou::devil2: Omlouvám se za vulgárnost.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-03-12, 10:43
Máš pravdu aj mňa to štve, za CT si zahrám tak 1 denne

Lynviy
30-03-12, 14:30
Podejte si žádost ke spešl CT.

Karl0s
30-03-12, 15:18
nešlo

Kuzli
30-03-12, 20:27
:D:D:D Kravina. To pak spešl CT nemusí bejt. Dej si žádost, zřeba spešl dostaneš. Ale jestli patříš k těm malím fakanům, tak to ani nezkoušej.

Charon35
30-03-12, 20:56
Aké ďalšie výhody? Nie si na GS, kde si kúpiš za pade polovicu osraného serveru. Spešl môžu byť radi, že ho majú. Žiadne ďalšie výhody. Sú dva JB serveri. Skús na inom ak sa nedostaneš na 1. k CT.

*NPSM*P!!!!n3r
30-03-12, 23:16
zachvíli to spešl bude mít každej a budou na to akorát stížnosti... stejně se to za pár týdnů maximálně měsíců zruší, vsaďte se :)

Charon35
30-03-12, 23:20
zachvíli to spešl bude mít každej a budou na to akorát stížnosti... stejně se to za pár týdnů maximálně měsíců zruší, vsaďte se :)

Skôr by som ten výber trochu sprísnil. Teraz sa tam v podstate dostane každý, kto pozná pravidlá (čo sa naučí aj 10 ročný kid).

Kotel
31-03-12, 00:27
Az sem nekdo da jedinej navrh, jak JB zlepsit, budu se tim zabyvat a kdyz bude lepsi, prekopu to. To jeste nikdo krome Greye neudelal. Navrhl to pred pul rokem, udelal jsem to az ted, protoze nikdo nic lepsiho nevymyslel.

Bandita
31-03-12, 11:13
Tak já nemyslel jen na sebe, ale i na ostatní hráče. Teď má spešl CT každej 3. a tak si ten, kdo neni spešl CT za dozorce vůbec nezahraje. Protože v žádosti je, že hráč musí být dobrý dozorce, jenže jak to dokáže, když se k CT nedostane. O to mi de. Se připojim k dozorcům a po 2 kolech mě kickne spešl CT protože si chce taky zahát za CT. Se koukni že u dozoců jsou jen spešl CT. Málo kdy je tam normální hráč.

Kuzli
31-03-12, 13:22
Proto si dej zadost o spesl. Nevim jak to funguje. Me dal spesl admin. Pokud vim tak te prezkousi z pravidel. Na TS dokazes jestli umis pravidla. Popripade ai myslim, ze by nebyl problem se domluvit s nejakym adminem, kterej by zaridil, aby si byl u CT a on se kouknul jak to ovladas.

Bandita
31-03-12, 15:56
To všechno vim. Dělal to kámoš.(Meda Pu XD jestli ho znáš) Ale jak dokážu že umim hrát za dozorce, zkyž se k CT skoro nedostanu. Pak až budu mít čas tak sesmolim tu přihlášku. Jo a od kolika let je spešl CT? (Se ptám protože nemám rád 10-ti letý děti u CT a eště 10-ti letý spešl CT? To by dopadlo.)

Dragowar1
31-03-12, 17:21
Chtěl jsem se zeptat potřebují koupenou hru na spešl děkuji.+kde najdu steam_id.

Dragowar1
31-03-12, 17:22
Chtěl bych se zeptat na spešl potřebuji koupenou hru nebo ne?+kde najdu steam_Id děkuji.

Lynviy
31-03-12, 17:31
A co udělat "Extra-Spesl CT", tam by byli jen vyvolení lidé a mohli by kopnout spešl CT.

Bandita
31-03-12, 21:15
Takhle už bych tu hru nekurvil. Protože pak by bylo: SUPER EXTRA MEGA ..SPEŠL CT

D!!!!n3r [MaMLas] :x
31-03-12, 21:17
Chtěl bych se zeptat na spešl potřebuji koupenou hru nebo ne?+kde najdu steam_Id děkuji.

Pis prosim cez EDIT