PDA

Zobrazit normální verzi : Mr.Blue --> Fellow



Mr.Blue
20-05-18, 16:35
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=251157





Poznamka:







Zdravím,
to že som mal na spray logu Kajsinka nepopieram, len je dosť funny že pokiaľ sa nejedná o admina tak by som mohol mať na spray logu hocikoho.
Nejaké to upozornenie som nedostal, najprv prišiel kick a až po pripojení na server mi bolo povedané "LOGO!" a samozrejme potom ban.
Pokiaľ to Kajsinkovi vadí tak si mal dávať väčší pozor na svoje súkromie. Čo už raz dal na internet tak to tam aj zostane a každý si s tým môže robiť čo chce.

Fellow to že týpek u CT tam nadržoval a nevedel poriadne pravidlá to si neriešil, ale mňa hneď kickneš bez nejakého predchádzajúceho upozornenia aby som si ho zmenil.

Samozrejme že žiadne pravidlá som neporušil ...

A dopísané slovo "Provokácia" v reasone pôvodne nebolo tak prosím vysvetliť.

https://imgur.com/X5eM3wK
https://imgur.com/a/4Z6VnRC

Trošku ho práva zmenili a je viac namyslený tak mu niekto dohovorte, díky.

Fellow
20-05-18, 16:51
tak Blue.. vidím že si daľší prípad(Wentik č.2) poviem ti to takto...
Oboznámim ťa .. Banoval som na základe s konverzáciou s Kajsínkom..
Pýtal som sa či to zabanuje on alebo ja.. povedal mi že to mam zabanovať ja ale že tam mám napísať by KajSinek...
To že po tom čo ti bola žiadosť o práva zamietnutá neustále útočíš na KajSinka to už normálne nieje.. Neustála provokácia s tvojej strany na adresu KajSinka..
..a čo sa týka toho čo si písal o tej neschopnosti ct.. na servery boli v tú dobu, dvaja admini a jeden spešl okrem mňa.. a keď to neriešili oni tak prečo by som to mal riešiť ja?
A ako si povedal citujem "že som viac namyslený" tak ma tvoj názor absolútne nezaujíma" vidiš len čo chceš ty vidieť o to tu ide.. a aby si pochopil..čo sa týka banov tak nebudem robiť rozdiely medzi obyčajnými hráčmi a medzi hráčmi ktorých poznám dlhšie).

KajSinek
20-05-18, 16:53
Zdravím,
nech je tu vyjadrenie aj od mňa .... ten ban ako písal už Fellow, tak som povedal ja Fellow-ovi nech ti ho dá, aby si si pre ten UB prišiel a videl za čo to je. Neustále tam, kde máš možnosť, tak si ma provokoval alebo bol proti mne. Deje sa to odvtedy, čo som ti dal Proti k žiadosti o práva. Ešte predtým si sa ku mne správal normálne, ale iba od Septembra, kedy som dostal práva až po udelenia Proti v tvojej žiadosti. Ešte ako viem, tak si vravel, že s Wentíkom nechceš mať nič a ani si nemal a nakoniec si s ním. Je to dosť vidieť. Nakoniec si dáš moju fotku na spray-logo a čisto iba začínaš provokovať ako Wentík? Nedávno si si nechal odobrať spešla a teraz robíš toto.

Zoid
20-05-18, 16:57
Pokiaľ to Kajsinkovi vadí tak si mal dávať väčší pozor na svoje súkromie. Čo už raz dal na internet tak to tam aj zostane a každý si s tým môže robiť čo chce.


To bohužel není pravda, pokud mu to vadí, tak ty to musíš respektovat, jinak poletíš i odsud. Čau

bohémsky život
20-05-18, 17:06
Od té doby, co ti zamítli žádost o práva se chováš jak malé děcko. Dávat si osobní fotku někoho na spray logo, je demence a je jasné, že budeš potrestaný. Odebraný spešl a za chvíli máš ban za takovouhle hovadinu. Proti ub

Pokud lezeš ve stopách wentíka, tak pokračuj, delší bany by se ti hodily.




Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
A zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.

Nebavím se jen o tom, jak se chováš na serverech, ale jak se chováš taky na fóru. Vyjadřovat se tady můžu, je to můj názor na tebe, pokud ho nesebereš, tvoje věc.

Grakon2702
20-05-18, 17:13
Zdravím. Přišlo-li před banem upozornění, ať hráč přestane spraylogo na serverech používat a hráč i tak neposlechl, je ban oprávněný.

Mr.Blue
20-05-18, 17:23
To že žiadosť bola zamietnutá sem načo pletieš keď to so situáciou nemá nič spoločného ?

"Neustála provokácia na adresu Kajsinka" hm ? Definuj slovo neustála alebo som prihoď nejaký ten "dôkaz", raz za čas som niečo naňho napísal keď bol na servery, to že nedokáže pochopiť srandu už nieje moja vec.


Deje sa to odvtedy, čo som ti dal Proti k žiadosti o práva. Ešte predtým si sa ku mne správal normálne, ale iba od Septembra, kedy som dostal práva až po udelenia Proti v tvojej žiadosti
Nedeje sa to náhodou od vtedy čo si dostal spešla ? Lebo zato si mi "mínus" dal do žiadosti. To že som si ťa doberal a ty si to nedokázal pochopiť je tvoje mínus. Ostatný srandu pochopia. (Pre menej vzdelaných http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=dobera%C5%A5)



Od té doby, co ti zamítli žádost o práva se chováš jak malé děcko.

Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
Zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.




Zdravím. Přišlo-li před banem upozornění, ať hráč přestane spraylogo na serverech používat a hráč i tak neposlechl, je ban oprávněný.
Prišiel kick bez upozornenia, potom mi bolo povedané "Logo!" čo nič neznamená a nijak ma neupozorňuje a nakoniec ban keďže dávanie sprayloga je tak trochu zlozvyk. (Bol mód nemal som čas si to zmeniť.)


e:
Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.

Bee
20-05-18, 18:25
Grakone , není tomu tak. On sám věděl co sprejuje a šel tam s tím účelem provokace. To jestli dostal nebo nedostal upozornění je úplně od věci. Určitě mu tam to logo někdo nenastavil s tím že nemá ani páru co sprejuje. Čistá provokace. Už se tu něco podobného řešilo jestli se nepletu , že si dal někdo Kajsinkovo fotku na ts3. Očividně tu je nějaká skupina provokatéru. A vzhledem k tomu že byl Blue součástí admin teamu, tak by pravidla měl znát lépe než kdejaký hráč.

Mr.Blue
20-05-18, 18:38
Tak žiadne pravidlo som neporušil kedže ohľadom toho žiadne neexistuje. Provokáciou sa to nedá nazvať keďže každý človek chápe niečo inak než druhý, niekto môže brať provokatívne aj obrázok banánu a niekto nie ...

KajSinek
20-05-18, 19:10
e:
Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.

Alebo ešte stále nechápeš, že admini, kt. vás chránia a iba upozornia na porušenie pravidiel je pár, ale väčšina riadne banuje a ako admin nerozoznáva, či to je kamarát, tak dostane kratší ban alebo vôbec. Nevidím dôvod prečo to nebanovať + to on banoval na základe mňa, takže nechápem načo sa do neho narážaš.
Taktiež udeľujem ban z webu. Tento ban sa netýka iba JB, ale globálne.
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=251168

Mr.Blue
20-05-18, 19:15
Z jakého dôvodu ? hm

KajSinek
20-05-18, 19:17
Z jakého dôvodu ? hm
Čítaj vyššie. #10 posledná veta. Nadávky sa tiež môžu zabanovať na inom servery...napr. dostaneš ban za nadávky na JB a prídeš na Dust a admin si ťa všimne, tak ti môže udeliť ban.

Samco
20-05-18, 19:18
Vedomá a úmyselná provokácia. S banom súhlasím. Je už asi naozaj potrebné to prísne trestať, keďže sa tu podaktorí nevedia spratať do kože.

Mr.Blue
20-05-18, 19:23
Vitaj na internete.
Vysvetlím ti to "moderne" pokiaľ nedokážeš pochopiť srandu tak bohužiaľ si sráč bez života. Keby sa nejedná o teba ale iba o obyčajného random hráča tak sa nič nedeje. Pokiaľ to chceš brať naozaj vážne tak v tom prípade môže byť aj fotka ktorú máš na Steame ako avatara braná ako provokácia. Zaujímavé že doteraz sa to vôbec neriešilo kto koho má na spray logu ale zrazu prídem ja tak dostanem mesiac ban bez nejakého vážneho upozornenia. S dĺžkou a rozšírením na všetky servery nesúhlasím.

Už nieje rok 2012 tak začnite žiť.

Samco
20-05-18, 19:25
Je to zrejme čistá náhoda. Pár dní po problémoch, ktoré tu vyrobil Wentik a to ti len priťažuje.

Mr.Blue
20-05-18, 19:27
Čistá náhoda že nedokáže prijať to že je na internete a dejú sa tu rôzne veci a šíria rôzne informácie ktoré nedokáže ovplyvniť.

KajSinek
20-05-18, 19:27
Vitaj na internete.
Vysvetlím ti to "moderne" pokiaľ nedokážeš pochopiť srandu tak bohužiaľ si sráč bez života. Keby sa nejedná o teba ale iba o obyčajného random hráča tak sa nič nedeje. Pokiaľ to chceš brať naozaj vážne tak v tom prípade môže byť aj fotka ktorú máš na Steame braná ako provokácia. Zaujímavé že doteraz sa to vôbec neriešilo kto koho má na spray logu ale zrazu prídem ja tak dostanem mesiac ban bez nejakého vážneho upozornenia. S dĺžkou a rozšírením na všetky servery nesúhlasím.

Nesúhlasiť môžeš, ale toto sranda nie je. Zamyslím sa, že kedy sme spolu srandovali...hm....nikdy? Ak by hráč s tým nesúhlasil, tak nech príde s dôkazmi a dostane ban hráč, ktorý to robí naschvál a provokatívne. Ja ho zabanujem v pohode. Vaša partia to už fakt nemá v hlave v poriadku.

Mr.Blue
20-05-18, 19:28
Žiadne pravidlo som neporušil, pokiaľ to beriete ako provokáciu prosím, ale stojím si za skrátením banu a ponechaním iba na jb servery.



Vaša partia to už fakt nemá v hlave v poriadku.

Partia ? Nepriraďuj ma k nikomu láskavo.



Čítaj vyššie. #10 posledná veta. Nadávky sa tiež môžu zabanovať na inom servery...napr. dostaneš ban za nadávky na JB a prídeš na Dust a admin si ťa všimne, tak ti môže udeliť ban.
Môže len v prípade že tam začnem nadávať. Ale jedná sa o spray logo nie o nadávky.
A navyše je to ban z webu a nie z dalšieho serveru.

Grakon2702
20-05-18, 19:53
Nemáš pravdu Blue. "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. " Tohle je napsáno zde (http://csko.cz/page/pravidla). Je pravda, že se z tvé strany opravdu jedná o provokaci. Každopádně taktéž vím, že jsi byl hodně dlouho spešl a Kotelně jsi hodně pomohl. Poslední dobou se mi akorát zdá, že ses nějak změnil směrem, který bych mohl nazvat "obdobím vzdoru". Způsob řešení této situace se mi nelíbí. Myslím si, že by bylo opravdu vhodnější tě jenom upozornit.

Poslední dobou se mi zdá, že se tu u spoustu věcí dělá z komára velbloud. Spoustu věcí se musí hned řešit banem. Když se upozorní na nesmyslnost řešení, tak je to hned podkopávání celistivosti AT nebo špinění vizitky AT. Je mi špatně z toho, co a jak se tu všechno poslední dobou řeší.

Zoid
20-05-18, 20:02
Pokud někdo ban zkrátí tak ho prodlouzim. Uvedom si, ze pokud ti nekdo rekne ze jeho fotku nikam posílat/ sprejovat / whatever nesmíš tak nesmíš. Mesic si odpocineš. Tady muzete lock

Mr.Blue
20-05-18, 20:06
Nikto mi nič nepovedal, dostal som kick bez upozornenia pripojil som sa a o minutu som dostal ban ...

Mr.Blue
20-05-18, 20:08
Dĺžka je prehnané dlhá, zrejme sa vynásobila nejakým číslom na základe toho že som bol spešl.
Prvý ban s tymto reasonom a hneď mesiac ?

Ban z webu by sa mohol zrušiť, priznávam že na ttt som to logo ešte raz dal lebo sa mi nezmenilo tak som ho musel cez tempdecal zmeniť a to prehodí až po zmene mapy.

Toy
20-05-18, 20:08
To že žiadosť bola zamietnutá sem načo pletieš keď to so situáciou nemá nič spoločného ?

"Neustála provokácia na adresu Kajsinka" hm ? Definuj slovo neustála alebo som prihoď nejaký ten "dôkaz", raz za čas som niečo naňho napísal keď bol na servery, to že nedokáže pochopiť srandu už nieje moja vec.


Nedeje sa to náhodou od vtedy čo si dostal spešla ? Lebo zato si mi "mínus" dal do žiadosti. To že som si ťa doberal a ty si to nedokázal pochopiť je tvoje mínus. Ostatný srandu pochopia. (Pre menej vzdelaných http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=dobera%C5%A5)




Poznáme sa mi vôbec ? Pretože hrávaš mini servery kde ja nechodím ... A správanie mám v poriadku narozdiel od podaktorých.
Zatiaľ nemôžeš rozhodovať o ničom tak sa tu nevyjadruj.




Prišiel kick bez upozornenia, potom mi bolo povedané "Logo!" čo nič neznamená a nijak ma neupozorňuje a nakoniec ban keďže dávanie sprayloga je tak trochu zlozvyk. (Bol mód nemal som čas si to zmeniť.)


e:
Fellow ešte včera si mi písal na steam že "Ako môže mať Dajmen práva na JB" že je retard atd. A na druhý deň začneš na mna vypisovať sračky viď. screen.
Tak buď sa pretvaruješ a hráš pred každým "kamaráta" alebo si totálny hajzel.

Tohle mě pobavilo, píšeš tu o hajzlech a přitom tady vytáhneš takovouhle věc +1

Vůbec tomuhle chování (provokování) nerozumím. Kolik vám do hajzlu je ? A od tebe bych takovýhle chování tuplem nečekal.
Absolutně nechápu, co sis myslel, že tím sprejem dokážeš ? To ti za to měli poděkovat a poprosit i ostatní ať si to logo tam dají taky?

Tohle je stejný jako xx případů, člověk zkouší to, co ten druhej vydrží a pak když dojde na lámání chleba, tak se diví. Tvoje argumenty v týhle žádosti mají konzistenci jako dětská přesnídávka.
Zmiňuješ se o tom, jaké jsi porušil pravidlo? Co tak pravidlo normálního, slušnýho chování?

Fellow
20-05-18, 20:35
Píšem to ešte raz, banoval som na súhlase s KajSinkom, on vybral dôvod aj dĺžku takže tak.
A čo sa týka toho čo vyťahuješ.. tak to tomu adminovy to poviem do oči aj sám.. nerobí mi to problém.. nemám sa načo pretvarovať v živote je to tak že niekto ti je symapatickejši ako človek viac a niekto zasa menej.. a to iste je aj tu..
S niektorými vychádzam lepšie a s tými druhými zasa vôbec..
Teba som tiež bral tak že si v pohode ale to ako sa správaš posledný čas moje sympatie totálne znížilo..možno si hovoríš že o to ma nikto neprosil aby som ta mal rád a vychádzal s tebou ale je to tak..
Sám si si to pokazil a nemyslím že len u mňa..

KajSinek
20-05-18, 20:38
Nemáš pravdu Blue. "Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána. " Tohle je napsáno zde (http://csko.cz/page/pravidla). Je pravda, že se z tvé strany opravdu jedná o provokaci. Každopádně taktéž vím, že jsi byl hodně dlouho spešl a Kotelně jsi hodně pomohl. Poslední dobou se mi akorát zdá, že ses nějak změnil směrem, který bych mohl nazvat "obdobím vzdoru". Způsob řešení této situace se mi nelíbí. Myslím si, že by bylo opravdu vhodnější tě jenom upozornit.

Poslední dobou se mi zdá, že se tu u spoustu věcí dělá z komára velbloud. Spoustu věcí se musí hned řešit banem. Když se upozorní na nesmyslnost řešení, tak je to hned podkopávání celistivosti AT nebo špinění vizitky AT. Je mi špatně z toho, co a jak se tu všechno poslední dobou řeší.

Nevravel si, že ti to je jedno? A taktiež si protirečíš.


Dĺžka je prehnané dlhá, zrejme sa vynásobila nejakým číslom na základe toho že som bol spešl.
Prvý ban s tymto reasonom a hneď mesiac ?

Ban z webu by sa mohol zrušiť, priznávam že na ttt som to logo ešte raz dal lebo sa mi nezmenilo tak som ho musel cez tempdecal zmeniť a to prehodí až po zmene mapy.

Je to jedno...nejedná sa o priestupok typu JB ako sú CT tlačítka.
A to že ťa nemám k tej partii dávať? Veď sám máš tú fotku od nich. Ešte mi povedz, že sám si si ju opýtal a sám si si vyhľadal, že kto tu fotku mal. Fotka mohla ísť iba od jednej osoby a od tej presne ju máte. Je to čistá provokácia a ban ti sedí. Nikto ti to neskráti. Niet čo riešiť. Dosť adminov sa zhodlo, že UB nebude. Je to proste jasná a viditeľná provokácia z tvojej strany. Pravidla si porušil.

Mr.Blue
20-05-18, 20:45
Ale jedná sa o priestupok ktorý sa stal iba na JB.

Btw ten ban cez web nefunguje ...

Operak
20-05-18, 21:37
Já ti nevím Horste... Wentikovo demence je asi nakažlivá.

Blue jsi naprosto falešnej člověk a nemá tady cenu nic řešit. Zajímavá spojitost je Wentik - Ty... Proč si vlastně složil spešla? Protože Wentik dostal permu?

Folowed
20-05-18, 21:49
Já si vždycky myslel že máš mozek.. To ti takhle zajebalo jen že si nedostal práva?

Mr.Blue
20-05-18, 22:01
Takže ja som falošný ? Sa ozve ten pravý Operak.
Opýtaj sa kopra čo som mu napísal na to že prečo som si ho nechal zobrať, možno sa ti s tou informáciou podelí.

A dôvod prečo si ma spájate s Wentikom ? Náhoda je blbec a vyšli tieto udalosti zasebou.

A mne nezajebalo ;) a tá žiadosť bola založená kvôli tomu že to chceli iné osoby, mne bolo jasné že to nevýjde.

Operak
20-05-18, 22:11
Takže ja som falošný ? Sa ozve ten pravý Operak.
Opýtaj sa kopra čo som mu napísal na to že prečo som si ho nechal zobrať, možno sa ti s tou informáciou podelí.

A dôvod prečo si ma spájate s Wentikom ? Náhoda je blbec a vyšli tieto udalosti zasebou.

A mne nezajebalo ;) a tá žiadosť bola založená kvôli tomu že to chceli iné osoby, mne bolo jasné že to nevýjde.

Proč nám to nenapíšeš všem? Proč se musíme ptát Kopra?

Mr.Blue
20-05-18, 22:13
Ale malo by stačiť aj to jedno slovo čo som tam napísal. Tak to cítim poslednú dobu :)

FizzyBubble
20-05-18, 22:14
Co by za ten ban daly deti v Africe, a ty tu budes ohrnovat nos.

Unnmend
20-05-18, 22:16
Co by za ten ban daly deti v Africe, a ty tu budes ohrnovat nos.

Nič, pretože nič nemajú

Mr.Blue
20-05-18, 22:17
Co by za ten ban daly deti v Africe, a ty tu budes ohrnovat nos.

Dáš aj niečo k veci alebo iba túto sračku ako vždy keď sa vyjadruješ ?

Operak
20-05-18, 22:19
Dáš aj niečo k veci alebo iba túto sračku ako vždy keď sa vyjadruješ ?
Jaké vlákno, takový komentář od Fizzyho.. Zvykej si

Mr.Blue
20-05-18, 22:21
Najdi nejaký normálny thread kde napísal normálnu odpoveď za posledný rok.

FizzyBubble
20-05-18, 22:31
Dáš aj niečo k veci alebo iba túto sračku ako vždy keď sa vyjadruješ ?

Tak něco k věci ještě pridam, i když není to az takova pecka jakou by jsi v tomto, tak zajimavem threadu, mohl cekat. Pokud by Kotelna neumoznovala po obdrzeni banu za cheaty tzv. druhou sanci, tak by se tu toto téma ani neresilo, jelikož by jsi zde, uz davno dohral.

Grakon2702
20-05-18, 22:32
Nevravel si, že ti to je jedno? A taktiež si protirečíš.


KajSinku, snad sám víš, co jsem ti říkal. Říkal jsem, že pokud by se např. jednalo o moji fotku z mého fb, tak by mi to bylo jedno. Já se za svůj život nestydím a nepotřebuji ho skrývat. Plus si myslím, že je celkem pokrytecké dávat na internet svoje fotky a informace o sobě a pak řešit, že jak je možné, že ty informace, popř. fotky začaly kolovat někde jinde. Ono se strašně řeší, jaký je to hnus rozšiřovat o někom informace na netu, lidi si ale neuvědomujou jednu věc. Ikdyž to pro někoho možná je nepříjemné, stačí si uvědomit, kolik lidí tady ve skutečnosti zajímá, že nějaký Grakon žije v nějakém Bohumíně, že se jmenuje Jakub a že studuje na báňské v Ostravě. Víš kolik lidí to tady zajímá? Nikoho. Tak samo, jak by se např. šířily informace o tobě, Burákovi nebo kohokoliv jiného.

To už jsem ale odbočil. Blue má tady odehráno a odspešlováno opravdu hodně a taktéž Kotelně hodně pomohl. A teď, když udělá jednu volovinu, tak je z něj okamžitě Wentík č. 2 a najednou se s ním nikdo nikdy nebavil. Přitom celá situace by se mohla vyřešit naprosto v klidu upozorněním, ať toho nechá, jinak se to bude řešit banem. Já totiž věřím, že narozdíl od Wentíka nebo Daxera má v hlavě rozum a opravdu by toho nechal. Ale ono je asi někomu lehčí prdnout rovnou měsíční ban bez upozornění a udělat z toho velké halo, že co si to vlastně dovolil a udělat z něj najednou největšího haj...

Edit.: Aby mě hned někdo nebral za slovo. Bavíme se tady o rozšiřování informací typu jméno, město, fotka. Situace, kdy někdo začne rošiřovat např. přesnou adresu bydliště, je jiná a je to věc na hraně zákona. Pořád ale platí věc toho, že takové informace ve skutečnosti nikoho nezajímají. Mně jde hlavně o to, že tenhle ban nemusel vůbec být. Pokud by byl Blue problémový hráč s velkou historií v banlistu a na to případné upozornění by kašlal, tak bych nenapsal jediné slovo.

metanol
20-05-18, 23:41
Ja osobne by som to asi banom neriešil, ale každý je iný. Ak to danému adminovi vadí, prosím, ban v poriadku. Ak si dáš niekoho fotku na spray logo tak to je jedine kvôli tomu aby si provokoval, neviem čo sa divíš keď potom dostaneš ban.

DeadJoy
21-05-18, 16:57
Nechápu Blue. Sám jsi moc dobře věděl, že si tam tu fotku dáváš jako spray. Nenapadlo Tě, že by to mohlo druhé straně vadit ? Tu ani tak "nejde" o porušení pravidel ale spíše o to, jak se má normální člověk chovat. Mně to teda přijde jako demence, nezlob se na mě.

Mr.Blue
21-05-18, 17:26
Mne príde dementné že pokiaľ sa nejedná o admina tak by som tam mohol mať hoci koho, bohužiaľ sme na internete s takýmito vecami musí chlapec počítať keď niečo zverejňuje, že si stým bude môcť robiť kto chce čo chce.

Keď mu to vadilo mal mi napísať na Steam ...

Grakon2702
21-05-18, 17:33
Blue, to že jsem se tě zastal v té věci, že jsi dostal ban okamžitě bez upozornění, ještě neznamená, že se tě zastanu i v tomhle. To, co jsi udělal, byla prostě hovadina, co normální člověk neudělá. Myslím si, že by bylo lepší, kdyby ses KajSinkovi omluvil. A neboj se. Řešilo by se to i kdyby se jednalo fotku jiného hráče. Tady však momentálně řešíme pouze a jen tvůj ban.

Nakladana Okurka
21-05-18, 17:42
Kdyby se jednalo o noname hráče tak by se to určitě neřešilo.
Sem za UB

Zoid
21-05-18, 19:53
Kdyby se jednalo o noname hráče tak by se to určitě neřešilo.
Sem za UB

Řeší se to právě proto, že to není noname hráč a není to nějaká jednorázová sranda

Mr.Blue
21-05-18, 21:16
Tak mimo tému zo zaujímavosti.


Já ti nevím Horste... Wentikovo demence je asi nakažlivá.

Blue jsi naprosto falešnej člověk a nemá tady cenu nic řešit. Zajímavá spojitost je Wentik - Ty... Proč si vlastně složil spešla? Protože Wentik dostal permu?

Tak nákazlivá že si mu vynášal z admin fórka ? Zaujímavá spojitosť je skôr Ty a Wentik.


Jsi člověk u kterýho nevím co přesně napsat. Hodněkrát jsem s tebou měl problémy, vynášení ze spešl forka (Hlavně pro Pepu: mám ty screeny). Takže já budu Proti.

Dávaš za to proti a potom to robíš sám. :notsure:


Blue jsi naprosto falešnej člověk

Tak kto je falošný ?

Nakladana Okurka
21-05-18, 21:20
Řeší se to právě proto, že to není noname hráč a není to nějaká jednorázová sranda

Jednorázová sranda to být mohla, kdyby admini řešili danou věc tak jak mají a neřadili opět osobní spory před nějaký rozumný řešení.
A jestli se to teda řeší proto, ze tam měl zrovna Kajsinka a ne Pepika z mini serveru tak je to ještě víc na hlavu.

KajSinek
21-05-18, 22:22
Jednorázová sranda to být mohla, kdyby admini řešili danou věc tak jak mají a neřadili opět osobní spory před nějaký rozumný řešení.
A jestli se to teda řeší proto, ze tam měl zrovna Kajsinka a ne Pepika z mini serveru tak je to ještě víc na hlavu.

Urobil to zámerne? Urobil. Urobil to zo zámeru provokácie? Urobil. Jednorázová sranda to nebola, keďže sa to po serveroch sprejovalo asi cca 2 dni s mojou prítomnosťou aj bez, ale nevedel som, že kto to urobil. Nakoniec ho nachytal Fellow. Ja som sa s ním poriadne nikdy nebavil, takže ani poriadne nezabával a ani on sám ma nepozná na toľko, že by si toto mohol dovoliť.

Nakladana Okurka
21-05-18, 22:57
Urobil to zámerne? Urobil. Urobil to zo zámeru provokácie? Urobil. Jednorázová sranda to nebola, keďže sa to po serveroch sprejovalo asi cca 2 dni s mojou prítomnosťou aj bez, ale nevedel som, že kto to urobil. Nakoniec ho nachytal Fellow. Ja som sa s ním poriadne nikdy nebavil, takže ani poriadne nezabával a ani on sám ma nepozná na toľko, že by si toto mohol dovoliť.

Jestli ti vadí, ze tvoji fotku (která ani nebyla nějak pohorsujici) vidělo celkem asi 20 lidi, z toho 14 vůbec nezajímalo kdo to je a zbylých 6 byli hraci pod 10 let, tak to se dá pochopit. Co ale nechápu je, ze ste to řešili banem na 5 týdnu. Kdybyste zkusili se normálně domluvit, tak tu nemusel vzniknout tenhle 3 strankovej crythread.
Pokud mi chceš dal tvrdit, ze byste dali ban na x týdnů i plejerovi, který by si dal na spraylogo tvoji fotku, tak je to dementní, navíc když oba víme, ze byste u jiného hráče postupovali úplně jinak.

Zoyer
21-05-18, 23:25
Za mě je délka banu přehnaná.Stačilo upozornění a při následném používání až něco horšího. Dle mého by měl brát ban jako poslední možnost, ať už se jedná o skalního hráče a nebo nonamera, protože víc a víc ubývá hráčů, zachvilku můžeme hrát 1v1 a to vás určitě nebude bavit..

SEDA EMINENCE
22-05-18, 07:06
Absurdni taková délka banu. Neznám moc ani jednoho aktéra (kajsinek, Blue) ale oba se chováte jak uražené dečka. Když už to chcete banovat tak víc jak max několik dní není normální. Admin by si měl udělat pořádek i jinak než dávat nesmyslně dlouhé bany. A jestli si Kajsineku myslíš že tímto ziskas nějakou autoritu.... A Blue jestli si myslíš že do sprayloga dávat něčí fotku je normální a vtipné, tak je to smutné. Zkuste se oba nad sebou zamyslet (a to by mohlo víc lidí).

KajSinek
22-05-18, 10:57
Tak moment...ak to chápem správne, tak mi chcete nahovoriť, že si môžem dávať na spraylogo fotky koho nemám rád a nedostanem ban, ale až po upozornení? Veď je to dementnosť, provokácia, ktorá je proti pravidlám a zároveň porušenie autorského práva, ktoré nedovoľuje ani upravovať fotografiu. Ak ide o hrateľnosť a počet ľudí, tak ako sa tam môže hrať, ak niekto provokuje? Ak už narážate na dĺžku banu, tak som ju zvolil so slovami ,, Daj mu mesiac, aby si prišiel pre UB a uvedomil si, že čo urobil". Ale ako vidím, tak sa vyhovára iba na to, že pravidlá neporušil. On má proti mne problém aj keď neviem aký už od nominovania mňa na spešla a ja sa chovám ako decko? A ak si prečítaš ešte raz Blue svoju žiadosť, tak to nebolo kvôli tomu to Proti. Ak by bol problém iba kvôli tomu, tak už tam máš pro a už dávno máš aj práva, pretože nikto by ti nič nevyčítal. Tento človek aj keď to z neho išlo ako z chlpatej deky, ale ospravedlnil sa. http://csko.cz/forum/showthread.php?63865-Ing-OpLaTka_-gt-H-e Prečo by som mal Blua upozorniť, keď viem, že to robí vedome a z vlastného dôvodu sa mi vysmiať? Taktiež som nikde ani raz nenapísal, že mu UB v žiadnom prípade nedám alebo skrátenie. Ak by sa Blue ospravedlnil na začiatku, tak má UB hneď, ale nie...ja mu musím napísať, že mi to vadí aj keď to robí bez môjho povolenia. Teraz nevidím dôvod mu dávať UB.

Zoyer
22-05-18, 14:38
Pro me za me si tam hod i naheho zoida. Poruseni autorskeho prava? Nechces ho jit rovnou zalovat a vypraskat z neho vsechny prachy? Fotka na spreji je jista provokace? Treba se mu jen libis a chce se na tebe neustale koukat. Je pravda ze podle banu mel hrac pochopit a omluvit se, ale jako admini musime byt nad veci. Kdyz ti hrac bude vypisovat ze jsi lama ukempena taky ho hned nezabanujes nejvetsim moznym meritkem.

Mr.Blue
22-05-18, 15:55
Pokiaľ sa chceš "ohadzovať" autorskými právami tak by si si ich mal lepšie naštudovať. :laughing1:

Zoid
22-05-18, 17:53
Já jsem pro ponechání banu už jen proto, jak tady vystupuješ. Kdybys sklopil uši, omluvil se a byl zticha, myslím, že už si dávno mohl hrát, ale o to ti nejde, vid... Když něco podobnýho před pár lety udělal spolužák, tak ho ze střední vyrazili a nikdo se s ním nebavil. A je jedno, jestli jeho fotku sprejujes na serveru, davas ji na pozadi plochy nebo vylepujes na zachodech, proste se to nedela a to by sis mel uvedomit.

Giussepe
22-05-18, 20:14
Já jsem pro ponechání banu už jen proto, jak tady vystupuješ. Kdybys sklopil uši, omluvil se a byl zticha, myslím, že už si dávno mohl hrát, ale o to ti nejde, vid... Když něco podobnýho před pár lety udělal spolužák, tak ho ze střední vyrazili a nikdo se s ním nebavil. A je jedno, jestli jeho fotku sprejujes na serveru, davas ji na pozadi plochy nebo vylepujes na zachodech, proste se to nedela a to by sis mel uvedomit.


https://www.youtube.com/watch?v=o8S_Zml6XQU

Unnmend
24-05-18, 02:17
Za to si mu dal mesiac ? pána boha

Jeremy
24-05-18, 02:18
Za to si mu dal mesiac ? pána boha

Tiež nechápem.

Bee
24-05-18, 07:45
Jeremy předpokládám že ti nebude vadit když si dám na avatar fotku tvoji ségry ne?

Nakladana Okurka
24-05-18, 16:15
Jeremy předpokládám že ti nebude vadit když si dám na avatar fotku tvoji ségry ne?

Nesrovnavej sracky, kdyby tam měl fotku jeho segry tak tu nikdo neřekne ani popel
E: beru zpět, omlouvám se Bee, nevěděl sem ze unnamed a Jeremy jsou nevyspele děti

Zoid
24-05-18, 16:58
Vzhledem k počtu thrashpostů to tady lockuju, blue nemá zájem situaci nijak napravit, takže mu ten ban necháme. Pokud si to v průběhu banu rozmyslí, může to řešit s daným adminem soukromě.

LCK.